trucker job

WESTUKRTRANS  ua

лого компании WESTUKRTRANS
Местоположение: 82100 Drogobych, Lviv region, Ukraine
Телефон: +38 (03244)2-20
Сайт компании: westukrtrans.com
E-mail: westukrtrans@westukrtrans.com

Отзывы (3)

 • User logoВасиль

  Подивіться скільки там машин стоїть без шоферів,і все стане зрозуміло.Скоро там залишиться пару десятків """"шестьорок"""",які матір рідну здадуть....І все,люди розраховуються,бо на жодній фірмі немає такого відношення до шофера,як на WESTUKRTRANS. Єдине що там добре,це машини.шеф тримає їх у належному стані, більше там нічого доброго немає.Все зроблено так щоб обдурити шофера.Більшість там довго не затримується,бо вже на перших рейсах все стає зрозуміло. Спробую прикріпити ще доказ того,що дійсно, коли ви захочете піти,то ще ризикуєте залишитись винними як написав Ваня.

  4 года назад Ответить
 • User logoІван

  Повністю згоден з попереднім коментарем. Хочу додати що на цій фірмі,майже всі розтрати,які стоються фірми,ви берете на себе.... А це-переходи кордонів,стоянки і т.д. Вони нічого не повертають. За все платиш зі свого карману... Тобто за місяць десь 1000грн Ви заплатите зі свого карману.... Те що при звільненні нічого не платять... Теж перевірена інформація. Таке відчуття,наче це якесь рабство,а не фірма.... Коли звільнився,то перехрестився.... Хоча початок був непоганий наче... Але дуже сильно обманюють по зарплаті... І плюс до того,там дуже велика відповідальність. Бо наприклад, якщо щось станеться, то їм страховка поверне гроші і за вантаж, і за машину... Але Ви теж їм будете винні... І будете роками відробляти... Ні на одній фірми немає такого рабства як у Дрогобичі. Тран-Сервіс набагато краще....

  4 года назад Ответить
 • User logoОлександр

  Прежде чем идти в эту компанию, будьте готовы к тому что что при увольнении вы мало того что останетесь без зарплаты,так ещё и окажетесь должны Павцю Я.М. В процесе работы ,постоянно какие то вычеты. Езда только по националкам.Кудой ближе,росход естественно 40л.,в конце месяца обязательно с Вас за этот росход "спросят "Зарплата выплачивается таким образом,чтобы Вы ничего не поняли.По Украине один тариф,по Европе другой.Когда пустой тоже совсем другой.....Вообшем зарплата "по настроению"Отношение к шоферам скотское.Простои не оплачиваються.

  4 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа