Rosner Polska Sp.z o.o. pl

лого компании Rosner Polska Sp.z o.o.
Местоположение: ul. Przylep-Solidarności 86B, 66-015 Zielona Gora
Телефон: +48 683 240 600
Сайт компании: rosner-polska.com.pl
E-mail: rosner@rosner.com.pl

Отзывы (3)

 • User logoRoman Krutius

  Відпрацював в Роснері 2 місяці.
  Звільнився із-за старих болячок спини.
  Маю великий досвід тому знаю про що пишу.
  Що мені сподобалося:
  1. Дуже професійний підхід до документів. Всі умови та інструкції мають переклад на руську мову. Відділ кадрів ретельно слідкує щоб не прострочити терміни документів (посвідчення водія, код 95, медичний та психічний огляд, карти побуту, медстрахування та багато іншого).
  2. Фірма має власні бази: в Польщі одна та в Німеччині дві. Там можна знайти паркінг для вантажівки та легковика, заправити паливо, помити вантажівку, здати вантажівку на ремонт, отримати розхідники, душ, готель (в Польщі).
  3. На початку працевлаштування мені було видано: зимові бути, комбінезон, куртки літня та зимова, рушник, захисний капелюх, каска, окуляри, мило тверде та рідке, рукавиці та розхідники для транспорту, ключ для особистого сховку речей. Мене навчили працювати на вилковому навантажувачі та працювати зі з'ємними контенерами. Мені провели інструктажі з безпекі та охорони праці, здачі/прийому палет, роботі з тахографом, роботі з документами, дій у випадку ДТП, дій у випадку пошкодження товару та інше. Усе це було на руської/української мові, зайняло 7 днів і мені за ці дні оплатили зарплату!
  4. Зручні доїзди. До бази в Польщі зручно доїзжати потягом. База знаходиться близько до з/д станціі. Також доїзд від бази в Польщі до баз в Німеччині не довгий, здійснюється на найманих легкових машинах (в хорошому технічному стані).
  5. Податки сплочуються з суми близько 7000 злотих, що відображено на сайті ZUS. Водію також выдаётся карта медстрахування EKUZ на випадок звернення до медзакладу в ЄС.
  6. Всі вантажівки Мерседеси. Дуже зручні кабіни. Автопарк оновлюється. Сервіс проводиться хорошо. Машини миються на автоматичних мийнях при базах кожного разу як туди приїхав.
  Що мені не сподобалося:
  1. Саме неприємне було те що водіям видають телефони без інтернету.
  2. Праця дійсно тяжка: іноді потрібно тягти тяжкі вантажі механічною роклою.
  3. Автохофи не оплачують. Для новачків це додає стресу та проблем.
  4. При звільненні мене попросили здати робочий одяг. Я його не мав при собі і можливо тому із зарплати відрахували близько 350 злотих. Неприємна дрібниця.
  5. Враховуючи тяжкість праці вважаю що заробітна плата повинна бути більшою.
  Можливо за 2 місяці роботи я не побачив всіх дрібниць роботи в Роснері. Але здебільшого мені сподобалося.

  8 месяцев назад Ответить
 • User logoАлексей

  Звонил на фирму,объяснил что есть опыт по европе на тандемах  2 года,берут без проблем,но насторожило что ,отправляют в рейс без красной бумаги!!!!Кто-то  работал или  работает, подскажите пожалуйста, что это значит, правда так  или нет?Кто платит штрафы если  попасть  на контроль  ?????

  4 года назад Ответить
  • User logo Егор 

   Фирма  Г! Учебный комбинат! У них одна задача, содрать побольше штрафов с водителя. Причем за все! Я царапнул нижнюю часть двери... Слупили 300евро. Я бы понял если все отремонтировалось, а то деньги тупо положены в карман. С + одно, зарплата вовремя и все. Если вы с опытом, то тут вам делать нечего. Разные что послушать маты тупого как баобаб механика Анжея

   3 года назад Ответить
 • User logoAlex

  Принимают без стажа,платят регулярно если не накосячил.в случае повреждения машины снимают 1500евро и обещают разницу вернуть через год,но никому ещё не вернули.есть готель,стоянка личных машин водителей.работать можно если есть опыт и нервы сильные.

  5 лет назад Ответить
  • User logo Виктор 

   Привет ,звучит страшновато СИЛЬНЫЕ нервы в чём выражаются ? Нарушают ли Режим труда и отдыха ? 

   4 года назад Ответить
  • User logo Ирина 

   Да! нарушают. И если не дай бог у вас проблемы в семье и вам нужно лечить ребенка и даже если вы подтвердите документами, и даже если есть отпуск то вам его не дадут. Все только как угодно им. 

   4 года назад Ответить
  • User logo Вячеслав  

   Привет всем кто работает или работал киньте что за фирма ,можна работать ,что за условия,как с тахо,есть подводное камни и какие?

   4 года назад Ответить
  • User logo Вадик 

   Долго описывать эту говнокомпанию не стоит, да и нет у меня лишнего времени для этой компашки. Раньше была нормальная фирма, сейчас учкомбинат, причем студентам здесь очень не просто, так как это не просто тандемы, а еще и с контейнерами. Фирма уже очень даже близко к Хелене. Кто знает что такое Хелена тот поймет. 

   4 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа