PG Trans pl

лого компании PG Trans
Местоположение: Krzywda 12A, 33-332 Kraków
Телефон: +48 574 127 000
Соцсети: facebook logo
E-mail:

Отзывы (22)

 • ИванИван

  Нормальна фірма. Хто хоче робити - заробляє. Хто не хоче, тому кругом погано.

  5 дней назад Ответить
 • Pg TransPg Trans

     Дюрекс Никалаич купил занедорого новую спулку. Теперь они ищут лохов-водителей в холдинг(!) ( пафос аж зашкаливает) ALLIANCE. Обходить десятой дорогой. Еще они ищут бухгалтера- походу даже Неля-бухгалтер не выдержала етих шаромыг.

  2 месяца назад Ответить
  • User Name Олег

   У вас, наверное, не в порядке с головой. 

   Во первых, фирму можно пробить через NIP,  Альянс - это не транспортная фирма.

   Во вторых,  PG Trans, не исщет бухгалтера.

   В третьих, Неля, уже год как не работает на этой фирме, а учится в университете.

   Лечитесь. Ваша пена у рта, с непонятных причин, никому не интересна.

   Тем более не смейте называется названием фирмы, к которой вы не имеете ни малейшего отношения.


   2 месяца назад Ответить
  • User Name Татьяна

   Так, как объявление о приеме на работу бухгалтера было на польском языке, сделаю вывод, что  анониму нужно выучить язык. В компанию Alliance, требуется самодельный ксеноновый, тойсть Главный бухгалтер, с правом подписи на финансовых документах. А Неля таковой не была и быть, до окончания учебы, не может.  Так, что не путайте грешное с праведным.  Брызгайте своим ядом в другом месте. 

   Да и фирма Альянс, не купленная, а новозарегистрированная.

   2 месяца назад Ответить
  • User Name Сергій Смірнов

   Неля звільнилася через ставлення до працівників і чесну та гарну зарплату, а вчитися робота не заважає.

   3 недели назад Ответить
  • User Name Сергій Смірнов

   Альянс створений бо хочеться як хегельман працювати із кучою підрядчиків, а точніше дурити їх на гроші.

   3 недели назад Ответить
 • Сергій СмірновСергій Смірнов

  Відпрацював на фірмі від 10.10.18 до 28.02 2020. Відношення були нормальні і навіть те, що розказували хлопці не вірив, почав задумуватися про фальшивість коли із МИхайла і Андрія вирахували гроші за одне і теж колесо(PG 6) Міша здавав Андрій приймав, літом пошкодив задні двері на віваро, був готовий компенсувати зразу, але босс сказав зашпаклюю, помалюю, домовимося, закінчилося все тим, що повідомивши, за 2 місяці до часу звільнення, різко змінилися відношення, виставив рахунок за двері( голий метал під покраску, без пласмаси, вікна)1100 євро, фактуру відмовилися віддавати, фотку фактури кинув без номера, двері просто пошпаклював і помалював, пошкоджені двері відмовився віддавати, за ват який їм повернуть, хотіли промовчати, коли їм наголосив, сказали, що через 3 місяці віддадуть, хоча він повертається на початку року, скорше всього або підробив фактуру, або на страховку кинув. Хотів забрати у них відпускні в середньому 400 євро, показали папір, що я відмовляюся від них, хоча такого не підписував, утримали, по їхніх словах на штрафи 500 євро, хоча ці штрафи можуть переадресовувати мені додому і нічого не платити. Вираховували із хлопців за різні пошкодження автомобілів, хоча машини віддали без оплат пошкоджень, все покрила страховка. Постійно давав мій номер, щоб консультував новачків, а в кінці коли запитав для чого він так погано поступає зі мною сказав, що не просив мене цього робити. Гарно відносяться тільки коли їм потрібна людина, а коли вже непотрібний зразу міняється відношення. Літом коли поверталися із Подобіним до дому із каденції, на моїх очах застосовував силу за пошкоджені палєтніки і заліз до хлопця в особисті речі, забрав паспорт і говорив, що не віддасть поки не відпрацює, але ми із Олександром переконали його віддати. Не раджу цієї фірми.

  2 месяца назад Ответить
  • User Name Миша

   А ты думал, если лизал задницу шефу и задавал пацанов, не изредка нагло врал, то тебя будут на руках носить)))?  Правильно сделал. Это тебе за тех кого ты подставил. А по поводу виваро, нехер было бить машину. Побил - купил новую.

   Сразу видно, что за человек. То шеф хароший, все хреновое, то шеф плохой, все хорошие. Проститутка.

   2 месяца назад Ответить
  • User Name Сергій Смірнов

   Кого і коли здавав? Не пиши дурниці. Знаю тільки, що 1 Міша працював, і це точно не він пише. А нарахунок, що сприяв попаданні хлопців у погану фірму справедливо, мені було нормально і ще 4 особам працювати, але ми звільнилися, і залишили частину грошей. Маю науку на все життя. І про віваро написав тільки тому, що говорилося одне, а зробив інше

   2 месяца назад Ответить
  • User Name Олександр

   Смірнов. Там в отзивах, про тебе написано. Ти би не позорився. 

   Правильно написано Проститутка.

   Працював майже 2 роки, було добре, а уволився , став жертвою. Совєтчик . 

   2 месяца назад Ответить
  • User Name Сергій Смірнов.

   І не збираюся позоритися, написав як все  відбувалося. Коли був потрібен йому то нормально відносився, як тільки сказав, що звільнюся все помінялися, до речі жодного разу не заплатив зарплату вчасно, до 10 числа,а платив 16-25, постійно якісь проблеми, йому і вдалося мене натянути на гроші через те, що його пожалів, по його словах складні часи, зависла 1 зарплата. А так все дуже весело було останні 5 місяців, дойшло до дублювання хегельманівських DKV паливних карт з інших машин, точніше коли почав робити під іншими логістиками, копіював паливні карти із хегельманівських машин і роздав тим хто не під хеґельманом. Не здивуюся, що закінчиться ера паливних карт, виробить банківські на машини і буде по 200 літрів кожен день заправляти, або просити буде хлопців своїми картами користуватися. А на рахунок проститутки, коли на фірму влаштовувався мені було цікавіше із шефом домовитися, а не обзвонювати невідомих людей і питати характеристику на шефа.

   2 месяца назад Ответить
  • User Name Александр

   Смирнов. Там все говорили, что ты типа, свою фирму открывать собрался. Потому не суди и не судим будешь. Посмотрим какой с тебя будет шеф. 

   А по поводу задержек: все дадерживают зарплату. Главное что платит. А то каким он образом забрал свои деньги с Хегельмана, не твое собачье дело. Нашу фирму Хегель взул на 100 тыс. И чего? Хозяин всех бросил. И фирму зарезал и водителям за 2 месяца не копейки не дал.

   А по слухам, PG TRANSU, Хегель был должен 250000€ . Молодец шеф. И долги забрал, пусть через DKV, и фирму сохранил, и людям зарплату вернул, которую не мог отдать, через то что Хегель не выплатил деньги.  Другие просто закрывались никому ничего не отдавая. Так, что скажи спасибо, что ты получил с опозданием, а не поработал бесплатно. Щас бы бегал, весь в соплях по инспекциям.  И согласен с выше написавшим, не может быть 2 года хороше, а потом все хреново. Где-то ты шефу насрал. Ищи причину в себе.

   2 месяца назад Ответить
  • User Name Сергій

   Я пам'ятаю, Миколайович, говорив, що Смірнов хороший водій, але корисний брехун. 

   2 месяца назад Ответить
  • User Name Сергій Смірнов

   О і босс появився, жалко, що не під своїм іменем, в тебе так чи інакше заберу гроші які ти закрисив, хіба в Польщу попаду.

   2 месяца назад Ответить
  • User Name Михаил

   Смирнов, тебе напомнить, как ты писал, что меньше 2000€ не получаешь?  Может причина в тебе, что так все изменилось.

   2 месяца назад Ответить
  • User Name Виктор

   Совершенно верно !! Проститутка как все они с западной ! Зараза укромовна !!

   1 месяц назад Ответить
 • ВасильВасиль

  Роблю на фірмі рік і два місяці.  На мерсі відбив підніжку. Повідомив диспетчера. Привезли нову, нічого не вирахували.

  Були раніше запізнення по зарплаті, зараз , уже місяця 4, день в день. По пів року праці, підняли зарплату.  

  Змінив декілька фірм за 5 років. Все гладко не буває, але краще ніж те що пройшов на предидущих канторах.

  Довольний.

  3 месяца назад Ответить
 • ОлегОлег

  Уважаемые читатели, и модераторы сайта, прошу обратить внимание, на написание текста с плохимы отзывами. По стилю письма, словам, которые повторяются, словам паразитам, которые человек применяет чаще других, видно, что все они, написаны одним и тем же человеком, только под разными именами.

  4 месяца назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Hoptrans Group

Savanoriu Ave. 1-71, Vilnius, LT-03116, Lithuania lt

STEBAL TRANS

Horská 302 417 02 Dubí Česká republika cz