Kozaryn pl

лого компании Kozaryn
Местоположение: ul.Gorzowska 12 66-416 Różanki
Телефон: +48 95 72 63 17
Сайт компании: kozaryn.pl
E-mail: kozaryn@kozaryn.pl

Отзывы (3)

 • ТарасТарас

  Працював на цій фірмі 6 місяців. стажором 1місяць отримував 4500 злот. потім 6000. Вже як по воєвудській візі то7000 злотих ставка. зарплата 10го на картку 1200,решта налом. Вікенди на базі в Польщі. Як правило один вікенд в трасі ,другий на базі. Житло на базі безкоштовно (інтернет,пралка,паркінг для особувки). Сергій правду написав відносно 500 злот, але їх з першою зарплатою віддають. то ніби залог. І коли додому їдеш, теж пів зарплати лишають як залог. Коли я звільнився (робота в Україні), виплатили все до копійки. Правда пів зарплати прийшло за місяць на картку ,як я вже був дома, Трохи очкував що кинуть,але розрахувались. Українці їздять в основному на АТЕГО. Як на мене,то фірма не з гірших. Працювати можна.Є свої приколи,але де їх нема? P.S на рахунок Саші. Саша діспозітор і з сімєю мешкає в Польщі. в українців є проблема,що вони думають, ніби Саша їм друг,товаріщ і брат. Та то не так, бо він заробляє свій кусок хліба. і він нікому нічого не зобов,язаний.

  10 месяцев назад Ответить
 • ВикторВиктор

  Сергей ,с меня на моей фирме, ,FSL Sp Zoo Слубице Fixemer,хотели высчитать, ,как они сказали " За предполагаемые убытки " по страховке.У меня был небольшой выпадек.Я почитал и предъявил им ,что в этом случае обращусь в управление по труду,инспекцию труда и трудовой суд.Трудовой суд это абсолютно бесплатно.Но самое большее ,что они испугались ,это обращение в профсоюз "Солидарность", который сейчас защищает права таких как мы.Я уволился с этой говноконторы,но деньги мне полностью выплатили.Рекомендую всем и это не затруднит,делать фото всех CMR и рабочих планов.Это доказательства вашей работы.Чем больше фото тем лучше.Записывайте разговоры с начальством на диктофон,он есть в каждом смартфоне.

  1 год назад Ответить
 • Сергій Сергій

  В цій фірмі диспетчер Саша БРЕХУН з БРЕХУНІВ, вираховують гроші за все що в голову взбреде і причину придумати гнида рідкісна!!! В мене по дорозі машина поламалась яку дали мені зламком на годину приїхав пізніше на вигрузку ,вирахували 1300-1500 злотих не за що, документи при розрахунку не віддали код 95 і психотести мої власні!!!! Мусив два рази їхати до них в Гожув Великопольский з Луцька по документи і гроші!!! Це майже 4000 км перший раз приїхав сказали шо грошей нема хоча перед цим ми домовилися попередньо коли я приїду !!! Коли їдеш додому в відпустку пів зарплати невіддають попереднього про це не сказав і 500 злотих беруть з водія перед прийомом на роботу!!!Замість обіцяних 6500 злотих в місяць більше ніж 4800 неотримував!!! Все що вище написано є правда не від кого не ховаюсь і не боюся мій ном вайбер +380664060068  1 год назад Ответить
Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Arcese Polska

Koszelew 7, Będzin 42-500 pl

Porębski Transport

ul. Orkana 68B, 34-730 Mszana Dolna pl