P.H.U.TRANSPORT Dariusz Putyra pl

лого компании P.H.U.TRANSPORT Dariusz Putyra
Местоположение: Gospodarcza 11, 68-200 Żary
Телефон:
E-mail:

Отзывы (4)

 • User logoKrzysztof 

  Oszuści!!!! Pracowałem w tej firmie zgrany duet oszustów Ewelina I dariusz. Jazda na maxa bez opłat drogowych, niesprawne auto bez OC, bez przeglądu. Nieplaca na początku tak a potem już nie ciągle kłamią kręcą jak się domagasz ze auto ma być sprawne i opłacone to każą Ci się wypakować i zegnaj bez zapłaty i jakich kolwiek wyjaśnień.

  6 месяцев назад Ответить
 • User logoDaniel 

  Pracowałem w firmie Putyry. Wymagali łamania prawa więc zrezygnowałem, nie wystawili mi świadectwa pracy nie zapłacili za pracę. Nie płacili za mnie zus-u w ogóle mnie tam nie zgłosili, z urzędem skarbowym prawdopodobnie jest to samo dowiem się na początku lutego DZIADOSTWO!!!! ... Oszuści!!!! Zostaną pociągnięci do odpowiedzialności!!!

  8 месяцев назад Ответить
 • User logoJanusz 

  Nie polecam pracy jako kierowca, nie płacą na czas a jak rozwiązuje sie umowę nie płacą wcale, mnie zalegają za październik i listopad, świadectwo pracy nie wydają za raz tylko po miesiącu, ciągle kłamią że już wysłane a pieniądze przelane, w świadectwie pracy wstawiają że brało się urlop którego nie było, siedzibę firmy ogłaszają na ul,Gospodarczej 11 i Wieniawskiego, a wcale ich tam nie ma tylko biuro na Gurnoslaskiej 26 stary GS i ogłaszają się Eden Lipinki Łużyckie, nie dajcie się nabierać

  9 месяцев назад Ответить
 • User logoСергей 

  Это так же фирма '' Нико''. Хозяева Дарэк и Эвелина Путыры. могут кинуть на деньги совсем, могут выплатить только часть а могут и расплатиться , кому как повезет , лотерея. Но я никому не рекомендую в эту лотерею играть.

  1 год назад Ответить
  • User logo Igor  

   Następna firma z "najlepszom" szefem i szefowoj, ekipa oszustuw. Non stop zatrzymują wypłaty, nie płacą, prubują oszukać na wszystkim, jazda z poruszeniami prcy kierowcy, bez zezwolieni jajazdy kierowców po UE(różowy papir), oczekiwania na paliwo, opłaty drog, jazda do ostatnigo. Nie wypłaty pieniężne. Nie polecam, Oszysty. 

   1 год назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

Girteka Logistics

Простой, быстрый и недежный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа