trucker job

DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O. pl

лого компании DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O.
Местоположение: Ul. Jerzmanowska 19, 54-530 Wrocław
Телефон: +48 713 491 333
Сайт компании: duvenbeck.de
Соцсети: facebook logo
E-mail:

Отзывы (3)

 • User logoernest heminguej

  За исповедь про чешский duvenbeck, спасибо. Везде всё едино ! (мы это проходили).

  1 год назад Ответить
 • User logoEugeniusz

  Подзвонив по номеру телефону, взяла полька (сказала, що беруть без досвіду) дала Email рекрутерів, їм написав у відповідь тиша. Хто зараз тут працює, чи не змінилися умови? В кого є номер телефону відділу кадрів.

  2 года назад Ответить
 • User logoMateusz

  Берут без досвіду, зарплата відразу повна, вищитів за авто, начепу не має, все застраховано. Маршрути сталі і також є ліві загрузки, нажаль дуже часто буває що до цих загрузок ні авто не окомпліктоване (пасами, кутниками або матами ) ні прицеп, то дах не підіймається то штору не можливо відкрити. Прицепи тут по стану бажають кращого, але вибирати ви тут не будете, що дадуть то і потянете і плювати що там дах не підіймається що техосмотру не має, доволі часто освітлення не працює. При зголошені диспозитору в кращому випадку скаже вам їхати бо всі їздять, в гіршому випадку він не візьме трубку або проінгорить вас і ваше звернення.
  Диспозитори тут якщо і є декілька які дійсно знають свою справу то до них попасти дуже складно зазвичай в них їздять поляки або наші ті, які носять подарунки на офіс, всі остальні диспо це жах, час доставки рахують по гугл картах, ні корки ні паузи (в поєдинчій опсаді) не рахують, були випадки що хлопці переїзжали за 2 неділі по 93-95 годин, щоб тут не порушувати потрібно добре знати РТО і вміти відстоювати свою позицію, але тоді будуть інші проблеми.
  Технічний відділ; він буде чітко за вами слідкувати як ви їздите тобто; 83км а не 85км, і не важливо що ви на обгін ідете чи на підйом "не вольно", також вам Порекомендують не гальмувати ногою тобто педалем, а тільки ретардою, і не важливо що ожеледиця чи мокра дорога, і за цим також будуть чітко слідкувати як ви виконуєте цю рекомендацію і якщо ви будете ігнорувати то до вас будуть звонити доволі часто і настирливо. Ще є заборона щоб обороти двигуна не перевищували 1500об/хв, тобто розгін повинен бути ніжним і повільним, а інакше звінок з тех відділу.
  Зарплата: Підстава, яка прописана у вас в договорі, і днювка 120 по краю і 160 по Європі, плюс премія за 21 день в трасі 350 і еко премія від 250 до 500.

  3 года назад Ответить
  • User logo Саша 

   В этой компании отношение к людям, я имею в виду Украинцев  и Белорусов, как к собакам. Колегу, как потом выяснилось, со сломанной ногой  диспетчер проводил неделю по Европе перед тем как свести на базу. После получения травмы он поставил в известность, диспетчера так и работников отдела кадров в том, что нуждается в медицинском обследовании так как повредил ногу при падении с прицепа, в место того чтобы направить человека на медицинское обследование, ему подсадили второго водителя и сказали, что надо доставить груз, а потом его сведут в итоге неделя путешествий не подозревая, что у человека сломана нога, он думал что ушиб или вывех.

   3 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа