MAGTRANS  pl

лого компании MAGTRANS
Местоположение: 28-100 Busko Zdrój ul. Bohaterów Warszawy 116
Телефон: +48 41 378 45 9
Сайт компании: magtrans.eu
E-mail: magtrans@magtrans.eu

Отзывы (15)

 • МихаилМихаил

   компании выгодно чтоб машина отработала месяц,полтора, водителя уволили без зарплаты найдя любую причину, т.к. водителей валом.

  1 месяц назад Ответить
 • МихаилМихаил

  Плохая компания.логисты отвратительно относятся к водителям.все общение только по смс и только на польском.Если нужна конкретная помощь в дороге.вы ее не дождетесь.

  1 месяц назад Ответить
 • СергейСергей

  Хочу попробывать туда. Подскажите плиз. Стоит?

  2 месяца назад Ответить
 • КоляКоля

  Привіт усім! Працюю на фірмі нещодавно, звичайно багато чув і бачив негативу, але ситуація заставила ризикувати! Хлопці на базі є різні, одні розказують страхи і т.д., інші щасливі і видно що знають свою роботу. Я попробував.., тихо, спокійно, багато писав і питав, і зрозумів одне, якщо знаєш хоч трохи Польську і можеш написати що ти потребуєш, то все буде люксік!! Я задоволений, вирахувань не мав, за виключенням кілометрів які сам визнаю проїхав. Зарплату виплачують без затримок і в повній мірі, це для мене головне після порередньої фірми! Всім щасливо!

  2 месяца назад Ответить
 • СашаСаша

  Працюю вже більше року! Одна з фірм яка ставиться з увагою до часу роботи водія! І 100% дотримується всіх приписів! Паркінги, теж ніяких проблем, такого взагалі немає щоб платити самому! Каденції 4/1, 6/2, можна і більше якщо хочеш, всі зїзди на базу, все що потрібно до машини видають+ звичайно робочий одяг, рукавиці іт.д. Машини всі нові, максимум 2 роки і парк обновлюється, бачив MANи, в яких пробіг 200тис, а їх вже міняють на свіжі)) Скажу, що реально заробити мін. 2000€, а якщо маєш тяму в їзді, то на премії ще матимеш 200-300€, за каденцию. Всім удачі!

  2 месяца назад Ответить
Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.

Оставить отзыв

Найти компанию

EBIS Transport

Nowe Trzepowo 7, 09-402 Płock pl

SPER TRANS

ul. 20 Stycznia 2, 98-290 Warta pl