Logistic-Evex pl

лого компании Logistic-Evex
Местоположение: Polna 5, 62-700 Turek
Телефон: +48 63 289 26 46
Сайт компании: logistic-evex.pl
E-mail: [email protected]

Отзывы (3)

 • sergejsergej 

  Добрый день, сейчас я вам распишу что такое это фирма. Платят типа от фрахта, но на самом деле как хотят. Работа заключается в развозках матрасов которые водитель выгружает сам руками, 10-25 выгрузок ты должен выгрузить за два-три дня. Выгрузка на магазинах Jysk заезды плохие без рамп. Машины мерседес атего тандем, кабина маленькая. По зарплате обещают 1800 евро

  1 год назад Ответить
  • User logo Rafal - Logistic Evex 

   Szanowny Panie,

   W odpowiedzi na wiadomość, pragniemy podkreślić, iż wynagrodzenie jest ustalane wcześniej i można się na nie zgodzić lub zrezygnować z pracy w naszej firmie. Nigdy nie ma problemu z jego terminowością, wszystko jest klarowne i przejrzyste. Każdy kierowca ma wgląd do zleceń (frachtów). Ładunkami, jak Pan sam wspomniał, są materace które należą do towarów lekkich i rampy nie są potrzebne. Za każdym punkt rozładunkowy kierowca ma płacone. Towary przewozimy Mercedesami Atego, które są wielkością dostosowane do specyfiki sklepów, a wielkość kabiny wynika z rodzaju pojazdu i jest to kwestia na którą nie mamy wpływu. To również uzgadniane jest przed podjęciem pracy.

   W naszej firmie pracuje na ten moment ponad 40 pracowników z Ukrainy, wszyscy do nas wracają po przebytym urlopie, lub zakończonej wizie, ponieważ są zadowoleni ze współpracy z naszą firmą, warunków i szacunku jakim ich darzymy.

   Z poważaniem

   Logistic-Evex


   Сер,

    У відповідь на повідомлення ми хочемо наголосити, що винагорода визначається заздалегідь, і ви можете на це погодитись або звільнитися з роботи в нашій компанії. Ніколи не виникає проблем з його своєчасністю, все чітко і прозоро. Кожен водій має доступ до замовлень (вантажу). Як ви самі вже згадували, вантажі - це легкі матраци, і пандуси не потрібні. Водій повинен платити за кожен пункт розвантаження. Ми перевозимо товари в Mercedes Atego, розмір яких відповідає специфіці магазинів, а розмір кабіни залежить від типу транспортного засобу, і це питання, на яке ми не впливаємо. Це також узгоджується перед початком роботи. На даний момент у нашій компанії працює понад 40 співробітників з України, всі вони повертаються до нас після відпустки або оформлених віз, оскільки вони задоволені співпрацею з нашою компанією, умовами та повагою, яку ми до них маємо.

   З найкращими побажаннями

   Logistic-Evex

   1 год назад Ответить
 • Андрей ХатиловАндрей Хатилов 

  Я работал в нескольких польских компаниях, но эта лучшая. Шеф классный. Рекомендую!

  1 год назад Ответить
 • ИгорИгор 

  Ребята,фирма лохотрон отправляют в рейс без документов,а шеф человек конченый поляк.

  1 год назад Ответить
  • User logo Luke 

   Полностью с таким мнением не согласен. Работа отличная, зарплату начисляют всегда вовремя. Всё в порядке!

   1 год назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа