DUKA TRANS pl

лого компании DUKA TRANS
Местоположение: Polna 1a/1, 05-822 Milanówek
Телефон: +48 880 001 822
Сайт компании: dukatrans.pl
Соцсети: facebook logo
E-mail: [email protected]

Отзывы (11)

 • User logoDUKA TRANS 

  Kierowca który jest mało inteligentny i zacofany nie rozumie co to jest komputer samochodu i szyna CAN ! Nikt nie mówi ze ma być średnia 24-25. Ma się tylko zgadzać ze zużyciem z szyny CAN. Jak kierowca jeździł starym Kamazem i myśli ze samochód 4 letni tez będzie pali 31 lub więcej z ładunkami średnio 10 ton, to nie mamy o czym rozwiać. Nie prawda ze wszyscy oszukują , jest u nas dużo kierowców którzy są bardzo dobrzy i nie brakuje im nawet litra paliwa. Stawki dla kierowców wszędzie poszły w górę i jest to rzecz normalna , chociażby związana z pakietem mobilności ale jak widać WZ9916 T nie ma o tym pojęcia. Jak kierowcy nie brakuje paliwa to nie ma żadnych obciążeń i zarabia. Najlepiej porozmawiać z kierowcami którzy cały czas pracują i są super kierowcami, a nie słuchać kilku z którymi się rozstaliśmy za braki po 150-400 litrów paliwa. Kolejna nieprawda jest ze mamy ładunku po 22-24 tony. 99 % naszych ładunków jest do 10 ton , czasami się zdarzy ciężki ale to jest bardzo rzadko. Najlepszym dowodem ze komentarz pisze osoba z którą się rozstaliśmy jest w kiepski sposób i jest ,,zła” jest nawet nick WZ9916 T , którego kierowca wjechał pod pociąg, a teraz prawdopodobnie probuje się bronić ze to nasza wina- niech to będzie najlepszym komentarzem.

  11 месяцев назад Ответить
 • User logoWZ 9916 T 

  І те що він пише, що немає норми на паливо, то є брехня. В нього норма 24,5 л/100км. Таке відчуття що ми їдемо по германії порожні, або з мішками з повітрям. А не по Турції і Румунії з 22-24 тонни. Спочатку була платня 1800 євро, тепер вже 2500. Завтра вже буде 3000-3500 євро. Бреше як дихає. Якщо выходе з його вирахуванням 1000-1200, то те за щастя. Нікому не раджу йти на цю фірму. Шеф ла-но!!!

  11 месяцев назад Ответить
 • User logoWZ 9916 T 

  Так у нього всі водії винні, усі крадії окрім него. Який робить винними водіїв в усьому, і тим самим він і є крадій. Крадучі ти гроші не тільки в водія, але і її сім'ї і дітей. Він навіть не винен в тому що гроші на гоу-бокс не поклали. Та і мати тут не винувата, що народила ****

  11 месяцев назад Ответить
 • User logo59435 

  Водителей никто не увольняет, это всё ложь. Они сами уходят, когда за три рейса водитель получает 500zl, что он больше потратил своих денег, чем заработал, а то и вообще ничего не дают, некоторым водителям, сами водители сдаются дегами, чтобы вернуть водителя на родину. Рафик правильно написал, что водитель ещё не выехал с базы, и уже должен 80 литров топлива. Но только не 80т, а по более. У Маи как не спросишь. Она только и говорит что всё нормально, недостачи нет, а как только приходит время ехать домой в отпуск, сразу недостача почти в 1000у литров. Короче ДУПА ТРАНС!!!

  1 год назад Ответить
  • User logo DUKA TRANS 

   Powyższa opina napisana przez ZŁODZIEJA I PIJAKA. Wszyscy kierowcy który nie KRADNĄ paliwa pracują po kilka lat. A kombinatorzy co myślą ze z jednej trasy ukradną paliwo i będą mieli drugą pensję są zwalniani. W naszej firmie KAŻDY jest legalnie zatrudniony. Jest jedna prosta zasada- NIE KRADNIJ PALIWA a będziesz zarabiał średnio po 2300-2500 euro. Jeśli kierowca próbuje wmówić, że na każdej stacji w PL , UE , TR kradną paliwo ( stacja nie dotankowuje po 10%), to takich kierowców nie chcemy. Pani Maja, odczytuje zużycie paliwa z szyny CAN , ( czyli co zużył silnik ) ale są kierowca którzy kradną paliwo i potem wmawiają ze komputer silnika myli się o 100-200 litrów. Dodatkowo wszystkie opłaty mamy automatyczne. Wystarczy tylko żeby kierowca podłączył urządzenie do poboru opłat, jedna są tacy który myślą ze wystarczy ze urządzenie jest zanotowane na szybie a opłata sama się pobierze. Tak panie HRUDNENKO, to pan jest tak ,,inteligentny” ze nie potrafił pan nawet włączyć do gniazda  zapalniczki GO- BOXA. A jak przyszła kara to kłamał pan ze pan wszystko dobrze zrobił. Szkoda ze kierowca który okradł mści się potem, za to ze mu się nie udało więcej paliwa ukraść.

   1 год назад Ответить
 • User logo59435 

  Транспортная компания Дука Транс приглашает на постоянную работу водителей. С хорошими моральными качествами. Такими как " Нам денег не надо, работу давай" и " Деньги не главное в этой жизни"

  1 год назад Ответить
 • User logoDUKA TRANS 

  Jak kierowca KRADNIE -300 litrów ON i nie wie co się stało z paliwem - twierdzi ze stacja benzynowa go oszukała albo karta DKV albo ze na terminalu w Turcji zle zatankowali za każdym razem. Nie ma miejsca dla złodziejskich kierowców w naszej firmie. W naszej firmie NIE ma normy paliwa - musi się tylko zgadzać paliwo tankowanie + zużycie. Firma po to kupuje samochody E6 żeby paliły mniej a nie więcej. Kierowcy którzy NIE kradną zarabiają minumum po 8000 tys zł. Wszystkie opinie są napisane przez byłych kierowców którzy zostali zwolnieni za kradzieże paliwa.

  1 год назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

Girteka Logistics

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа