SACHS TRANS pl

лого компании SACHS TRANS
Местоположение: ul. Marklowicka 13 44-300 Wodzisław Śląski
Телефон: +48 324558188
Сайт компании: sachstrans.pl
E-mail: [email protected]

Отзывы (8)

 • АндрейАндрей 

  Нормальная фирма, чётко выполняй свои обязанности и будет тебе счастье. Те кто пишут плохо о этой фирме сами бокопоры, работаю здесь 2 года проблем нет и не было. Рекомендую!

  4 недели назад Ответить
  • User Name Вадим 

   А сейчас набор водителей есть? Как можно узнать это?

   3 недели назад Ответить
 • ВолодимирВолодимир 

  Джентельмени! Я вiдпрацював на цiй фiмi майже рiк, i скажу Вам наступне! Звичайно, що тут не рай для водiя, але i не пекло! Я iздив на негабаритi, i на вiдмiну вiд стандарта дуже боляче сприймав усi нововведения на зразок дозаправки 200л в добу i т.д. тому що менi суттэво складнiше з'iжджати з траси 21-метровим складом для того щоб дозаправитись. Але якщо Ви плануэте ще довго кататись в рейсi i э далеко вiд бази то Ви без проблем можете зателефонувати на базу заправщику i вiн Вам розблокуэ карту i лийте скiльки Вам потрiбно!

  Ранiше обмежень не було, але багато "фахiвцiв" вертались на базу майже з повними баками або напiв повними чим робили збитки фiрмi, не слiдкували за техстаном тягача i напiвпричепа, бухали, ушатували машини, не вчасно прибували на завантаження i розвантаження i тут кiлькiсть косякiв можна дуже довго перераховувати! Також i з грiшми на паркiнги не було обмежень поки "товаришi" в буднi не почали паркуватись на автохофах бо iм було лiнь шукати пустi паркiнги! Так що у кожного своя правда! Скрiзь э поганi люди i хорошi.

  На рахунок проживання на нижнiй базi, то воно було безкоштовним поки Вашi колеги по п'янi не почали все трощити! Дружина господаря фiрми навiть хавку привозила i не бридилась водiям варити! Не часто але таке було!

  У пiдсумку, виходить що самi собi зiпсували умови  працi i проживання! Iдьте додому i будуйте свою краiну якщо Вам так тяжко i гiрко працюэться в SACHS TRANS! В Украiнi йде вiйна i тут потрiбнi толковi водii, але ж тут можуть вбити i мало платять. Тодi не скиглiть що Вас використовують поляки, Вони у себе дома побудували потужну фiрму i мають право вимагати вiд Вас виконнання правил роботи на своiх засадах!

  6 месяцев назад Ответить
 • ЯрославЯрослав 

  Розкажу про роботу у фірмі Sachs Trans International Sp. z o.o. (ul.Rybnicka123A, 44-310 Radlin, Poland - це теперішня адреса фірми)

  При працевлаштуванні беруть 250 zł за працевлаштування. 

  Набирають водіїв багато і постійно. Набір або безпосередньо на фірмі або у м.Львів (Україна) через агенцію "Добра робота"(послуга 2000 грн.). Є текучка кадрів стабільно.

  Перед початком роботи на цій фірмі потрібно пройти 3-4-ох денне навчання безпосередньо на самій фірмі (проживання оплачуєте самі за свій кошт і вам під час навчання НІЧОГО не платять (бо представник фірми говорить що платиться підстава - це брехня)).Комусь роблять документи швидко, а хтось може чекати по декілька місяців.

  Невчасно зводять на базу коли йдеш у відпустку, так само по приїзду на роботу можна довго чекати на автомобіль або буває що дуже швидко виганяють в трасу (часто з поломками у авто)
  Паузи по 45 годин де получиться і ТІЛЬКИ на безкоштовних паркінгах.  (На платних паркінгах стояти не можна, хіба що за свій рахунок))) ).

  В дорозі водій сам міняє шини і лампочки. З поломками можна відїздити всю каденцію і так тобі ніхто нічого не зремонтує в автомобілі (дуже важко добитись щоб щось зремонтували або замінили пошкоджені шини ПРИ ТОМУ, ЩО автомобілям в більшості не більше 3-ох років, причепи є від абсолютно нових(дуже рідко) до 10 річних.

  Важко випросити нові ремні, кутники і гуму для кріплення вантажу (про достатню кількість взагалі мовчу).

  Фікси є (фіксовані загрузки і вигрузки Є). (Тягають причепи свої, Amazon i Elflein)
  Зарплата не індивідуально (часто новачкам обіцяють більшу зарплату ніж прийде по факту) (реальна зарплата так яку я напишу далі), а ось так (підстава (10 числа кожного місяця) + дієта (20 числа кожного місяця) = днювка) :
  - під час стажування 30€/днювка (термін  стажування в подвійному екіпажі не визначений точно і вони дурять. Може бути від тижня і до 2-ох місяців).
  - перших 3 місяці роботи після стажування 50 євро/днювка;
  - після 3-ох місяців 57€/днювка;
  - після 6-и місяців 59€/днювка;
  - після 12 місяців 62€/днювка;
  - після 36 місяців 63€/днювка.

  Платять все але інколи можна не дорахуватись, тому потрібно перераховувати і якщо не хватає, то йти і виясняти, тоді доплатять якщо дійсно не хватає.

  Зарплату платять вчасно і всю.

  Кожного місяця знімають по 240 zl за страхівку для водія в разі пошкодження авто (страхівка діє якщо пошкодження на суму від 1000zl, якщо менше, то знімають з зарплати).

  Знімають також раз в рік 100 zl за медичний поліс страхування.

  Штрафують за перерозхід палива на дизельних авто. Розхід максимум 30л/100 км. (зауважу що вантажі важкі, по 20-25 т і приходиться їздити горами, а ще на додачу можуть бути проблеми з авто, тому і розхід великий), важко доказати що це не твоя вина.

  Видають робочий одяг (не завжди новий і не завжди є повний комплект (куртка, комбінезон, 2 футболки, каска, окуляри, ручавиці, робоче взуття , плащ-дощовик і світловідбиваючий жилет). Коли їдеш додому, то утримують 100€ за одяг, по поверненні на роботу віддають гроші назад. При звільненні потрібно одяг здати і тоді віддадуть 100€.

  Логістика і шеф хоче щоб водій час від часу порушував режим роботи водія (WE 561/2006) (і є ДУЖЕ СЕРЙОЗНІ порушення за котрі дають тисячі євро штрафу і заборону їзди по країні та гірше). В деяких випадках ставлять перед фактом або їдеш з порушенням, або звільняєшся і їдеш додому.

  Каденції 6/2, 8/2 (в тижнях) і аж до року. 
  Важко добитись від логістики з’їзду на сервіс для ремонту авто.

  Автомобілі фірми їздять по всій Європі (Португалія, Іспанія, Франція, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Данія, Німеччина, Швеція, Австрія, Швейцарія, Італія, Словаччина, Словенія, Чехія, Польща, Угорщина, Україна, Греція). Основна спеціалізація фірми це метал. Автомобілі всі Євро 6 (Mann, Mercedes, Scania (дизель), Scania і Iveco на газу (LNG)).

  Шефу вірити в обіцянки не потрібно). 

  Новачкам краще підтянути знання по тахографу і режиму роботи та відпочинку водія, бо логісти будуть користуватись незнаннями і будуть заставляти їхати до останнього, понад норму, без картки, подвійним екіпажом по принципу "твоя-моя картка".

  Можливо ще щось пропустив, але така от ситуація. Водіями тут не дорожать.

  8 месяцев назад Ответить
  • User Name Виктор 

   Хлопцi чесно кажучи, що ви за бред пишете??? Вiдчайдушнi? За якi бока поперли???Дайте координати де краще???!!!! От стою пью пиво у Венграх, зустрiв коллегу, та й сам вiн хоче перейти до сакс, мае досвiд та його тяжко на..бати ..., згоден. А так то самi вирiшуйте чи йти чи далi шукати.

   2 месяца назад Ответить
 • МиколаМикола 

  Начитаю тут відгуків і таке враження, що я працюю в г***о фірмі))))))) Ахахаха! Хлопці, Ви спершу навчіться їздити, навчіться користуватися хоча б навігацією! а то понапридумали собі, що всі "вєлікі спєци", а банально зчепити причеп не в змозі. Меньше треба пити.
  Щодо фірми - працюю 3 роки. Досвід на той час в мене був тілько на тер. України.
  У порівнянні з першими роками зараз легше, але і не без своїх особливостей. 
  Плюси: якщо нормально виконуєш свою роботу - нормально все в тебе. За свої помилки відповідаєш самостійно. 
  Зарплата як по книжечці, але рахувати треба завжди.
  Відношення - як і усюди. Якщо виконуєш свою роботу, то і претензій до тебе немає. Якщо десь які непорозуміння - завжди можна розібратись.
  Логісти - який попаде. Зі зміною логіста в мене і робота цілковито змінилась.
  На кругорейсах було краще. Але і часи тоді інші були.
  Єдиний, на мою думку, важливий мінус - те, що фірма набирає купу осіб, які взагалі не уявляють собі тяжкостей теї праці. Тим самим собі репутацію і підпортила. Адже панове кєровце багато вживають, чудять, сваряться.
  Працювати не вміють і не бажають. Підставляють своїх же.
  А хто працює - в того все добре.

  9 месяцев назад Ответить
  • User Name Ярослав 

   Тобі напевно Яцек премію дав за такий хороший відгук?)))

   8 месяцев назад Ответить
  • User Name Володимир 

   Це ж один із сексотів ,той Микольцьо ..?!!

   5 месяцев назад Ответить
 • ИванИван 

  Не рекомендую фирму Sachs Trans. Особенно если без опыта и без знания польского. Сама фирма на данный момент сотрудничает с двумя посредническими фирмами по набору водителей без опыта либо с опытом , первая находится во Львове, вторая в Lodz. Во Львове уж слишком хвалят эту фирму, прям подозрительно всё хорошо, в лодзе ничего хорошего и ничего плохого не говорят, мол выбор за тобой. По началу приехал на фирму, прошёл мед комиссию и тд, забрали оригинал кода 95, также потребовали заверенную копию, это показалось подозрительным, но по готовности красной бумаги сказали отдадут. Уехал домой, позвонили через+- две недели мол красная бумага готова, приезжай. Собрался как положено, большая сумка, рюкзак. Приехал в понедельник утром. Заселился в хостел 40зл сутки, за свой счёт, есть конечно вариант за 20 зл в контейнере у них на базе пожить, но это другая история и тем более что на фирме более 300водителей, а в контейнере только 12 койко мест. Водителей на 45ку фирма как правило стягивает на базу, и 45ка не оплачивается когда стоишь на базе. Вобщем пришёл в ихнюю,, школу,, всё на польском языке, понедельник, воротник, среда, всё одно и тоже, чуть чуть по тахо информации, чуть чуть по оплате дорог, также где и как заправляться и тд. У них своя заправка и если водитель проезжает где-то по близости , он обязан заехать на эту заправку, а если у него где-то не хватает времени доехать, внимание, просто берут водителя со,, школы,, и едут в лучшем случае твоя/моя, в худшем если водитель совсем без опыта, просто едут по его карте!! Одиного парня так дергали на твоя /моя ни один раз, за это никто не платит, а нормально в экипаж садят крайне редко. Хотя кому то повезло, их судьбу не знаю, знаю одно что у них в,, школе,, главный водитель/инструктор так и говорит, лучше мы заплатим за вас штраф 400 евро чем не довезем груз и потерям 2000. Также часто на ауте заставляют ехать, потом конечно распечатку делают и на своём сервисе печать ставят, но это уже потом. И так сижу в конце неделе у них в,, школе,, хотя обещали два - три дня теории и поехали. Тут забегает водитель, меня садят рядом и едем, заезжаем в Словакию, потом в Венгрию, у водилы заканчивается время, он достаёт свою карту, я вставляю свою и еду уже до разгрузки. В этот вечер нас никто не разгрузил, отстояли паузу, а утром на разгрузке говорят что они выходные до 8января)))) все мои вещи в гостинице, с собой только документы. На SACHS по ходу все бухали, часа четыре они думали что делать, в итоге говорят оставляйте машину на паркинге и едьте на базу своим ходом

  1 год назад Ответить
  • User Name Виталий  

   Не пеши того чего нет

   1 год назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа