Hegelmann pl

лого компании Hegelmann
Местоположение: Konwaliowa 144 PL 42-280 Częstochowa
Телефон: +48 343444905
Сайт компании: www.hegelmann.pl
E-mail: info@hegelmann.pl

Отзывы (31)

 • ПавелПавел

  Реально так странно, коли якісь горе-водітіля начинають тут розказувать, які вони бєдні і нещасні. Та скрізь би так було то й жили б нормально. Щоб не вивертали штрафи, пахать треба на совість. Тоді і проблєм не буде. А то як робить у півсили, то і зарплату треба получать таку ж. А то якийсь Вася буде пахать і получать так само, як якийсь лінтяй. Ото круто було б, да??

  2 недели назад Ответить
 • РоманРоман

  Реально так странно, коли якісь горе-водітіля начинають тут розказувать, які вони бєдні і нещасні. Та скрізь би так було то й жили б нормально. Щоб не вивертали штрафи, пахать треба на совість. Тоді і проблєм не буде. А то як робить у півсили, то і зарплату треба получать таку ж. А то якийсь Вася буде пахать і получать так само, як якийсь лінтяй. Ото круто було б, да??  2 недели назад Ответить
 • ДмитроДмитро

  Пару раз помічав, шо до мого друга якось дивно начальство ставиться, та і він сам час від часу скаржився, що буде переходить і таке інше А потім виявилося, що він халтурив по-чорному, а мені брехав, що то все просто так його грузять. Мораль проста: не треба думать, що всі кругом дураки.

  3 недели назад Ответить
  • User Name Дмитрий

   приветствую теска, если не секрет, в чем он по темному мухлевал? фио не прошу, я не от фирмы) интересно за что там грузить могут если ты не косячишь,а темнишь в чем то...

   3 недели назад Ответить
 • КостяКостя

  Підкупило, що штат водіїв тут дійсно широкий. Не боїшся, що ти такий один або, принаймні, другий. Всі діляться досвідом, і відкритого негативу не чув. Так, лажі зі зняттям певної суми зарплати за косяки були у багатьох, але там дійсно причини були.

  3 недели назад Ответить
 • В'ячеславВ'ячеслав

  Іногда читаєш і хочеться просто взять і в очі людині висказать усе шо про неї думаєш. Ну от хто пише негатив. Вам мало платять чи може условія не такі?? Ну брєд, реально надоїло вже.

  3 недели назад Ответить
Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Transimeksa

Sausupio gatvė 15, LT-02301 Вильнюс, Литва lt

Grabowski Logistic

ul. Logistyczna 1, 69-100 Świecko  pl