MEGATRANSLAW pl

лого компании MEGATRANSLAW
Местоположение: ul. Przemysłowa 32, 85-758 Bydgoszcz
Телефон: +48 608266343
Сайт компании: megatranslaw.pl
E-mail: [email protected]
Количество машин ≈ 100

Отзывы (5)

 • User logoВладимир 

  Патрик дурачок,  но это все мелочи, на него можно просто не обращать внимание  ..главная проблема это маленькая оплата труда как бы ты не ездил и какой километраж у тебя не был бы оплата в среднем максимум 50 евро в сутки .. последняя каденция и того меньше вышло. километраж от водителя не зависит зависит куда рейс.. да и на Португалию ездил до  Бельбао и тд.. короче 50...

  10 месяцев назад Ответить
 • User logoMEGATRANSLAW 

  Szanowni Państwo,

  w związku z tragiczną śmiercią naszego Kierowcy w Hiszpanii składamy najszczersze wyrazy współczucia i kondolencje dla Małżonki i najbliższej rodziny.

  Pragniemy poinformować, że firma Megatranslaw podjęła natychmiastowe działa oferując realną pomoc dla rodziny naszego Pracownika. Jesteśmy w stałym kontakcie z hiszpańskimi służbami prowadzącymi śledztwo w sprawie wyjaśnienia okoliczności śmierci naszego Kierowcy. Ze względu na wymogi śledztwa dopiero dziś uzyskaliśmy zgodę na transport zwłok. Firma Megatranslaw pokryje koszty transportu zwłok na Ukrainę, czyli do miejsca zamieszkania naszego Pracownika.

      Apelujemy o niewykorzystywanie ludzkiej tragedii do osobistych animozji. W social mediach pojawiły się komentarze osób nie mających żadnej wiedzy o sprawie, a tym bardziej o procedurach transportu zwłok. Podłością jest oczernianie w takiej sytuacji naszej firmy. Dlatego podjęliśmy decyzję o zgłoszeniu do prokuratury gróźb i pomówień skierowanych w stosunku do naszych pracowników.

      Jednocześnie przypominamy, że w firmie Megatranslaw wdrożony jest program grupowego ubezpieczania na życie. Nasz program pokrywa nie tylko koszt transportu zwłok do domu, ale także zabezpiecza rodzinę na wypadek utraty często jedynego żywiciela. Niestety w tym przypadku nasz Pracownik nie skorzystał z możliwości ubezpieczenia - o czym została poinformowana Małżonka tragicznie zmarłego kierowcy.

  Cała nasza załoga pogrążyła się w smutku - straciliśmy Jednego z Nas.  Z poważaniem

  Zarząd MEGATRANSLAW

  2 года назад Ответить
 • User logoDariusz 

  Zamknij ta firme tam kutasem smierdzi zlodzieju jeden .

  Oddaj rodzinie pieniądze za sciagniecie zwłok kierowcy co dla was pracował 

  2 года назад Ответить
  • User logo PL 

   Nie ma co obrażać kierowców i Megatranslaw jak nie znają prawdy, pomogliście tak że zachowaliście się prawidłowo jak przystało na tak duża firmę a te wyzwiska są nie potrzebne.

   pozdrawiam i powodzenia

   2 года назад Ответить
 • User logoNorbert  

  To typowy DZIADTRANS FIRMA SIĘ BOGACI KIEROWCAMI CO JEZDZĄ ZA GROSZE A TERAZ JEST PRZYPADEK ZE KIEROWCA ZMARŁ NA TRASIE PARKINGU TO FIRMA UMYŁA RĘCE ŻADNEJ POMOCY!- ZEBY ZWŁOKI PRZETRANSPORTOWAĆ DO POLSKI ! NIEWOLNICTWO I NIC WIĘCEJ! NIE POLECAM ! OMIJAĆ TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM   2 года назад Ответить
 • User logoAndron 

  Отработал на фирме полтора года .Когда  устроился  ст. диспетчером был David  я думал что попал в Рай  но когда он ушел и появился Patrik фирма катится в насосную яму.Через своего стукача ишестерку Женю Мунтяна нужно занести 100€ .иначе твоя зарплата независимо от пробега и стараний будет не более  6000zt Сам Мунтян конечный алкоголик получает премии за ЛОХОВ. О чем сам по пьяные хвастает Каденция может быть и шесть месяцев тебя тупо  не сводят по тому что нет водителей .Сейчас  берут кого попало. Одним словом это помойная яма! 

  2 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

Girteka Logistics

Простой, быстрый и недежный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа