SACHS TRANS pl

лого компании SACHS TRANS
Местоположение: ul. Marklowicka 13 44-300 Wodzisław Śląski
Телефон: +48 324558188
Сайт компании: sachstrans.pl
E-mail: [email protected]

Отзывы (6)

 • ЯрославЯрослав 

  Розкажу про роботу у фірмі Sachs Trans International Sp. z o.o. (ul.Rybnicka123A, 44-310 Radlin, Poland - це теперішня адреса фірми)

  При працевлаштуванні беруть 250 zł за працевлаштування. 

  Набирають водіїв багато і постійно. Набір або безпосередньо на фірмі або у м.Львів (Україна) через агенцію "Добра робота"(послуга 2000 грн.). Є текучка кадрів стабільно.

  Перед початком роботи на цій фірмі потрібно пройти 3-4-ох денне навчання безпосередньо на самій фірмі (проживання оплачуєте самі за свій кошт і вам під час навчання НІЧОГО не платять (бо представник фірми говорить що платиться підстава - це брехня)).Комусь роблять документи швидко, а хтось може чекати по декілька місяців.

  Невчасно зводять на базу коли йдеш у відпустку, так само по приїзду на роботу можна довго чекати на автомобіль або буває що дуже швидко виганяють в трасу (часто з поломками у авто)
  Паузи по 45 годин де получиться і ТІЛЬКИ на безкоштовних паркінгах.  (На платних паркінгах стояти не можна, хіба що за свій рахунок))) ).

  В дорозі водій сам міняє шини і лампочки. З поломками можна відїздити всю каденцію і так тобі ніхто нічого не зремонтує в автомобілі (дуже важко добитись щоб щось зремонтували або замінили пошкоджені шини ПРИ ТОМУ, ЩО автомобілям в більшості не більше 3-ох років, причепи є від абсолютно нових(дуже рідко) до 10 річних.

  Важко випросити нові ремні, кутники і гуму для кріплення вантажу (про достатню кількість взагалі мовчу).

  Фікси є (фіксовані загрузки і вигрузки Є). (Тягають причепи свої, Amazon i Elflein)
  Зарплата не індивідуально (часто новачкам обіцяють більшу зарплату ніж прийде по факту) (реальна зарплата так яку я напишу далі), а ось так (підстава (10 числа кожного місяця) + дієта (20 числа кожного місяця) = днювка) :
  - під час стажування 30€/днювка (термін  стажування в подвійному екіпажі не визначений точно і вони дурять. Може бути від тижня і до 2-ох місяців).
  - перших 3 місяці роботи після стажування 50 євро/днювка;
  - після 3-ох місяців 57€/днювка;
  - після 6-и місяців 59€/днювка;
  - після 12 місяців 62€/днювка;
  - після 36 місяців 63€/днювка.

  Платять все але інколи можна не дорахуватись, тому потрібно перераховувати і якщо не хватає, то йти і виясняти, тоді доплатять якщо дійсно не хватає.

  Зарплату платять вчасно і всю.

  Кожного місяця знімають по 240 zl за страхівку для водія в разі пошкодження авто (страхівка діє якщо пошкодження на суму від 1000zl, якщо менше, то знімають з зарплати).

  Знімають також раз в рік 100 zl за медичний поліс страхування.

  Штрафують за перерозхід палива на дизельних авто. Розхід максимум 30л/100 км. (зауважу що вантажі важкі, по 20-25 т і приходиться їздити горами, а ще на додачу можуть бути проблеми з авто, тому і розхід великий), важко доказати що це не твоя вина.

  Видають робочий одяг (не завжди новий і не завжди є повний комплект (куртка, комбінезон, 2 футболки, каска, окуляри, ручавиці, робоче взуття , плащ-дощовик і світловідбиваючий жилет). Коли їдеш додому, то утримують 100€ за одяг, по поверненні на роботу віддають гроші назад. При звільненні потрібно одяг здати і тоді віддадуть 100€.

  Логістика і шеф хоче щоб водій час від часу порушував режим роботи водія (WE 561/2006) (і є ДУЖЕ СЕРЙОЗНІ порушення за котрі дають тисячі євро штрафу і заборону їзди по країні та гірше). В деяких випадках ставлять перед фактом або їдеш з порушенням, або звільняєшся і їдеш додому.

  Каденції 6/2, 8/2 (в тижнях) і аж до року. 
  Важко добитись від логістики з’їзду на сервіс для ремонту авто.

  Автомобілі фірми їздять по всій Європі (Португалія, Іспанія, Франція, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Данія, Німеччина, Швеція, Австрія, Швейцарія, Італія, Словаччина, Словенія, Чехія, Польща, Угорщина, Україна, Греція). Основна спеціалізація фірми це метал. Автомобілі всі Євро 6 (Mann, Mercedes, Scania (дизель), Scania і Iveco на газу (LNG)).

  Шефу вірити в обіцянки не потрібно). 

  Новачкам краще підтянути знання по тахографу і режиму роботи та відпочинку водія, бо логісти будуть користуватись незнаннями і будуть заставляти їхати до останнього, понад норму, без картки, подвійним екіпажом по принципу "твоя-моя картка".

  Можливо ще щось пропустив, але така от ситуація. Водіями тут не дорожать.

  1 месяц назад Ответить
 • МиколаМикола 

  Начитаю тут відгуків і таке враження, що я працюю в г***о фірмі))))))) Ахахаха! Хлопці, Ви спершу навчіться їздити, навчіться користуватися хоча б навігацією! а то понапридумали собі, що всі "вєлікі спєци", а банально зчепити причеп не в змозі. Меньше треба пити.
  Щодо фірми - працюю 3 роки. Досвід на той час в мене був тілько на тер. України.
  У порівнянні з першими роками зараз легше, але і не без своїх особливостей. 
  Плюси: якщо нормально виконуєш свою роботу - нормально все в тебе. За свої помилки відповідаєш самостійно. 
  Зарплата як по книжечці, але рахувати треба завжди.
  Відношення - як і усюди. Якщо виконуєш свою роботу, то і претензій до тебе немає. Якщо десь які непорозуміння - завжди можна розібратись.
  Логісти - який попаде. Зі зміною логіста в мене і робота цілковито змінилась.
  На кругорейсах було краще. Але і часи тоді інші були.
  Єдиний, на мою думку, важливий мінус - те, що фірма набирає купу осіб, які взагалі не уявляють собі тяжкостей теї праці. Тим самим собі репутацію і підпортила. Адже панове кєровце багато вживають, чудять, сваряться.
  Працювати не вміють і не бажають. Підставляють своїх же.
  А хто працює - в того все добре.

  3 месяца назад Ответить
  • User Name Ярослав 

   Тобі напевно Яцек премію дав за такий хороший відгук?)))

   1 месяц назад Ответить
 • ИванИван 

  Не рекомендую фирму Sachs Trans. Особенно если без опыта и без знания польского. Сама фирма на данный момент сотрудничает с двумя посредническими фирмами по набору водителей без опыта либо с опытом , первая находится во Львове, вторая в Lodz. Во Львове уж слишком хвалят эту фирму, прям подозрительно всё хорошо, в лодзе ничего хорошего и ничего плохого не говорят, мол выбор за тобой. По началу приехал на фирму, прошёл мед комиссию и тд, забрали оригинал кода 95, также потребовали заверенную копию, это показалось подозрительным, но по готовности красной бумаги сказали отдадут. Уехал домой, позвонили через+- две недели мол красная бумага готова, приезжай. Собрался как положено, большая сумка, рюкзак. Приехал в понедельник утром. Заселился в хостел 40зл сутки, за свой счёт, есть конечно вариант за 20 зл в контейнере у них на базе пожить, но это другая история и тем более что на фирме более 300водителей, а в контейнере только 12 койко мест. Водителей на 45ку фирма как правило стягивает на базу, и 45ка не оплачивается когда стоишь на базе. Вобщем пришёл в ихнюю,, школу,, всё на польском языке, понедельник, воротник, среда, всё одно и тоже, чуть чуть по тахо информации, чуть чуть по оплате дорог, также где и как заправляться и тд. У них своя заправка и если водитель проезжает где-то по близости , он обязан заехать на эту заправку, а если у него где-то не хватает времени доехать, внимание, просто берут водителя со,, школы,, и едут в лучшем случае твоя/моя, в худшем если водитель совсем без опыта, просто едут по его карте!! Одиного парня так дергали на твоя /моя ни один раз, за это никто не платит, а нормально в экипаж садят крайне редко. Хотя кому то повезло, их судьбу не знаю, знаю одно что у них в,, школе,, главный водитель/инструктор так и говорит, лучше мы заплатим за вас штраф 400 евро чем не довезем груз и потерям 2000. Также часто на ауте заставляют ехать, потом конечно распечатку делают и на своём сервисе печать ставят, но это уже потом. И так сижу в конце неделе у них в,, школе,, хотя обещали два - три дня теории и поехали. Тут забегает водитель, меня садят рядом и едем, заезжаем в Словакию, потом в Венгрию, у водилы заканчивается время, он достаёт свою карту, я вставляю свою и еду уже до разгрузки. В этот вечер нас никто не разгрузил, отстояли паузу, а утром на разгрузке говорят что они выходные до 8января)))) все мои вещи в гостинице, с собой только документы. На SACHS по ходу все бухали, часа четыре они думали что делать, в итоге говорят оставляйте машину на паркинге и едьте на базу своим ходом

  1 год назад Ответить
  • User Name Виталий  

   Не пеши того чего нет

   6 месяцев назад Ответить
 • EdgarEdgar 

  Не дай Бог вам в это г..вно вступить! Стелят гладко, но как только ты подписываеш все бумаги ,то сразу превращаешся в "НИКТО". ЕСЛИ ВЫ МАЗАХИСТ, ТО ДОБРОПОЖАЛОВАТЬ В SACHS TRANS!  

  1 год назад Ответить
 • ВикторВиктор 

  Фирма: 

  Большой колхоз с большой тикучкой!!!

  Ты маленький муравей на фоне всего руководства.

  Главное: жильё, а вот тут становится очень интересно, или ты живёшь на нижней базе в контейнере да в контейнере но с умывальником за 15zl сутки, или на базе с прекраснейшем видом на трассу, и железную дорогу за 40zl сутки. И за всё это время пребывания, а это 2,3,4 недели ожидания красной бумагами ты платишь с своего кармана ( посчитайте сразу) а потом на выходе у тебя получится не 1400Эвро а 800 и это уже без стажировки которые они обещают платить 80 эвро в неделю. Опять же обещают.

  А ближайший хостел это соседние города владислав Славский и рыбник по 25- 40 zl в сутки + поезд каждый день 4zl в одну сторону.

  Ребята на базе которые живут в контейнере, у всех отрицательные отзывы о великой фирме Sachs trans.

  И на последок подумайте почему этот зализанный дядя на Ауди ездит даже во Львов и собирает людей: может быть всё таки текучка!!!?

  Думайте считайте.

  1 год назад Ответить
  • User Name Вова 

   а шо ж тогда они дальше там живут если негатив сплошной? Я ждал красную бумагу дома. 2,5 недели. Потом мне позвонили и спросили когда могу приехать.

   По-поводу фирмы могу сказать точно, что как и в любой большой фирме есть свои нюансы. Мне лично не понравилось ,что первых две-три недели надо в паре ездить. И обещают 80 евро в неделю, но получилось даже больше , главное  - спокойно перетерпеть этот момент. Тяжело, очень тяжело было для начала.

   А потом свою получил и вообще работа на лицо изменилась. Жильё мне зачем, если я вообще в машине отдыхаю?.  
   Много молодёжи приходит , сразу за деньги спрашивают, а ездить - не умеют, не умеют пользоваться тахо и прочее. был в таком же положении, но ничего, справился. Научился. 
   Текучка присутствует, потому что много объявлений в интернете. Но какое мне дело к новым пацанам, если я себе свою работу делаю?

   из негатива -польский язык учить. диспетчера некоторые отбитые. загрузки дают вначале ребятам которые на ставке а потом нам. заливают мало топлива , и потом надо морочиться с карточкой топлива. стажировка скорее ,чтобы твой чип использовать.

   из позитива - никто ни разу на "рэ" не обратился. за аварию на паркинге ни  копейки не сняли. в шею никто не гонит. 


   короче скажу так - если ты профи , то ищи что-то другое. Если впервые едешь в Европу - то для старта пойдёт. Много пацанов полгода откатало и пошло дальше искать счастья.  но работать можно. Главное всё считать считать считать.


   1 год назад Ответить
  • User Name Alex Man 

   Коли читаю хвалебні оди про такі фірми, розумію, що їх пишуть або раби, яким подобається коли їх дурять, змирились, і вважають що всі інші лохи. А ще розхвалюють такі фірми ті, хто там працює в офісах, рекрутери, кадрові агенції, що наживаються на водіях. Вони брешуть що все предчудово, а якщо хтось не задоволений, то він поганий водій. Але адекватна людина може розрізнити між правдою і брехнею. Якщо є багато негативу, значить він таки є. І побрехеньки, що все супер, не проходять. Те, що відраховують, штрафують за перерозхід палива - це ВЕЛИЧЕЗНИЙ мінус. На таку фірму піде хіба початківець, який фуру бачив на картинці в інтернеті. Хлопці з цієї фірми завжди жалілись, що дурять по грошах. Ти думаєш що заробив 1500 а на руки отримаєш 1000. І тебе зроблять дурним, ти нічого толком не довідаєшся. На цю фірму приймають через посередників. Це другий мінус. Вас будуть оббирати двічі.

   3 недели назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа