trucker job

KS Trans Krzysztof Sosnówka pl

лого компании KS Trans Krzysztof Sosnówka
Местоположение: ul. Piastowska 5/15, 67-200 Głogów
Телефон: +48 603 860 430
Сайт компании: kstrans.pl
E-mail: kontakt@kstrans.pl

Отзывы (12)

 • User logoKrzysztof Sosnówka

  Krzysztof Sosnówka  2 года назад Ответить
 • User logoKrzysztof Sosnówka

  Krzysztof Sosnówka  2 года назад Ответить
 • User logoKrzysztof Sosnówka

  Dzień dobry, albo dobry wieczór w zależności od pory.

  Widzę, że niezłe pomyje się tutaj wylewają na mnie więc jednorazowo zabiorę głos z naciskiem na jednorazowo. 96% postów pisze jedna osoba, zwolniona dyscyplinarnie w sierpniu 2020r. Poziom intelektualny i wiarygodność tej osoby przedstawia załączony screen sms. Mam ich więcej, ale szkoda mi czasu. Zostawię tu też paski wypłat jednego z moich wieloletnich kierowców abyście mogli sobie porównać ze swoimi i sami ocenicie. Pierwszy pasek jest za grudzień ubiegłego roku, który jak wiemy jest krótkim miesiącem i nie było jeszcze Pakietu Mobilności, a mimo tego ZUS i podatek miał odprowadzany od kwoty brutto 7530,57, oczywiście + diety i ryczałty. Drugi pasek jest z marca tego roku, po wejściu Pakietu Mobilności. Tu oczywiście diet i ryczałtów nie ma, bo pakiet to zniósł. Życzę miłego dnia, a może wieczoru i lektury.

  Krzysztof Sosnówka


  Внимание! Отзыв мог быть оставлен сотрудником офиса или по его просьбе!

  pl Wrocław  IP:80.52.152.191  2 года назад Ответить
  • User logo Bogusław Słodkowski  

   Jak Pan Krzysztof taki uczciwy, to niech pokaże skany z 2013 roku, jak płacił pół wypłaty gotówką, a pół przelewem.

   1 год назад Ответить
 • User logoDzuad

  Człek niesamowity, teraz gazowy posciąga i się obsra calkowicie, puzniej pakiet go dojedzie na amen, wiele dziadów padnie właściwie, co oni tam piszą o podjazdach na otwartym tacho, ludzie szanujcie się, a dziad za same wpisy kontrolę mieć powinien, toć sensu to nie ma

  2 года назад Ответить
 • User logoWojtek

  Pracuję w tej firmie od początku 2012, tak zaraz będzie 10 lat i pierwszy raz się dowiaduję, że są jakieś normy paliwowe. Co wcale nie znaczy, że można skubać, bo szef wie ile auta palą. Poza tym myślę, że z obecnie pracujących nikogo to nie interesuje, bo od tego jest 10 dzień każdego miesiąca. Czas pracy czy jazdy to ,,świętość’’ dlatego wszystkie nowe auta brane były na ceramice, wiadomo o co chodzi. Owszem, kiedyś robiło się pauzę na otwartym tacho, bo tak robili Francuzi, Niemcy i cały zachód i sam to podpowiedziałem w firmie, bo nie raz widziałem jak auta przestawiały się na weekendzie w cień dzięki tej metodzie to czemu my nie mieliśmy skorzystać. W pewnym sensie czuję się wywołany do tablicy tym otwartym tacho, dlatego piszę na tym forum, ale czytać się tego nie chce. A ci co tak martwią się kondycją firmy zapewne znają adres bazy skoro są byłymi pracownikami i mogą mnie sprawdzić. Tylko 1 koń  na obcych numerach, a cała reszta na DGL to chyba nie jest tak źle.


  Внимание! Отзыв мог быть оставлен сотрудником офиса или по его просьбе!

  pl Wrocław  IP:80.52.152.191

  2 года назад Ответить
  • User logo Bogusław 

   Pauzy na otwartym tacho żeby się w cień przestawić na parkingu. ładne bajki. Załadunki na otwartym, rozładunki to samo. Kiedyś czas mi się skończył i nie zdążyłem się rozładować jednego dnia, a była awizacja na ten dzień. Na drugi dzień już telefon od p Krzysztofa, że mogłem na otwartym się rozładować. Jazda 82 na autostradzie, bo wtedy mercedes mniej pali. Zwykły dziad i tyle.

   2 года назад Ответить
 • User logoBogusław

  Jeździłem w 2013 roku 8 miesięcy. Szef pazerny strasznie, pauzy na otwartym tacho, bo przecież wtedy można podjechać i się załadować lub rozładować. Jak po 2 tyg jazdy zobaczył pracę na tarczkach, to myślałem, że zawału dostanie, bo u niego tylko jazda i łóżko ma być na tarczce. Normy paliwa z kosmosu brał, o transporcie i jeździe 0 pojęcia.

  2 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа