ILTRANS pl

лого компании ILTRANS
Местоположение: Radachowska 8, 69-220 Ośno Lubuskie
Телефон: +48 958 888 701
Сайт компании: iltrans.eu
E-mail: [email protected]
Количество машин ≈ 120

Отзывы (15)

 • OleksandrOleksandr 

  Працюю 5 років. як я ставлюся до роботи так і до мене. робота не легка для початківців, всі труднощі вирішуєм копромісом. нервів треба багато, але хто хоче їздити той буде

  2 месяца назад Ответить
 • Dima LatynnykDima Latynnyk 

  Доброго дня всім, я скажу одне фірма є най краща з тих що я знав і працював. Я працюю більше 6 років і з а ці 6 років не було жодних проблем які ви написали тут. Зарплата хороша, вчасно платять. Автомобілі всі нові, за технічним станом фірма дивиться. Ви якщо пишете такі коментарі то не має чого скривати свою  фамілію і імя,  Фірма найкраща в Польщі принаймі з тих що я знаю. Пан Ян і Пан Марцін класні шефи. Фірмою я задоволений. І вам раджу як що ви в мієте працювати і знаєте цю роботу.  Робота тільки по тахографу. Всім дякую за увагу. Пака пака.

  10 месяцев назад Ответить
  • User Name Роман 

   Брехня от начала и до конца / кроме новых машин  и то  потому что в лизинге/ всего отзыва.  Работал знаю все  на 100% наоборот..... И   " МАРТЫШКА" и "  ЯН "   два през****ива штопаных.     Хуже  зеленого  илтранса  в Польше фирмы нету

   7 месяцев назад Ответить
  • User Name Leonid 

   Полностью с Вами соглашусь. Хуже не придумаешь. Внимание всем, кто хочет пойти в данную фирму! Договора на суточные нет, только на подставу. И когда вам не выплатят вашу зарплату ( а так оно и будет, навешивая какие-то не от вас зависящие косяки ), доказать её существование будет не реально. Зарплату типа платят ( но вообще не платят) после 25 числа за предыдущий месяц. В итоге вы останетесь с одной подставой и уедете домой проработав два месяца ("за миску похлёбки") без денег. Логистика тупорылая. Не тратьте своё время и нервы.

   6 месяцев назад Ответить
  • User Name Anatol 

   Конченная фирма от начала и до конца. При оформлении обещают шоколад, а потом получается такого же цвета, но очень смердит. Жильё на базе в вонючих комнатках без окон. В душевых можно сажать овощи, так как везде грязь. По езде. Заводиться и ехать можешь только по разрешению дол...ба шефа-младшего. Только остановишься, сразу разрывается компьютер и звонок от него на телефон по-поводу зачем встал, нужно арбайтен. Таким образом нельзя за день ни покушать, ни посцать. Это я работал на лесовозах.

   4 месяца назад Ответить
 • YaroslavYaroslav 

  Хочеш попрацювати на благо фірми-вам в ILTRANS. Ставлення до водіїв-не людслюдське. По зарплаті намахують. Два тижні їздив по німцях на передніх лисих колесах ( дроти торчали), кожного дня обіцяв власник стянути на базу, поки я сам -не поїхав на загрузку, а з'їхав на базу, ще обурився по приїзді до мене власник.

  1 год назад Ответить
 • Ukraine Ukraine  

  Хочу розповісти про фірму IL-TRANS, що в Osno lubuskie ,обіцяють одну зарплату, а виплачують зовсім меншу, змушують працювати по 3-4 місяці, у відпустку поїхати дуже велика проблема. Зароблені гроші не віддають, коли розраховуєшся, або їдеш додому. безпідставно вираховують кошти з зарплати. Причому ніхто тобі про це нічого не не каже. Про хамство експедиції навіть не хочу писати, всі знають що Марчін з головою не дружить, якщо готові до цього,то йдіть працювати - вакансії є завжди, беруть всіх підряд.

  2 года назад Ответить
 • VasylVasyl 

  Пропрацював більше 2-х років обіцяли платити по 8000 злотих а платили по 5500 і то не завжди .Додому не пускали по 5 місяців а на базу зводили що 2 місяця.Зарплату отримуєш в кінці другого місяця за перший тому коли ідеш додому у відпустку одна зарплата залишається в них саме тому люди вертаються. В основному робота на автозаводах запчастин. Мартін (шеф) спокою не дає ніколи постійно пише co si deje що 15 хв. дзвонить  а коли завантажують або розвантажують то що 10 хв. і заставляє йти на офіс і питати коли завантаження або розвантаження .На мозги капає страшно .Машини нові але прицепи розвалюються находу. Беруть всіх підряд з досвідом і без . Тому люди які чикають на документа рубають дрова на базі або працюють на іхні пелорамі , щоб мати що істи і де  переночувати. Як звільнився і пішов на другу фірму як на світ народився.Тому хлопці минайте Iltrans 10 ми дорогами! Всім удачі на дорогах!

  2 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа