trucker job

UNIFACH Piotr Jabłoński pl

лого компании UNIFACH Piotr Jabłoński
Местоположение: Kwiatowa 8, 55-200 Oława
Телефон: +48 887 558 918
Сайт компании: unifach.com.pl
E-mail: info.unifach@gmail.com

Отзывы (2)

 • User logoWitek

  Firma nierzetelna, Pan P zlotousty bajerant. Kupil sobie ostatnio nowe X6 a na wyplaty i paliwo nie ma. Opoznienia z wyplatami, postoje po caly dzien (w niektorych okresach - codziennie!) z pustym bakiem przed stacja z towarem na pace "za chwile beda, dam znac za moment" by po paru godzinach, wieczorem dymac do rana cala trase. Na bramkach na a4 w katowicach jak podjezdzalem to witali mnie z imienia i blokowali pas zanim nie bedzie kasy na karcie. DKV zablokowana, platnosci dokonywane przez karty pre-paid na ktorej najczesciej sa srodki jak sie pojawi ostatni przelew po poludniu na tankowanie po 20,30,50 euro - jazda z pustym bakiem na styk. Z ktorym kierowca nie gadalem to mowil o problemach z kasa. na swieta i miedzi nimi wszyscy kierowcy robia krajowke - rozwozke do lidlow ze slaska, czesto ponad 2tony niezabezpieczonych fajerwerek bez ADRow gdzie na odpowiednie zabezpieczenie nie ma czasu bo to ma byc szybka akcja. Jedna wieksza kolizja i zamieniacie sie w kule ognia. Do tego karta kar, w euro, za opoznienia, wysokie spalanie itd. norma spalania 11.5l, trzeba jezdzic miedzy tirami. Powyzej granicy kierowca doplaca reszte z wlasnej kieszeni. Rotacja kierowcow jak w m. donaldzie, socjalu zadnego - umowa zlecenie i modly o nie nastapienie na jakas kare. Polecam poszukiwaczom mocnych wrazen i bieglych z prawem cywilnym i windykacja na trening.

  4 года назад Ответить
 • User logoSania

  Osoba ta jest zaangażowana w nielegalny transport na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie udokumentowane pojazdy przewożą tylko na terenie Polski, ale w rzeczywistości cały transport odbywa się na terenie Unii Europejskiej. Zawiera umowę zlicenia głównie z Ukraińcami, przez co nie wpłaca żadnych podatków do skarbu państwa, przekazując w ten sposób wszystkie podatki na pracownikow. Nie płaci również wynagrodzenia za przepracowane dni.

  Nie polecam nikomu prowadzenia działalności gospodarczej. Również inspekcja tej spółki przez władze państwowe nie będzie ingerować.

  4 года назад Ответить
  • User logo PIOTR 

   SANI moze podaj dokładne imię i nazwisko jesli oczerniasz kogoś online , co to znaczy nielegalny transport ? wypisujecie bzdury , rozbijacie auta , jezdzicie po pijaku i nacpani , nie potraficie wypisać dokumentów , tego nie widzicie , okradacie paliwo , za to najprosciej nazwać kogoś dziadtrans , dziadkierowców tez nie brak niestety 

   4 года назад Ответить
  • User logo Paweł 

   Nie płaci kierowcom. Oszust, kłamca i naciągacz. Naprawdę byłem szczęśliwy, że  mogłem wrócić do Polski. Wiem dlaczego przelewa na kartę małe kwoty na paliwo... - Żeby kierowca nie wrócił do kraju. - czyżbym się mylił piotrusiu.... - oj będziesz płakał. Pa   4 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа