TRANSBANDERAS Krzysztof Ferdyn pl

лого компании TRANSBANDERAS Krzysztof Ferdyn
Местоположение: ul. Tęczowa 13, 41-936 Bytom
Телефон: +48 506 385 142
Сайт компании: transbanderas.pl
E-mail: [email protected]

Отзывы (3)

 • TarasTaras 

  Усе сказане іншими про цього роботодавця підтверджую, але хочу добавити від себе. Хоча зароблені кошти він оплачує, але за ті два дні, що вам доводиться доїздити з Битома до авто (а це як правило в Німеччину, Хольдорф) він гроші не оплачує. Тобто добирання з авто і до авто, а це є часто дня 4, ви за ці дні кошти не отримуєте. Окрім того перший місяць ви своїми коштами оплачуєте звязок з вами його експедиції. Такого поняття як робочий телефон чи робочий мобільний номер в нього не існує. Ви по приїзду купуєте за 40 злотих собі мобільний пакет і ці кошти він вам не повертає. І лишень на другий місяць він поповнить вам місячний пакет послуг. Тобто звязок з вами за цих півтори-два місяці ви ділите пополам. Також усі, недай Бог, косяки ви оплачуєте сторицею. Він просто стягує суму яка на його думку його задовільнить. Часто без підтверджуючих рахунків фактур. Також ваше оформлення, лікарьке баданіє, свідоцтво керовца та запрошення оплачуєте ви. Про дзвінки на 46 хв. паузи чи недай Бог чому ви закрили день раніше ніж 8.45 їзди я уже не кажу. І таке поняття як закриття дня бо паркінгів вільних більше не буде його не гребе. В цій ситуації кілька дзвінків і повідомлення на усі месенджери вам забезпечені. Телефон просто доводиться відключати. Зараз він уже обіцяє і 10000 злотих і 2300 євро, як кому. До нього не повернулись майже усі водії. Його замахування своїми паркінгами до яких треба доїхати (а от чи є там уже на той час місце де стати) надоїло більшості. Залишились тільки ті у кого фінасові трудності і ще якусь одну каденсію мусять перетерпіти.

  По грузах - грузи бувають різні. Часто кілька загрузок і кілька вигрузок. Є палетеншайн. Але я не кажу що це напряжно, напряжно усе що вище сказане. А робота є робота.

  3 дня назад Ответить
 • IgorIgor 

  З попередным коментарем погоджуюсь. Правда гроші він виплачує, але може сказати, що договорювались не на таку суму. Тому розмову рекомендую записувати на диктофон. Зараз уже дає навіть 10000 злотих на місяць, але нервів попсує конкретно. Хто не хоче додаткової нервотрьопки в цій і так не легкій роботі - краще до нього не їхати. Розраховуйте на те, що він при виплаті коштів забере гроші за оформлення. За свідоцтво керовца, дозвіл на працю, робочий одяг і тд.

  1 месяц назад Ответить
 • ОлегОлег 

  Это самое самое дно!!! Шеф обманщик!!! когда берет на работу, по телефону так красиво рассказывает, по приезду совсем другой человек. Пообщавшись с коллегами, оказалось что текучка на фирме не большая, а просто огромная. Мало кто дорабатывает до конца каденции. Работа просто с ног падаешь. По пять загрузок в день, плюс 600 км, на другой день 5 должен успеть обязательно выгрузить, и по максимуму километраж. паркинги дают за 10 минут до конца 15ки, и обычно это после 9 вечера. Разумеется в Германии хрен станешь. Распечаток тахографа через день. Карту себе попортил просто капец. Твои проблемы никого не волнуют. Только давай едь, давай едь. Гоняют короче полный капец. Пауза 46 минут, это уже 2 звонка от шефа и один от спедитора. Паллеты постоянно, каждую загрузку, хотя шеф говорил что может раз в месяц. еще могу писать и писать, но впадло. Просто скажу! Обходите эту фирму стороной, и если пришлось поговорить с шефом, то делите это все на 20 или 30!!! А рассказывать он умеет!!! И еще когда он берет на работу, то не говорит что это фирма трансбандерас, говорит что какято другая, не помню точно какая. Так что будьте внимательны. И еще, высчитывает полностю за все бумаги, и даже за приглашение. Короче это дно!!!

  7 месяцев назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа