Trans Logistyka pl

лого компании Trans Logistyka
Местоположение: Osiedle Przemysłowe 2869-100 Słubice
Телефон: +48 695618071
Сайт компании: www.translogistyka.eu
E-mail: transport@translogistyka.eu

Отзывы (5)

 • БогданБогдан

  Ставлення гірше ніж до скота, просив щоб видали помічнику бути і желетку бо ж не пустять на вигрузки.То з цього зробили цілий цирк елементарні речі маєш виривати зубами, офісні працівники і саме кохане начальство ставиться до тебе як до бомжа, поваги як до особи нуль.Гонять в шию скрізь.А за фінансобі підрахунки і нарахування зарплати навіть не хоче говорити сдабільності ніякої, і перші півроку взагалі ви майже нічого не заробите.Перший місяць це стовідсотково будете перебирати салфетки на скадах або бруківку класти на базі абсолютно безкоштовно.Потім коли будуть документи які ви будете дуже довго чекати поїдете в рейс подвійною обсадою оплата 100 злотих в день вікенд 50 злотих день за місяць якщо 2000 злоитми отримаєте це буде дуже добре бо не факт що вибудете весь місяць в трасі, на третій місяць датуть старе добите Атего з причепом який літає по всій магістралі і ви вже будете отримувати 150 злотих за день в дорозі.За все вираховують гроші полопки продають водіям по третьому колі за все вираховують навіть за неправильне паркування на самій базі навіть на 5 хв 100 зл знімуть щей зфотографують!!!!!


  5 месяцев назад Ответить
 • Віталій Віталій

  Усім привіт!!!

  Відношення до українських водіїв які тут працюють просто жахливе , як до собак а може ще й гірше. Кожного місяця у тебе несходиться заробітня плата бо завжди вираховують за пальне ( у всіх по різному від 200 - 6000 злотих) це факт, далі за телефон вираховують, є такі загрузки де ти повинен справитися за 40хв., це розшторити закріпити груз який аж під потолком далі зашторити машину і виіхати з фірми в іншому випадку мандат. Заправив дорогу солярку мандат, привіз на базу багато солярки теж мандат. Тут реально знущаються з нашого брата. Їм тут настільки все до одного місця, що даже б ти вмирав в трасі то вони і швидку не визвуть.  Бережіть себе. Дякую.

  6 месяцев назад Ответить
 • Віталій Віталій

  Тримайся подалі від цієї фірми . 

  6 месяцев назад Ответить
 • davaykadavayka

  Пошуршав по польских сайтах не советовал бы тебе эту фирму.Оттуда бегут не только поляки но и украинцы?при чём оставляя машины на паркингах!!!Зарплату не доплачивают (много поляков подали в суд).Машины старые(новые покупают после ДТП).Сушествует норма на топливо.Недавно много старых диспетчеров уволились-набрали новых(необстеляную зелень).Это значит будеш больше стоять чем ездить.Как один поляк написал-то ставят невыполнимые интервалы,то потом стоиш 2 дня,то едеш 2000 км пустым.Украинцев используют как дешовую рабочую силу.

  1 год назад
 • bylybyly

  Эта компания - трагедия. автомобили, как антиквариат в Африке!  никогда не платят вовремя!

  1 год назад
Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.

Оставить отзыв

Найти компанию

Nico Mooij

Ul. Aleja Rzecyospolitej 116 59220 Legnica, Polen pl

Solidaris

ul. Mostowa 30E, 47-223 Kędzierzyn-Koźle pl