Trans Logistyka pl

лого компании Trans Logistyka
Местоположение: Osiedle Przemysłowe 2869-100 Słubice
Телефон: +48 695618071
Сайт компании: www.translogistyka.eu
E-mail: transport@translogistyka.eu

Отзывы (7)

 • User logoСергій Васильович

  Привіт хто читає. Специфіка роботи фірми завжди набирати нових водіїв, яким можна значно менше платити зп. Якщо ви допрацюєте до максимальної ставки вони почнуть з Вас вираховувати  за будь що, коротко Ви стаєте для них не вігидним! Змушують порушувати режим роботи тахо, правда вони за це штраф оплотять, але Вам це потрібно?! Бо якщо в цей момент Ви допустете якесь ДТП уся відповідальність лягає на Вас, думайте! Є ночні тут без цього не буває і часті фікси, гонять в шию. Також завжди набирають нових логістів з якими ви завжди нервуєте, так як вони не розуміють специфіки роботи і мусиш ще й їх навчати....  Мандати в цій фірмі і недорахування зарплати це постійне явище. Будьте готові, що за людей тут не тримають і просто жахливе відношення і не залежно скільки ти працюєш.  Завжди тікучка кадрів! Ця фірма дуже добра коли не вистачає водії, прям готові носити на руках ...( Із плюсів: пральні машинки, душеві кабінки, виїзд в рейс з бази, є свій сервіс, заправка, машини закріплюют за водіями (правда не відразу) видають газові балони. 

  2 года назад Ответить
  • User logo Przemyslaw 

   od kilku miesięcy jestem w firmie Trans Logistyka osobiście odpowiedzialny za kierowców. zatrudniamy w tej chwili tylko doświadczonych kierowców których staramy się doceniać jak to tylko możliwe. na pewno nikogo nie nakłaniamy do łamania przepisów, wręcz przeciwnie wszelkie nieprawidłowości staramy się wyłapywać i omawiać z kierowcami aby unikali wykroczeń, gdyż to na firmę spada odpowiedzialność. stale staramy się poprawiać warunki  na bazie. zatrudniamy 300 zadowolonych kierowców, ale wiadomo ze nie zawsze wszystkim się uda dogodzić. a komentarze piszą zazwyczaj ci którzy są niezadowoleni. przyczyn może być dużo. i oczywiście mogą niezadowoleni mieć swoje racje. jak jest w firmie najlepiej przekonać się samemu.

   2 года назад Ответить
 • User logoВодитель

  Фирма - бомж. Полно украинцев водителей и работников офиса. Машины убитые и древние с пробегом по 1 миллиону. Рабочую одежду не дают, едешь в своей и как правило это обычные джинсы которые через день черные потому что отправили в трассу за пять минут не дав нормально собраться, без еды. Всем на все пофиг! Поломки машины продают по 3-му кругу, если ВАС зацепили на паркинге когда вы стояли 45-ку и есть протокол о вашей невиновности, все равно высчитать за "неокуратнкю езду" и доказывать некому. За топливо купленные в трассе высчитавают, то есть на базу нужно привозить пустые баки!!! Берут всех без разбора, дают бесплатное жилье в подвале дома, условия проживаю унизительные! За опытом в эту фирму идти не советую, потеряете много времени т. к. первый месяц это бесплатная работа на складе цель которой истащить вас финансово, а потом отправить на стажировку по 100зл еще на месяц, два и по сути работа водителем начнется через два-три месяца...

  5 лет назад Ответить
 • User logoБогдан

  Ставлення гірше ніж до скота, просив щоб видали помічнику бути і желетку бо ж не пустять на вигрузки.То з цього зробили цілий цирк елементарні речі маєш виривати зубами, офісні працівники і саме кохане начальство ставиться до тебе як до бомжа, поваги як до особи нуль.Гонять в шию скрізь.А за фінансобі підрахунки і нарахування зарплати навіть не хоче говорити сдабільності ніякої, і перші півроку взагалі ви майже нічого не заробите.Перший місяць це стовідсотково будете перебирати салфетки на скадах або бруківку класти на базі абсолютно безкоштовно.Потім коли будуть документи які ви будете дуже довго чекати поїдете в рейс подвійною обсадою оплата 100 злотих в день вікенд 50 злотих день за місяць якщо 2000 злоитми отримаєте це буде дуже добре бо не факт що вибудете весь місяць в трасі, на третій місяць датуть старе добите Атего з причепом який літає по всій магістралі і ви вже будете отримувати 150 злотих за день в дорозі.За все вираховують гроші полопки продають водіям по третьому колі за все вираховують навіть за неправильне паркування на самій базі навіть на 5 хв 100 зл знімуть щей зфотографують!!!!!

  5 лет назад Ответить
 • User logoВіталій

  Усім привіт!!!

  Відношення до українських водіїв які тут працюють просто жахливе , як до собак а може ще й гірше. Кожного місяця у тебе несходиться заробітня плата бо завжди вираховують за пальне ( у всіх по різному від 200 - 6000 злотих) це факт, далі за телефон вираховують, є такі загрузки де ти повинен справитися за 40хв., це розшторити закріпити груз який аж під потолком далі зашторити машину і виіхати з фірми в іншому випадку мандат. Заправив дорогу солярку мандат, привіз на базу багато солярки теж мандат. Тут реально знущаються з нашого брата. Їм тут настільки все до одного місця, що даже б ти вмирав в трасі то вони і швидку не визвуть.  Бережіть себе. Дякую.

  5 лет назад Ответить
 • User logoВіталій

  Тримайся подалі від цієї фірми . 

  5 лет назад Ответить
 • User logodavayka

  Пошуршав по польских сайтах не советовал бы тебе эту фирму.Оттуда бегут не только поляки но и украинцы?при чём оставляя машины на паркингах!!!Зарплату не доплачивают (много поляков подали в суд).Машины старые(новые покупают после ДТП).Сушествует норма на топливо.Недавно много старых диспетчеров уволились-набрали новых(необстеляную зелень).Это значит будеш больше стоять чем ездить.Как один поляк написал-то ставят невыполнимые интервалы,то потом стоиш 2 дня,то едеш 2000 км пустым.Украинцев используют как дешовую рабочую силу.

  7 лет назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа