Wysoczanski Transport pl

лого компании Wysoczanski Transport
Местоположение: Błotnica 1B, 66-540 Stare Kurowo
Телефон: +48 602 149 983
Сайт компании: wysoczanski.eu
E-mail: biuro@wysoczanski.eu

Отзывы (11)

 • User logoIVAN

  Справді я не розумію, чому люди пишуть такі паскудні речі, коли опускають. Як довго тут я працюю, від нікого я не чув нічого поганого. А коли кидають стільки бруду, виливаються на людей. Навіщо? Заробітна плата добра, не має спізнень, не має чорної їзди як в іних кампаніях перед і я знаю, про що я говорю.

  2 года назад Ответить
 • User logoSier

  Хлопці, нікого неслухайте. Кожен пише свою думку. Йди і перевір. Я працював, все мені відповідало. Отже якщо ти слухаєш, ти не мусиш працювати і сидіти в дома. То є твоє життя і сам ти вирішуєш про своє призначення, а якщо ти слухаєш одговорки "важкій роботі"  якої-небудь матері і нічого ти не робиш, то навіщо взагалі що-небудь писати


  Внимание! Отзыв мог быть оставлен сотрудником офиса или по его просьбе!

  pl Poznań  IP:94.40.20.144

  2 года назад Ответить
  • User logo Vasyl Dzhyba 

   Полный ****, по ходу с офиса пишешь

   2 года назад Ответить
 • User logoTomek

  Pracuje tu ponad pol roku, wyplata jest dobra na czas, robota poukladana, kiedy zglaszam, ze chce wolne albo urlop to dostaje mi pasuje i to bardzo. a z tego co widze pracuja tu i Polacy i Ukraincy juz po kilka lat i tez sobie chwala jest ok


  Внимание! Отзыв мог быть оставлен сотрудником офиса или по его просьбе!

  pl Poznań  IP:94.40.20.144

  3 года назад Ответить
  • User logo Pewny na beton 

   Tomek która teraz firma nie płaci na czas każda płaci. Teraz zależy jak płaci bo jak znam Wysoczańskiego to jak jesteś na urlopie to płaci ci podstawę bo powie ci że diety ci się nie należą poprostu lubisz być okradany. Na szczęście moja kadencja w tym sypie dobiegła końca tylko się cieszyć. A co do Polaków pracujących w tej firmie to powiem że często ładuje się z Wysoczańskim to szczerze powiem ze nie spotkałem się z Polakiem za kółkiem oprócz człowieka który od czasu do czasu laduje (tzw skoczek). Wszystko co spotykam to tylko kierowcy z UA. Więc nie gadaj bzdur bo chyba jesteś człowiekiem z biura któremu Wysoczański uratował życie bo napewbo Ni jesteś kierowcą.

   2 года назад Ответить
 • User logoСергій - рекомендую

  Вас завжди щось не влаштовує. Але у такому випадку де працювати? Їжджу вже протягом кількох років. Робота як робота, але оплата завжди вчасно. Можливі аванси, можемо домовитись щодо відпустки, тільки попередньо слід повідомити. Папери готові, також можлива підтримка із дозволом на проживання. А якщо ви хочете їздити без палет і бажано 4 години на день, то можете продовжувати пошуки. Вам тільки пообіцяй мільйони - і біжите, а потім дивуєтеся чому немає оплати і керівник з Вас вирахував кошти. Якщо хтось шукає стабільної роботи, то рекомендую.

  3 года назад Ответить
 • User logoOleksandr

  Фірма дуууже специфічна... Те що обіцяють - не вірте!!! Брешуть постійно!! Водіїв на багато більше ніж машин, і коли тобі приїхати - вирішуєш не ти, а шеф, а якщо ти не можеш, коли він хоче - можеш і два місяці вдома просидіти!!!!

  Об'ява з інета і не знімається.....

  Зарплати - нижчі ніж по галузі, автомобілі не закріплені за водіями - через то попердоляні жорстко.... Є кілька "старих" працівників після яких в машину зайти не можливо!!!! Бруд і ... Хіба, що не насрано.... Постійні перегрузи, шини в жахливому стані, вибух колеса - нормальна ситуація... Дуже багато фізичної роботи, возять дрова, папір та сміття (смердюче що не проригатися неможливо...)... Водіїв вважають за рабів на галерах... При прийомі на роботу, показують кухню, пралку (пралка така, що користуватися пісець!!! Нема 300 зл. на нормальну б.у),  душ... І розказують, що за звичай пауза-45 на базі... Не вірте - дуууже рідко на базі, хіба якась проблема з машиною... 

  Найкращий працівник - то той, що півроку їздить без вихідних і відпусток!!! Якщо тобі треба відпустка - то проблема... Машина не може стояти ні дня!!! 

  Остання зарплата - буде "порізана" жорстко, то дуже на неї не розраховуйте.... І забрати її - то окрема історія...  

  Дуже не раджу цю "чудову" фірму

  3 года назад Ответить
 • User logoNie polecam

  Firma do bani tragedia. Firma rodem z Ukrainy nie wiem co ona robi w Polsce. Przyjmuje samych szoferów z Ukrainy żeby ich dymać. Polaków nie przyjmują bo Polak u siebie w kraju nie będzie dymany. Ominięcie firmę szerokim łukiem nie jest godna polecenia.  

  3 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа