TransCargo pl

лого компании TransCargo
Местоположение: Szosa Stargardzka 20-22, Szczecin
Телефон: +48 918 817 200
Сайт компании: transcargo.pl
Соцсети: facebook logo
E-mail: info@transcargo.pl

Отзывы (3)

 • User logoMykola Andrushko  

  Також до вашого відома, згідно Польського законодавства безпідставні наклепи в інтернеті караються законом.

  Проте, коли водії всідали після вас – в них завжди були претензії щодо чистоти. Все записано в нашій програмі по прийому-здачі автомобілів у тому числі й фото як докази.

  Хочу бачити і мої і інші звіти .

  Це вже є наклеп, і я буду звертатися до поліції та в ПІП.

  Ви пишете що все виплатили одразу. Але я був звільнений 16.11.2022, а відпускні вибив від вас 10.03.2023 року. І то з погрозами про інспекцію праці. А ще стільки звільнено людей, я говорив неугодних для фірми, які задавали хоча якісь запитання і яким ви не виплатили грошей.

  Стосовно перевезення вантажів з АДР, то моя справа везти чи ні, я вам зразу говорив, що якщо ви платите, то я возитиму, а якщо ні та ще і з порушеннями, то я возити не буду . Так як я навчався за свої кошти, час. То немає яж ніякого бажання возити безкоштовно, тим паче що ваші диспоненти навіть ніякого уявлення не мають що стосується ДОПОГ.

  6 месяцев назад Ответить
 • User logoMykola Andrushko  

  Доброго дня. Мав нагоду працювати в цій недо компанії . Відпрацював свій перший короткий контракт і пішов. Це компанія ніякого відношення до Датчан не має. Просто прокладка.
  Те що обіцяли, то геть того не має.
  Руслан морозиться .
  Присутня нічна їзда, добирання до авто на бусах. Коли ти дома, то підстава не платиться, а говорили що платять. Відпускні за 10 днів заплатили аж 467 злотих. І то після звільнення на 4 місяць.
  Вантажі возять від сміття до АДР за який не платять. По 5-7 загрузок в причеп, бігаєш міряєш з рулеткою кожен сантиметр.
  В кінці 2022 року всих неугодних Українців та білорусів звільнили, це тих які задавали якісь запитання.
  Виробляєш всі 15 та 9.
  Постійний контроль та звіт кожні 20 хв. Що ти робиш.
  Це найгірша компанія в якіх я робив.
  Машини брудні в салоні, в машинах навіть присутні клопи.
  Дуже багато перецепів, ремні всі старі та ушатані. Форму робочу якщо і видадуть куртку то вирахують за неї 160 €.

  6 месяцев назад Ответить
  • User logo Василий *******  

   Щось не сходиться... може Ви працювали через посередника?

   6 месяцев назад Ответить
  • User logo Максим Кудинов  

   Перш ніж наговорювати на фірму прохання розповісти про себе. Водій який звільнений дисциплінарно не виїхав до праці, отримав машину 2021 року чере дві неділі вже умудрився її понишчити, після себе залишив такий бруд як в свинарнику, змінив купу фірм бо на жодній йому не пасує. Руслан морозиться? ти водій чи баба базарна? в мене понад 100 водіїв, а я маю сидіти і поясняти що водій має на заладунку робити? і т.д. Перш ніж писати коментар коротко пишіть про себе.

   6 месяцев назад Ответить
  • User logo Mykola Andrushko  

   Пане, я не звільнений був дисциплінарно, а чесно відпрацював тримісячний контракт і пішов. Я написав що Руслан морозиться, бо коли переходили з інших фірм, то були обіцяні золоті гори.

   Фірма фуфло і підтвердять всі хто там працював.

   6 месяцев назад Ответить
  • User logo Mykola Andrushko  

   І ще, скажи ти що мелеш. Що я не виїхав до праці і знищив машину? Ти ідіот на всю голову. Понабирали Філіппінців за 1000€, зараз Узбеків, потім і індусів.

   6 месяцев назад Ответить
  • User logo Mykola Andrushko  

   Вася, а ти там працював?

   6 месяцев назад Ответить
  • User logo Mykola Andrushko  

   Ти мене знаєш? Чи ти бачив машини на яких я їздив? Я передавав завжди чисту вимиту машину, а приймав з клопами. Ти сама настояща свиня яка живе у свинарнику. Ти краще за себе розкажи який ти ****

   6 месяцев назад Ответить
  • User logo Transcargo Trucking  

   Доброго дня. У відповідь на ваш відгук можемо відписати наступне:

   Перед прийомом машини, водій завжди має зробити звіт прийому в програмі Inspecto. В своїх звітах ви завжди зазначали, що машина, яку ви приймаєте є чистою. Жодних зголошень про брудне авто від вас не було. Проте, коли водії всідали після вас – в них завжди були претензії щодо чистоти. Все записано в нашій програмі по прийому-здачі автомобілів у тому числі й фото як докази.

   Не до кінця зрозумілі ваші претензії щодо кількості загрузок, це транспортна галузь, Миколо. Ремені завжди можна замінити на базі в Польщі, або попросити вислати на наші бази в Данії, де ми крутимо паузи вікендові. Те, що ви не зголошували проблем з ременями, означає тільки те, що їх стан вас задовільняв. А, якщо вас задовільняли «старі» та «ушатані» ремені – це тільки вказує на вашу кваліфікацію, як водія.

   Коментар про «звіт кожні 20 хвилин» вказує тільки на якість вашої співпраці зі спедитором. Якщо водій нічого не зголошує – спедитор зобов’язаний запитатися про статус водія, це нормально.

   В нашій фірмі все платиться згідно умови, яку підписує водій. Вам виплатили все, що ви заробили. А те, що ви приховували наявність допуску АДР і не ходіли перевозити вантажі АДР – то вже ваші персональні проблеми. А спроби шантажувати нас «якщо доплатите – то будуть АДР» - було однією з поважних причин для вашого звільнення.

   Всі наші звільнення є не безпідставними, кожне звільнення має обгрунтування.

   А щодо ваших коментарів про національності людей, які в нас працюють, можемо сказати тільки одне - ми інтернаціональна фірма, і не потерпимо жодного нетолерантного ставлення до наших працівників на підставі їх національності чи кольору шкіри. Також всі водії в незалежності до їх походження чи статусу заробляють однаково й ніхто не працює за «1000 €».

   Також до вашого відома, згідно Польського законодавства безпідставні наклепи в інтернеті караються законом, і фрази типу: «фірма фуфло» в тому числі.

   6 месяцев назад Ответить
  • User logo Mykola Andrushko  

   Пане Кудінов, а ти хто такий ? Розкажи про себе. Ти пишеш що в тебе 100 водіїв. То де вони ? Про якісь заладунки, несенш якусь нісенітницю. Яка ніяким боком до мене не відноситься. Я відпрацював контракт і приїхав автомобілем до бази на Фрею в Щецині, чистою навощеною машиною, яку прийняв Руслан без нарікань. А ти пургу несеш. Якщо такий вумний то можемо зустрітися.

   Що правда очі ріже про ТрансКарго. Тобі ще напишуть більше інформації.

   6 месяцев назад Ответить
  • User logo Василий *******  

   Я не працював на тій фірмі, але говорив з багатьма водіями і всі вони більш менш задоволені... А на пряму українців вони не беруть, тільки через посередника

   6 месяцев назад Ответить
  • User logo Mykola Andrushko  

   Пане Кудінов, а вірніше РУСЛАН.

   Будь мужиком, а не тряпкою, всі тебе знають і про тебе теж.

   Ти сам наморозив стосовно того, що нібито я загубив посвідчення АДР, а потім тупо мене підставив.

   Прохання до всих водіїв які будуть хотіти працювати з цим Русланом в ТРАНС КАРГО, він там тіпа начальник по автомобілям. Остерігайтеся цього чоловіка, він обіцяє одне, а робить на оборот. Тобто брехун.

   Навіть чужим іменем постить.

   Я обіцяв що відгук напишу от і своє слово держу.

   6 месяцев назад Ответить
  • User logo Руслан  

   Слухайте ви, Микола, бо інакше вас не назвеш, перш ніж мене тут обсирати прохання подивитись на себе на себе, по-перше ви до мене не тикайте я вам не товариш, по друге я незнаю хто такий кудінов. По третье ховатись мені від вас немає чого, рівень не той. І всі хто мене знає таку фургу не читає!

   6 месяцев назад Ответить
 • User logoЮра 

  FREJA Transport & Logistics Sp. z o.o.  на сколько понял, они объединились с ними. Инфо от Поляков!

  2 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

Girteka Logistics

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа