TRANSHUT pl

лого компании TRANSHUT
Местоположение: UL. POLNA 20A, 62-800 KALISZ
Телефон: +48 62 769 51 08
Сайт компании: transhut.pl
E-mail: [email protected]
Количество машин ≈ 36

Отзывы (2)

 • ВасльВасль 

  Існує поняття - другий водій. На початках це нормально. Але можна і після року отримувати зарплату, як другий водій.  Та і по нарахуванню грошей дуже дурять. Ти реально не знаєш суми фрахту, не показують. Нараховують від фрахту відсотки. На фірмі всі крадуть: і наші, і поляки, хоч поляки мають мінімум 8000 злотих. Пальне наліво продають всі. До речі, поляки деякі, на відміну від українців, діляться з другим водієм. От така ситуація. Серед українців нормальних, не гнид - відсотків 30. Багато хороших позвільнялись. Є косяк довгожителів, але то такі, що в спину стріляють своїм.

  1 год назад Ответить
 • БогданБогдан 

  Фірма платить від фрахту (зп інколи доходять до смішних сум: 900-1300 євро), парні екіпажі, люблять зривати паузи, є магніти...відношення до водіїв класичне - бидло... Їздять по всій Європі... Я думаю цього достатньо, щоб піти туди на "роботу"...  2 года назад Ответить
  • User Name Євген 

   Правда, істинна правда. А за хороші рейси привчили наші "поваженькі" логісту хабаря давати. під час паузи в 45 годин, відправляють в шибкі рейси по Польші на вбитих, в аварійному стані траках на шайбах. Саме прикольне, що ці рейси не зараховуються до зарплати. Бо йде довезення вантажу за поляка, в якого час їзди вийшов, або йому пора до дому на 45-ку.

   1 год назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа