Janas Logistics pl

лого компании Janas Logistics
Местоположение: Skwierzyna, ul. Gorzowska 18 c 66-440 Skwierzyna, Polska
Телефон: +48 95 7171 770
Сайт компании: transport-janas.pl
E-mail: [email protected]
Количество машин ≈ 90

Отзывы (2)

 • Im'ya PrizvischeIm'ya Prizvische 

  Тікайте звідти як найшвидше! Працюють з Даймлером і Вольво, а це головняк ще той. І логісти поляки, тільки про свою шкуру дбають і брешуть постійно про все! Не вірте жодному слову, ти тільки мусиш і мусиш, на тахо наклали велику купу, що аж смердить до Ягодина!

  3 дня назад Ответить
 • LeonidLeonid 

  Скарга


  Я, Шевчук Леонід Іванович працюю водієм на фірмі Janas Logistics
  Подаю скаргу на мого роботодавця, який з серпня 2020 р. не виплачує мені заробітну плату. Дана компанія не дотримується правил трудового законодавства щодо виплат заробітної плати.
  11-14.08.2020 р. у мене був рейс на Бельгію . По приїзду до Польщі на офісі мій керівник мені повідомив, що я скоїв правопорушення на території Бельгії. По його словах правоохороні органи Бельгії мають надіслати , лист на адрес моєї фірми .
  Керівник , коли надавав мені дану інформацію, підняв на мене голос у присутності моїх колег. Дана ситуація , я вважаю, є приниженням та грубостю у образливій манері.
  Він повідомив , що суму штрафа, яка буде зазначена у листі буде вирахована із заробітної плати.
  Наступні місяці серпень, вересень я працював. Жовтні місяці у мене була відпустка. З середини листопада , грудня 2020р Січень, лютий місяць поточного року я вже працював, але впродовж цих місяців я не отримував належної мені заробітної плати.
  Переживаючи, я часто по можливості приходив на офіс запитуючи керівника чи прийшов лист із Бельгії . Керівник завжди говорив , що він зайнятий. У той день , я йому повідомив , що буду писати скаргу.
  16.03 мене повідомили, щоб я підійшов на офіс. Керівник закликавши до себе у кабінет показав мені лист , який по його словах прийшов з Бельгії. У мене була змога зробити фото, так як копію оригінала мені не надали .
  На протязі дня, роздивляючись фото на телефоні , у мене виникли сумніви, що даний лист є не правдивим. Мені вважається, що Європейська країна, яка серйозно відноситься до правопорушень, точно не будуть лист надсилати на протязі 8 місяців, якось довго. Я вважаю що моя фірма мені показала сфальсифікований документ, думаючи що я погано розумію мову. Ще раз хочу зазначити , лист якось щвидко найшовся, коли я у розмові з керівником зазначив, що подам на нього скаргу. Я відчув психологічний натиск .Прошу перевірити дану компанію на виплату заробітної плати так, як вони порушили закон трудового законодавства та вжити заходи до даної фірми.
  Також я вимагаю виплатити мені мою заробітну плату за місяці які я працював , а також перевірити достовірність листа, який прийшов із Бельгії.

  2 месяца назад Ответить
  • User Name Andriy 

   А нахуя ты работал если тебе деньги не платили? 

   2 месяца назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа