LUK MAZ pl

лого компании LUK MAZ
Местоположение: Pobiednik Mały 20, 32-125 Pobiednik Mały
Телефон: +48 12 287 35 63
Сайт компании: lukmaz.pl
E-mail: [email protected]

Отзывы (4)

 • YriiYrii 

  Працював на фірмі LUKMAZ . Після трьох місяців в трассі звели на базу. Та той момент мав зарплати на карточці 100 евро. Тільки заглушив мотора підбігла дівчина Галина і наказала перегружати речі в буса їхати міняти іншого водія. Запитав про зарплатню за три місяці отримав відповідь:- отримаєш коли прийде час. Через хронічну невиплату зарплати фірма має проблеми з новими водіями тому вас більш за все будуть просить попрацювать ще місяць або два. Працювати по безвізу на цій фірмі вже давно стало нормою. НЕ РЕКОМЕНДУЮ працювати на цій фірмі навіть заради досвіду грошей ви всеодно неотримаєте.

  1 год назад Ответить
 • ІГОРІГОР 

  Перш ніж їхати працювати шановні заробітчани читайте відгуки про фірму .
  Я цього не зробив. Відпрацювавши майже рік надіявся що буду краще . Але зрозумів що чим дальше. як у казкі .тим страшніше. Відношення як до раба. дурять . Дурять просто в очі За рік неболо ні разу щоб з тобою розрахувались без скандалу. Завжди щось вигадують то штрафи то пошкодження аби зняти 500 Є . Но саме страшне колектив гнелий стучать один на одного для того щоб заробити бали .щоб поміняли і зарплату дали . Еля вигадала що найменша каденція 3 місяці і ще може добавити 2-3 недільки Думайте.щоб туди піти . да і коли розрахуєшся одну зарплату
  або більше ніхто її тобі НЕВІДАСТЬ...

  1 год назад Ответить
  • User Name Петро 

   Я також там працював. І можу підтвердити негативні відзиви про цю "фірму" . За три місяці мені з тяжкою бідою заплатили 1400 євро. Я відстояв два дні під офісом(на дворі,на морозі) бо в середині їм мішаєш працювати.Відношення  до водіїв взагалі паскудне. А якщо їх попередиш ,що хочеш звільнитися ,то можеш на офіс навіть не іти. Грошей не получиш і їм пофігу чи твої діти мають що їсти. Багато розказувати. Краще на цю фірму не йти!!!! Навіть щоб здобути досвід. 

   1 год назад Ответить
  • User Name Олександр 

   Прауюю два рокі і далі будую

   1 год назад Ответить
 • Lutsak LiubomyrLutsak Liubomyr 
  Фірма гавно кидалово, Майте на увазі, що гроші за місяць або і два, вам при звільненні не виплатять, постійні каботажі, перших пару місяців, будете їздити без свідоцтва кіровци, і без умови праці, відношення до водіїв як до бидла, не ведіться на цю фірму, бо пожалієте.
  2 года назад Ответить
 • VsevolodVsevolod 

  Это филиал фирмы AGMAZ. Они под одним адресом. Читайте отзывы AGMAZ.

  LUK MAZ - lukash mazur - шеф фирмы;

  AGMAZ - Agnieszka mazur - жена шефа.

  Вкратце: фирма лютое гавно. Кидалы. Проверено, к сожалению, на собственном горьком опыте. Тупо не заплатили деньги. Кормили обещаниями. Пожаловатся некуда так как умова злецения, а не умова о праце. На карточку не платят. Все по черному на руки, на еду 200 злотых дают. Скорее всего официально там и не числишся что у них работаешь.

  2 года назад Ответить
  • User Name Sergei 

   Фирма кидалово, умова злецення со всеми вытекающими не идите не в коем случае!!!!! Уж лучше в хегельмане, он рай по сравнению с этим ******щем.

   8 месяцев назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа