trucker job

NATANEK NOVA Sp. z o.o. pl

лого компании NATANEK NOVA Sp. z o.o.
Местоположение: Igołomska 60, Kraków
Телефон: +48 123 454 157
Сайт компании: nataneknova.com
Соцсети: facebook logo
E-mail: kontakt@natanek.com.pl
Количество машин ≈ 300

Отзывы (20)

 • User logoSanya Ssss

  Про дану фірму можна говорити багато, нічого хорошого. Всі негативні відгуки абсолютна правда, а позитивні фірма пише сама)). Повністю підтримую попередній відгук Witalisa, все описано правда. Скажу так вас полюбому обмануть і накладуть мандати, не важливо чи то ваші, ви їх заплатите, водій в даній фірмі остання людина, якого нагинають всі і за все, особливо якщо ти з України. Керівництво хитре та жадібне, за копійку до Варшави. Дуже не порядні люди. Якщо ви будете звільнитись, вас обов'язково обмануть.

  7 месяцев назад Ответить
 • User logoWitalis

  Рік відпрацював і створили умови, щоб сам звільнився. Останнім часом перевагу надають білорусам та туркам, знаючим - не важко здогадатись для чого.

  Одна зірка за те, що взяли без досвіду і надали машину відразу але це у моєму випадку. Та за виїзди у Італію, Францію, Іспанію та Потругалію.

  В більшості їздив на машинах 2016 року з пробігом за 1млн та й за них ще треба поборотись, щоб таки після відпочинку виїхати в каденцію.

  Машини в основному потребують ремонту, заміни коліс та запчастин. Можна місяцями їздити з життєво-загрозливою проблемою в машині і чути обіцянки, що ось ось тебе стягнуть на базу ремонтувати але, як кажуть обіцяного три роки чекають.

  90% нічної їзди, обтяження по зарплаті щомісяця з приводу і без, постійні конфлікти з спедиторами, бо треба порушувати тахо.

  Спедитори цієї компанії - це взагалі окрема тема. Дуже всього треба описати, про їх діяння та викревлення ситуацій але опишу коротко - гопніки ще ті!!! Працюють на відсотки від фрактів, тому твоє тахо і твій фізичний та моральний стан їм десь далеко. При конфліктах керівники напрямків та власник стають завжди на стороні спедиторів. Ти нічого не доведеш у свою правоту, все одно ти винен і будеш фінансово покараним.

  Доречі через такі постійні покарання і обтяження по зарплатні серед водіїв утворились стукачі-сраколизи, які вислуговуються перед начальством. Так що краще ні з ким ні про що не ділитись, якщо людини не знаєш. Це тактика фірми - розділяй і володарюй.

  Постійні конфлікти з керівниками напрямків та щомісячні недоплати остаточно руйнують твій настрій і бажання там працювати.

  Домовленість по зарплатні та справжня реальність після отриманих коштів суттєво різняться. Обіцяють одне, виходить інше і так щомісяця. Лише піднімлють зарплату і відразу ж пропорційно росте і обтяження. Так що не надійся на перспективу.

  Також готуйся до неповного з тобою розрахунку при звільненні (досить суттєва сума) за вигадані обтяження та ще й чотиримісячного відавання важко зароблених з постійними нагадуваннями (теж досить суттєва сума). Не один водій, який звільнявся був "кинутим".

  Пріорітет компанії - це водій, який вічно їздить у каденції без відпочинків. За час проведений вдома після каденції ти не отримаєш ні гроша. Найменьша офіційна зарплатня по країні - це ти відчуєш по своєму піту і при звільненні, коли підписуватимеш документи.

  При звільненні намагаються підписати у тебе документи, які не передбачені законом, типу твоє особисте бажання усі паузи проводити в кабіні машини, а не в готелях запропонованих фірмою. Також можеш побачити документ, де виведені з тахо усі твої порушення за весь період праці і суми штрафів тобі і фірмі, а це ну дуже великі суми. Спедитори ж протягом усього періоду праці тебе штовхають на порушення тахо обіцяючи, що фірма бере на себе усю відповідальність. Але як виявляється, це лише слова.

  Якщо ти любиш нічну їзду та любиш бути обтяженим по зарплатні за добре виконану роботу, тоді вперед до позбавлення свого здоров'я та гідності.

  Ти будеш повним бовдурем, якщо таки погодишся на такі умови. Краще витратити час на пошук гідної праці ніж працювати у не гідних.

  Надіюсь на твій вірний вибір

  1 год назад Ответить
 • User logoArtem

  Працюю на цій фірмі 3 роки всім задоволений, а хто не вміє їздити і сам собі створює проблеми то сидіть вдома і не скигліть. Зарплата кожного 10-го на карту без проблем по домовленості. Починав з Франківської школи, всім задоволений, окрема подяка Деренюку Василю.

  2 года назад Ответить
 • User logoІван

  Не обманюйте людей!!! Всі позитивні відгуки з однієї адреси!  3 года назад Ответить
 • User logoОлег

   Раджу всим починаючим. Зараз прохожу навчання з 12.10. по 16.10. Інсьруктор досвідчений. Якоїсь херні не доводить, вчить реальному життю водія. Упор на практичне водіння траком.


  Внимание! Отзыв мог быть оставлен сотрудником офиса или по его просьбе!

  ua Ivano-Frankivsk  IP:62.122.202.115

  3 года назад Ответить
 • User logoИгорь

  спасибо большое школе дальнобойщиков работаю успешно за рубежом уже год.
  помогли сделать код 95. за это большое спасибо


  Внимание! Отзыв мог быть оставлен сотрудником офиса или по его просьбе!

  ua Ivano-Frankivsk  IP:62.122.202.115

  3 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа