trucker job

Janas Logistics Sp. z o.o. pl

лого компании Janas Logistics Sp. z o.o.
Местоположение: ul. Gorzowska 18c, 66-440 Skwierzyna
Телефон: +48 95 7171 770
Сайт компании: transport-janas.pl
Соцсети: facebook logo
E-mail: zbyszek@transport-janas.pl
Количество машин ≈ 90

Отзывы (4)

 • User logoSerhii Pavlyshyn

  Доброго дня , працюю в даній фірмі від 2018 року , перші два роки на посаді механіка, другі 2 роки на місці працівника відділу адміністрації - фірма є дуже добра, зарплатня завжди вчасно - 10 числа на банківську карту .
  Цілий час проводжу роботу з водіями з сторони адміністрації і допомоги технічної - задоволені роботою своєю.


  Внимание! Отзыв мог быть оставлен сотрудником офиса или по его просьбе!

  pl Skwierzyna  IP:37.131.162.20

  1 год назад Ответить
 • User logoOleg

  Пропрацював на цій фірмі, трішки більше ніж один рік, можу сказати, що пі...р фірма іще та. Приїжджаєш на працю, можеш чекати авто і 2 дні, і неділю, і навіть дві неділі. За хостел фірми з тебе вираховують по 70 злотих в день, коли тебе зводять до Польщі, ясне діло, тобі ніхто не плотить. Можеш дочекатися авто, поїздити 2 неділі, потім в тебе його заберуть і ти ще будеш чекати на інше авто, але як варіант, можуть запропонувати поїздити по Польщі, на смердючих червоних рино преміумах, з якого потім спробуй ще спригнути і в цьому випадку в тебе логістом буде сам шеф, який примушує хлопців порушувати тахо, виплата буде по 50 грош за кілометр. Коли вже вам пощастило і ви поїхали до нормальної праці, то в місяць ви будете наїжджати, мінімум по 13 тис.км, на 10 годину праці, дивлячись як на свою, тахо примушують порушувати або підставлять так, що ти все одно матимеш порушення, коли прийде день зп, то 99% ви не дорахуєтесь своїх коштів. Головний логіст лукаш(та і майже всі логісти), чмо рідкісне, ти для них бидло, брехня на брехні, і завжди тільки "мусиш"! Коли ти запланува з'їзд додому, то можеш на нього чекати: неділю, дві і весь цей час слухати якісь нісенітниці. Коли у вас з'явилися якісь питання по технічному стані авто, то 100% відповідь буде "мусе пан єще поєздіть ". Так що, якщо ви зібралися працювати на цій фірмі, то дуже пожалкуєте!!!

  2 года назад Ответить
  • User logo Сергей  

   Значит так себя поставил, что Тахо нарушал, лохов везде любят, ты и в другой организации говорил бы что тебя что-то не устраивает. Я работаю в Янасе и Тахо ни разу не нарушал и отстаивал своё положенное время с компенсацией. Дружище может ты сам толком рто не знаешь, а потом своими рассуждениями людей в заблуждение вводишь. Ещё раз повторюсь, я тоже водитель и ночью не ездил как другие водителя плакались, что они ночью устали ехать. Научитесь правильно рассчитывать своё рабочее время и всё будет получатся. Ну и нужно правильно с логистами общаться. Отстаивать своё. Всем удачи.

   1 год назад Ответить
 • User logoIm'ya Prizvische

  Тікайте звідти як найшвидше! Працюють з Даймлером і Вольво, а це головняк ще той. І логісти поляки, тільки про свою шкуру дбають і брешуть постійно про все! Не вірте жодному слову, ти тільки мусиш і мусиш, на тахо наклали велику купу, що аж смердить до Ягодина!

  3 года назад Ответить
 • User logoLeonid

  Скарга


  Я, Шевчук Леонід Іванович працюю водієм на фірмі Janas Logistics
  Подаю скаргу на мого роботодавця, який з серпня 2020 р. не виплачує мені заробітну плату. Дана компанія не дотримується правил трудового законодавства щодо виплат заробітної плати.
  11-14.08.2020 р. у мене був рейс на Бельгію . По приїзду до Польщі на офісі мій керівник мені повідомив, що я скоїв правопорушення на території Бельгії. По його словах правоохороні органи Бельгії мають надіслати , лист на адрес моєї фірми .
  Керівник , коли надавав мені дану інформацію, підняв на мене голос у присутності моїх колег. Дана ситуація , я вважаю, є приниженням та грубостю у образливій манері.
  Він повідомив , що суму штрафа, яка буде зазначена у листі буде вирахована із заробітної плати.
  Наступні місяці серпень, вересень я працював. Жовтні місяці у мене була відпустка. З середини листопада , грудня 2020р Січень, лютий місяць поточного року я вже працював, але впродовж цих місяців я не отримував належної мені заробітної плати.
  Переживаючи, я часто по можливості приходив на офіс запитуючи керівника чи прийшов лист із Бельгії . Керівник завжди говорив , що він зайнятий. У той день , я йому повідомив , що буду писати скаргу.
  16.03 мене повідомили, щоб я підійшов на офіс. Керівник закликавши до себе у кабінет показав мені лист , який по його словах прийшов з Бельгії. У мене була змога зробити фото, так як копію оригінала мені не надали .
  На протязі дня, роздивляючись фото на телефоні , у мене виникли сумніви, що даний лист є не правдивим. Мені вважається, що Європейська країна, яка серйозно відноситься до правопорушень, точно не будуть лист надсилати на протязі 8 місяців, якось довго. Я вважаю що моя фірма мені показала сфальсифікований документ, думаючи що я погано розумію мову. Ще раз хочу зазначити , лист якось щвидко найшовся, коли я у розмові з керівником зазначив, що подам на нього скаргу. Я відчув психологічний натиск .Прошу перевірити дану компанію на виплату заробітної плати так, як вони порушили закон трудового законодавства та вжити заходи до даної фірми.
  Також я вимагаю виплатити мені мою заробітну плату за місяці які я працював , а також перевірити достовірність листа, який прийшов із Бельгії.

  3 года назад Ответить
  • User logo Andriy 

   А нахуя ты работал если тебе деньги не платили? 

   3 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа