Skrzypczyk-Trans pl

лого компании Skrzypczyk-Trans
Местоположение: Juliusza Ligonia 13, 47-100 Szymiszów
Телефон: +48 77 462 38 30
Сайт компании: skrzypczyk.pl
E-mail: [email protected]
Количество машин ≈ 50

Отзывы (9)

 • МатросМатрос 

  Якщо в день проїдеш меньше 350 км. то фірма за цей день платить тобі тільки 20 євро. От і виходить що водії за 6 тижнів роботи отримують 1000 євро. Шкода раніше фірма була супер

  1 месяц назад Ответить
 • ArnoldArnold 

  За час роботи на цій фірмі а це вже 2 роки було 3 зміни оплати, то днювка і підстава, вихідні не оплачує, то просто днювка, за підставу росписуємося але не отримуємо, тепер кілометраж і якісь незрозумілі наміри на відрахування доводиться вигризати, постійно утримують 300 євро з зарплати, це як залог того що ти приїдеш, оплата раніше була 1800 євро тепер не всі і 1500 мають... Ставлення не професійне а як до с...та, мало кого цікавить Ваші проблеми, має місце  маніпуляцій і наміри на те щоб водій порушував тахо, кожен тиждень якісь нові правила по оплаті які вашко зрозуміти це останнім часом якщо до 10 000 то отримаєш по0.12 центів за км, з10 000 по 11 000 0.13, більше 11000 по 0.14, і вони явно не в сторону водіїв так як робота по заводу БМВ кілометражу  там не має, більше стоїш... За простої і вихідні вони платять по 20 євро, але я чув що деяким водіям говорять писати собі по 60 євро за простій но про це водії мають мовчати іншим сам так не отримував то не знаю чи правда  Нажаль водії для них шматьо, ресурс... І не думайте що пост пишеться бо я злий на фірму, ні можете іти працювати, просто ви знатимете на що розраховувати...

  3 месяца назад Ответить
 • KieroKiero 

  Інформація в попередніх коментарях цілком правдива. Досить не погана фірма змінилась, і в ГІРШУ сторону. Водіям зменшили заробітну плату,  але купують нові авто та розширюються.  При чому говорять що "transport się nie opłaca "- жаліються,що не  заробляють нічого.

  Працюючи тут можна відразу забути про особисті плани. Тому що завжди є проблема зі з'їздом додому.

  Був такий період,коли ніби була якась стабільність.....Зараз ,нажаль -ні.

  Тому шановні колеги, думаєте перед тим як влаштовуватись сюди на роботу...

  3 месяца назад Ответить
 • Матрос Матрос  

  Я б не радив водіям без досвіду роботи влаштовуватись на цю фірму!! Краще йти на Гиртеку, там буде зарплата вища і новенькі машини!!!

  3 месяца назад Ответить
 • Skrzypczyk-TransSkrzypczyk-Trans 

  Да раньше была нормальная фирма, а сейчас просто мне сильно нужны деньги, а тут работяги, ну как их не кинуть, вы же Украинцы.


  3 месяца назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа