TRANS-WEG pl

лого компании TRANS-WEG
Местоположение: SUDÓŁ 90B, 28-300 JĘDRZEJÓW
Телефон: +48 413 865 834
Сайт компании: trans-weg.com
Соцсети: facebook logo
E-mail: info@trans-weg.com

Отзывы (4)

 • User logoBrilliant

  Підтверджую слова колег про нижче сказані події! Нічого на фірмі не зміниться допоки українці просто не підуть звідтам до останнього! Керівництво і господарі фірми повне бидло! Всі хто більш менш з логістів ставились до водіїв з повагою просто не приживались на фірмі. Більшість водіїв самі банальні тєрпіли, які боялись шефові в очі сказати чим не довольні! Таких як правило нагинали, нагинають і будь нагинати! Це натуральна фірма- гопнік! Всі хто приходили з хегельману чи іншого колхозу були не в кращу сторону здивовані! При здачі звіту в кінці каденції будете чекати на гроші цілий день, це ще в ідеальному випадку! За любий документ для працевлаштування з вас стягнуть просто космічну касу. Для прикладу, воєвудське запрошення річне для того щоб в них працювати буде вам коштувати 500 злотих. Карта побиту від 1000 злотих і вище! Жилєтку відбискову хочеш взяти до праці, заплатиш 15 злотих, в магазин на закупи поїхати на службовому авто від 30 злотих. І ще море є таких дрібниць яких не згадати.

  1 год назад Ответить
 • User logoЯкутский Дальнобойщик

  Я, перш ніж підти, відпрацював на фірмі 4 роки. Раніше була звичайна собі польска фірмочка, але останні півтора року все йде гірше з кожним днем. Так звану стінку в 2500 злотих вам ніхто не поверне. Виплата зарплатні в кінці каденціі, тому ви є заручниками ситуаціі. Якщо захворів в трасі, то це абсолютно проблеми водія, адже для офіса ти ніщо, просто шмат м"яса, і пох на тебе. Допомоги не буде. Можуть кинути на зарплату, якщо скажете, що йдете з фірми. В трасі гонять до останньої хвилини, не дай боже стати на паркінг, якщо є ще 40 хвилин денної їзди. Частенько телефонують з проханням порушити тахо, бо треба встигнути. Розгрузки-загрузки останнім часом почали брати в єбєнях типу ліса чі поля, куди хєр заідеш, не пошкодивши щось на авто. Приготуйтесь самі вночі на паузі змінювати колеса-акумулятори-патрубки. Якщо наїбнулось Вебасто, або акумулятори зранку не крутять-то нормально, помучаєтесь місяць і замінять. Працюють здебільшого під спедиціями Хегельман та Вальтер. Фірма годиться тільки для початку карьєри, здобуття досвіду і виготовлення документів. Потім сміло від них уходьте, але не вздумайте про то попередити - будете без зарплатні.

  1 год назад Ответить
 • User logoDream team

  Если у вас это будет первая каденция, то идите научитесь, а так не рекомендую эту фирму для постоянной работы. У этой фирмы два названия WW Transport u Trans-weg, главный диспетчер там Вася, редкое животное, очень стыдно, что он мой земляк с Украины, расчет в конце каденции, даже если скажут что будем высылать на карту не ведитесь, скинут 500евро и всё, будут вычитать за всё что можно придумать, возьмёте у них машину в магазин съездить и за это высчитают, крайне жадные хозяева, мой вам совет лучше уж в гиртеку. Всем хорошей дороги.

  1 год назад Ответить
 • User logoSergii Kovalev

  Семейство Вл***ков, два брата и папа, фирма для старта на одну каденцию, потом вычитают за всё: выдуманные штрафы, страховки внутри фирмы, даже теперь есть грабовые 30 злотых в месяц, если вы у них умрёте ваше тело отправят домой типа, заправляет всем там Вася, верная шавка с западной Украины, приготовьтесь нести ему сумки с пивом и виски, есть шестерки на фирме, которые вас сдадут, они там по 5 лет работают и лижут очко Васе, лучше пойти в Гиртеку чем к ним, деньги в конце каденции забыл добавить... удачи всем

  1 год назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа