trucker job

TRANSBANDERAS Krzysztof Ferdyn pl

лого компании TRANSBANDERAS Krzysztof Ferdyn
Местоположение: ul. Tęczowa 13, 41-936 Bytom
Телефон: +48 506 385 142
Сайт компании: transbanderas.pl
E-mail: biuro@transbanderas.pl

Отзывы (8)

 • User logoviktor v

  Проработал 2 каденции, больше не выдержал, уже 3 месяц выпрашиваю остаток зарплаты но понял что не дождусь поэтому решил отписаться. Работа по максимум, паузы все не минутой больше, 9.10 уже звонит в 3 ночи "почему не едишь". Смена в трасе хер где, ездишь на корче которые больше 100 уносит с дороги, и не оплачивается. Загрузки отборные, особенно испанские. Зарплата треть на карту, остальное выпрашивать. Паркинги какие скажут впритык и похер сколько время, станешь не там отвечай за соляру. За пол года ушло человек 5 только тех кого знал, с 4 штор что у него есть. Работал на мане где акб хватало на 4ч, и ночью постоянно просыпаеся, и так 2 мес, сервиса не дождешься. Очень много негатива, берегитесь. Обещает много а ничего не будет.

  4 часа назад Ответить
 • User logoRostyslav

  Я рік назад також влаштовувався на цю кантору. Кшистоф розказує добре, але до останнього моменту не говорив як називається фірма. При підписанні документів, взнав назву і відразу подивився відгуки. Бажання там працювати відпало відразу. Він дав службового шарана, то такий труп, шо більш розстріляної машини я ще не бачив. Машина на якій водії, які заробляють гроші, їздять на каденцію то лице фірми. А якшо вона галіма, то відповідно так і шеф ставиться водіїв. Купує всім робочий одяг, а потім гроші вираховує з зарплати. За запрошення і червоний папір також вираховує з першої зарплати. Згідно відгуків робочий день закінчується на паркінгу який він сам дає за 15 хв. До кінця робочого часу. Слава Богу в останній момент я передумав і не пішов до нього. На мою думку сама кончена фірма і це все завдяки свому шефу. Не рекомендую навіть ворогу.

  1 год назад Ответить
 • User logoДно

  Лучше уже пойти работать на girteka или hegelmann! Чем с этим человеком связывается! Как он говорит что он бывший водитель! Выехали он сейчас в рейс на недельки две и посмотрел Как его водителя хуярят! И так чтоб ездил по тем координатам парковок, которые он кидает водителям и думаю он перестал их задалбывать и рассказывать что и как делать! Но он не выедет так как ****!

  2 года назад Ответить
 • User logoOleksandr

  Я работал в этой компании и очень ее хвалю.
  Платят вовремя, сотрудники, проработавшие в компании до 3 лет, до сих пор работают.
  Эти комментарии - просто шутка.
  С Transbanderas стоит работать, если вы ищете работу, а не если вы ленивы и не хотите ничего делать за деньги.
  Пусть люди перестанут лгать и писать подобную чушь. Рекомендую!


  Внимание! Отзыв мог быть оставлен сотрудником офиса или по его просьбе!

  pl Katowice  IP:62.122.236.91

  2 года назад Ответить
  • User logo Олег 

   Здравствуйте :-)
   Довольные люди обычно не пишут здесь комментарии. Я буду исключением. Я начну с офиса в Польше - г-н Томек, г-жа Беата и босс г-н Кшиштоф - это люди, которые всегда помогут вам, если вы в порядке.
   Работа? Например, на работе. Вы хотите работать? Нет проблем. Вы убегаете? Иди домой.
   Заработная плата соответствует обещанной, премия при прохождении 11 000 км всегда выплачивается.
   Вы пишете здесь о перчатках или телефонах, разве это не смешно? Каждый сотрудник должен быть готов к работе! Я работаю в этой компании уже 1,5 года и доволен!


   Внимание! Отзыв мог быть оставлен сотрудником офиса или по его просьбе!

   pl Katowice  IP:62.122.236.91

   2 года назад Ответить
  • User logo Василь 

   В тому то і справа, що "працював". Колись. А зараз до нього не повернулись більшість як старих, так і нових водіїв. Тому він і обіцяє зараз вже не 8500 - 9000, по 10000 -11000. Авто то стоять.

   2 года назад Ответить
  • User logo Taras 

   Ви праві. Задоволені тут не пишуть, але чи є вони. А от ті хто працював в Кшистофа діляться реальними і правдивими нюансами роботи в цій компанії. Ніхто ж не каже що він не оплачує, але інформують про те які особливості роботи саме тут. Для когось ця інформація буде вирішальною як при обранні роботи, так і для відмовлення від роботи.

   2 года назад Ответить
  • User logo Homa Dall  

   Доброго дня, Шановні Колеги!
   Хочу Вас застерегти від фірми TRANSBANDERAS!
   Шеф цієї фірми є дуже ганебною людиною. Гроші повністю не платить (каже, що у нього можуть бути проблеми з PIP, Policja).
   Має своїх кишенькових водіїв, які можуть підставити при прийомі машини.
   Також на мого знайомого завели кримінальну справу! Через те, що нібито були погрози в бік: шефа фірми і одного з водіїв.
   Будьте дуже обачні.

   1 месяц назад Ответить
 • User logoВасиль

  При оформлені шеф обіцяє хорошу роботу, нові авто, а по факту старі ДАФ євро 5 і Мерседеси. Кілька завантажень і розвантажень в день. Гонить по максимуму і мінімуму пауз. Робоча форма за ваші кошти. Рукавиць не дає, а обіцяє 4 пари на місяць. Обіцяє 100 євро якщо місячний пробіг більше 11000км. Але їх отримати зможете хіба як повернетесь на другу каденцію. В більшості не повертаються. Оформлення платне. За усі папери вираховує.

  2 года назад Ответить
 • User logoTaras

  Усе сказане іншими про цього роботодавця підтверджую, але хочу добавити від себе. Хоча зароблені кошти він оплачує, але за ті два дні, що вам доводиться доїздити з Битома до авто (а це як правило в Німеччину, Хольдорф) він гроші не оплачує. Тобто добирання з авто і до авто, а це є часто дня 4, ви за ці дні кошти не отримуєте. Окрім того перший місяць ви своїми коштами оплачуєте звязок з вами його експедиції. Такого поняття як робочий телефон чи робочий мобільний номер в нього не існує. Ви по приїзду купуєте за 40 злотих собі мобільний пакет і ці кошти він вам не повертає. І лишень на другий місяць він поповнить вам місячний пакет послуг. Тобто звязок з вами за цих півтори-два місяці ви ділите пополам. Також усі, недай Бог, косяки ви оплачуєте сторицею. Він просто стягує суму яка на його думку його задовільнить. Часто без підтверджуючих рахунків фактур. Також ваше оформлення, лікарьке баданіє, свідоцтво керовца та запрошення оплачуєте ви. Про дзвінки на 46 хв. паузи чи недай Бог чому ви закрили день раніше ніж 8.45 їзди я уже не кажу. І таке поняття як закриття дня бо паркінгів вільних більше не буде його не гребе. В цій ситуації кілька дзвінків і повідомлення на усі месенджери вам забезпечені. Телефон просто доводиться відключати. Зараз він уже обіцяє і 10000 злотих і 2300 євро, як кому. До нього не повернулись майже усі водії. Його замахування своїми паркінгами до яких треба доїхати (а от чи є там уже на той час місце де стати) надоїло більшості. Залишились тільки ті у кого фінасові трудності і ще якусь одну каденсію мусять перетерпіти.

  По грузах - грузи бувають різні. Часто кілька загрузок і кілька вигрузок. Є палетеншайн. Але я не кажу що це напряжно, напряжно усе що вище сказане. А робота є робота.

  2 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа