UNIFACH Piotr Jabłoński pl

лого компании UNIFACH Piotr Jabłoński
Местоположение: Kwiatowa 8, 55-200 Oława
Телефон: +48 887 558 918
Сайт компании: unifach.com.pl
E-mail: [email protected]

Отзывы (2)

 • WitekWitek 

  Firma nierzetelna, Pan P zlotousty bajerant. Kupil sobie ostatnio nowe X6 a na wyplaty i paliwo nie ma. Opoznienia z wyplatami, postoje po caly dzien (w niektorych okresach - codziennie!) z pustym bakiem przed stacja z towarem na pace "za chwile beda, dam znac za moment" by po paru godzinach, wieczorem dymac do rana cala trase. Na bramkach na a4 w katowicach jak podjezdzalem to witali mnie z imienia i blokowali pas zanim nie bedzie kasy na karcie. DKV zablokowana, platnosci dokonywane przez karty pre-paid na ktorej najczesciej sa srodki jak sie pojawi ostatni przelew po poludniu na tankowanie po 20,30,50 euro - jazda z pustym bakiem na styk. Z ktorym kierowca nie gadalem to mowil o problemach z kasa. na swieta i miedzi nimi wszyscy kierowcy robia krajowke - rozwozke do lidlow ze slaska, czesto ponad 2tony niezabezpieczonych fajerwerek bez ADRow gdzie na odpowiednie zabezpieczenie nie ma czasu bo to ma byc szybka akcja. Jedna wieksza kolizja i zamieniacie sie w kule ognia. Do tego karta kar, w euro, za opoznienia, wysokie spalanie itd. norma spalania 11.5l, trzeba jezdzic miedzy tirami. Powyzej granicy kierowca doplaca reszte z wlasnej kieszeni. Rotacja kierowcow jak w m. donaldzie, socjalu zadnego - umowa zlecenie i modly o nie nastapienie na jakas kare. Polecam poszukiwaczom mocnych wrazen i bieglych z prawem cywilnym i windykacja na trening.

  9 месяцев назад Ответить
 • SaniaSania 

  Osoba ta jest zaangażowana w nielegalny transport na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie udokumentowane pojazdy przewożą tylko na terenie Polski, ale w rzeczywistości cały transport odbywa się na terenie Unii Europejskiej. Zawiera umowę zlicenia głównie z Ukraińcami, przez co nie wpłaca żadnych podatków do skarbu państwa, przekazując w ten sposób wszystkie podatki na pracownikow. Nie płaci również wynagrodzenia za przepracowane dni.

  Nie polecam nikomu prowadzenia działalności gospodarczej. Również inspekcja tej spółki przez władze państwowe nie będzie ingerować.

  10 месяцев назад Ответить
  • User Name PIOTR 

   SANI moze podaj dokładne imię i nazwisko jesli oczerniasz kogoś online , co to znaczy nielegalny transport ? wypisujecie bzdury , rozbijacie auta , jezdzicie po pijaku i nacpani , nie potraficie wypisać dokumentów , tego nie widzicie , okradacie paliwo , za to najprosciej nazwać kogoś dziadtrans , dziadkierowców tez nie brak niestety 

   7 месяцев назад Ответить
  • User Name Paweł 

   Nie płaci kierowcom. Oszust, kłamca i naciągacz. Naprawdę byłem szczęśliwy, że  mogłem wrócić do Polski. Wiem dlaczego przelewa na kartę małe kwoty na paliwo... - Żeby kierowca nie wrócił do kraju. - czyżbym się mylił piotrusiu.... - oj będziesz płakał. Pa   4 месяца назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа