LUK MAZ pl

лого компании LUK MAZ
Местоположение: Pobiednik Mały 20, 32-125 Pobiednik Mały
Телефон: +48 12 287 35 63
Сайт компании: lukmaz.pl
E-mail: biuro@lukmaz.pl

Отзывы (6)

 • User logoSergej

  Який ще дурень іде працювати на цю гавнокомпанію, почитайте відгуки, подивіться ютуб, скильки ці мареки можуть дурити людей, і люди ще ведуться, забутьте цю шарагу, і обходьте стороною, якщо ви психічно здорова людина

  2 года назад Ответить
 • User logoБорис Н.М.64

  отработал 4 месяца, два сидел ждал документы, два месяца полных отработал. Немного платили пока был в рейсе, а когда приехал на базу, Анатолий сказал потом заплатим когда приедешь. Пока не еду, звонил хлопцам только что, сидят на базе с 9 января, ждут денег за три месяца, не дают, говорят когда приедете тогда дадим.

  я дурак не читал отзывы про эту шарагу, думал не все так. ((((

  хлопцы, не будьте как я, не едьте на Лукмаз, Агмаз, Империя.

  2 года назад Ответить
 • User logoYrii

  Працював на фірмі LUKMAZ . Після трьох місяців в трассі звели на базу. Та той момент мав зарплати на карточці 100 евро. Тільки заглушив мотора підбігла дівчина Галина і наказала перегружати речі в буса їхати міняти іншого водія. Запитав про зарплатню за три місяці отримав відповідь:- отримаєш коли прийде час. Через хронічну невиплату зарплати фірма має проблеми з новими водіями тому вас більш за все будуть просить попрацювать ще місяць або два. Працювати по безвізу на цій фірмі вже давно стало нормою. НЕ РЕКОМЕНДУЮ працювати на цій фірмі навіть заради досвіду грошей ви всеодно неотримаєте.

  3 года назад Ответить
 • User logoІГОР

  Перш ніж їхати працювати шановні заробітчани читайте відгуки про фірму .
  Я цього не зробив. Відпрацювавши майже рік надіявся що буду краще . Але зрозумів що чим дальше. як у казкі .тим страшніше. Відношення як до раба. дурять . Дурять просто в очі За рік неболо ні разу щоб з тобою розрахувались без скандалу. Завжди щось вигадують то штрафи то пошкодження аби зняти 500 Є . Но саме страшне колектив гнелий стучать один на одного для того щоб заробити бали .щоб поміняли і зарплату дали . Еля вигадала що найменша каденція 3 місяці і ще може добавити 2-3 недільки Думайте.щоб туди піти . да і коли розрахуєшся одну зарплату
  або більше ніхто її тобі НЕВІДАСТЬ...

  4 года назад Ответить
  • User logo Петро 

   Я також там працював. І можу підтвердити негативні відзиви про цю "фірму" . За три місяці мені з тяжкою бідою заплатили 1400 євро. Я відстояв два дні під офісом(на дворі,на морозі) бо в середині їм мішаєш працювати.Відношення  до водіїв взагалі паскудне. А якщо їх попередиш ,що хочеш звільнитися ,то можеш на офіс навіть не іти. Грошей не получиш і їм пофігу чи твої діти мають що їсти. Багато розказувати. Краще на цю фірму не йти!!!! Навіть щоб здобути досвід. 

   4 года назад Ответить
  • User logo Олександр 

   Прауюю два рокі і далі будую

   3 года назад Ответить
 • User logoLutsak Liubomyr
  Фірма гавно кидалово, Майте на увазі, що гроші за місяць або і два, вам при звільненні не виплатять, постійні каботажі, перших пару місяців, будете їздити без свідоцтва кіровци, і без умови праці, відношення до водіїв як до бидла, не ведіться на цю фірму, бо пожалієте.
  4 года назад Ответить
 • User logoVsevolod

  Это филиал фирмы AGMAZ. Они под одним адресом. Читайте отзывы AGMAZ.

  LUK MAZ - lukash mazur - шеф фирмы;

  AGMAZ - Agnieszka mazur - жена шефа.

  Вкратце: фирма лютое гавно. Кидалы. Проверено, к сожалению, на собственном горьком опыте. Тупо не заплатили деньги. Кормили обещаниями. Пожаловатся некуда так как умова злецения, а не умова о праце. На карточку не платят. Все по черному на руки, на еду 200 злотых дают. Скорее всего официально там и не числишся что у них работаешь.

  5 лет назад Ответить
  • User logo Sergei 

   Фирма кидалово, умова злецення со всеми вытекающими не идите не в коем случае!!!!! Уж лучше в хегельмане, он рай по сравнению с этим ******щем.

   3 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа