Pyć Tomasz Usługi Transportowe pl

лого компании Pyć Tomasz Usługi Transportowe
Местоположение: 37-418 Bystre, Bystre 83
Телефон: +48 608 259 570
E-mail: tomcio0508@interia.pl

Отзывы (4)

 • User logoСергей

  Всем доброго времени суток коллеги. Оставил этот мошенник обо мне отзыв который он где-то себе выдумал. Так хочу ещё раз вас остерегти в том что, он вам изначально покажется лучшим шефом, но потом держите карманы шире. Во первых: никогда не платит вовремя, все время задержки и отговорки и в конце концов кинет на деньги, не первый я, впереди коллега мой тёска и за мной коллега с Херсона, Я вас просто предупреждаю чтобы не наступали на теже грабли, а выбор за вами. Всем добра.

  3 года назад Ответить
 • User logoTomasz Pyc

  Сергей Ля****ко

  водій, який мав мати досвід роботи в цій професії. І виявилося, що він 23 роки працював шахтарем у Павлоградській шахті. почав їздити на Мерседесі і в перший день роботи дзвонить посеред ночі і каже, що є проблема і на комп'ютері відображається помилка !! ГОЛЬМОВИЙ СЛІД !! Я заспокоїв його, сказавши зачинити двері машини, і все буде нормально :) в 2020 році почалася епідемія вірусної корони. На жаль, в липні та середині серпня було дуже мало замовлень. Я запропонував йому приїхати в Україну, бо він не має хорошої роботи. Або ми можемо працювати в інших напрямках Литва Латвія Чехія Словаччина, але за менші гроші. Водій погодився на такі умови! але через два тижні він знайшов це важкою роботою, і йому не довелося платити за душі та пральні в Польщі, а йому довелося витрачати більше грошей на їжу. Оскільки він раніше їв на поромах, і там у нього були безкоштовні душі, тому що він їхав до Польщі, Швеції, і я сказав йому, що з вересня він повернеться на польський маршрут Швеція, і він буде заробляти так само, як і раніше. Але він вже знайшов роботу за 600 км від моєї компанії. Я фактично пропустив свої платежі до 3 тижнів, і мені було сплачено все плюс відсотки. З іншого боку, маршрут до Литви, Чехії був нижчим, і я повідомив йому, які гроші він заробить. Якщо це його не влаштовує, він може поїхати в Україну. Я не заплатив йому 250 євро за заробітну плату плюс витрати, які я повинен був понести, щоб отримати відповідні дозволи. Я вважаю, що в шахті повинен працювати гірник! не за кермом
  Вітаю всіх читачів

  3 года назад Ответить
 • User logoSERHII

  Всем доброго времени суток,добавлю ещё один комментарий про этого сказочника:кидает на деньги по завершению работы, подставляет в разных ситуациях, сейчас сменил название фирмы, имеет две машины, будьте бдительны обходите стороной этого мошенника, всем добра.

  3 года назад Ответить
 • User logoСергей

  Обходите стороной этого мошенника. Пи@дун редкий + возомнил себя рабовладельцем. Машины уваленые, хотя будет обещать, что новые. Подставит так, чтобы не платить деньги.  10 машин парк, а водителей нет.

  5 лет назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа