ILTRANS pl

лого компании ILTRANS
Местоположение: Radachowska 8 Osno Lubuskie, Lubuskie 69-220 PL
Телефон: +48 957558711
Сайт компании: iltrans.eu
E-mail: [email protected]

Отзывы (14)

 • Dima LatynnykDima Latynnyk 

  Доброго дня всім, я скажу одне фірма є най краща з тих що я знав і працював. Я працюю більше 6 років і з а ці 6 років не було жодних проблем які ви написали тут. Зарплата хороша, вчасно платять. Автомобілі всі нові, за технічним станом фірма дивиться. Ви якщо пишете такі коментарі то не має чого скривати свою  фамілію і імя,  Фірма найкраща в Польщі принаймі з тих що я знаю. Пан Ян і Пан Марцін класні шефи. Фірмою я задоволений. І вам раджу як що ви в мієте працювати і знаєте цю роботу.  Робота тільки по тахографу. Всім дякую за увагу. Пака пака.

  1 месяц назад Ответить
 • YaroslavYaroslav 

  Хочеш попрацювати на благо фірми-вам в ILTRANS. Ставлення до водіїв-не людслюдське. По зарплаті намахують. Два тижні їздив по німцях на передніх лисих колесах ( дроти торчали), кожного дня обіцяв власник стянути на базу, поки я сам -не поїхав на загрузку, а з'їхав на базу, ще обурився по приїзді до мене власник.

  1 год назад Ответить
 • Ukraine Ukraine  

  Хочу розповісти про фірму IL-TRANS, що в Osno lubuskie ,обіцяють одну зарплату, а виплачують зовсім меншу, змушують працювати по 3-4 місяці, у відпустку поїхати дуже велика проблема. Зароблені гроші не віддають, коли розраховуєшся, або їдеш додому. безпідставно вираховують кошти з зарплати. Причому ніхто тобі про це нічого не не каже. Про хамство експедиції навіть не хочу писати, всі знають що Марчін з головою не дружить, якщо готові до цього,то йдіть працювати - вакансії є завжди, беруть всіх підряд.

  1 год назад Ответить
 • VasylVasyl 

  Пропрацював більше 2-х років обіцяли платити по 8000 злотих а платили по 5500 і то не завжди .Додому не пускали по 5 місяців а на базу зводили що 2 місяця.Зарплату отримуєш в кінці другого місяця за перший тому коли ідеш додому у відпустку одна зарплата залишається в них саме тому люди вертаються. В основному робота на автозаводах запчастин. Мартін (шеф) спокою не дає ніколи постійно пише co si deje що 15 хв. дзвонить  а коли завантажують або розвантажують то що 10 хв. і заставляє йти на офіс і питати коли завантаження або розвантаження .На мозги капає страшно .Машини нові але прицепи розвалюються находу. Беруть всіх підряд з досвідом і без . Тому люди які чикають на документа рубають дрова на базі або працюють на іхні пелорамі , щоб мати що істи і де  переночувати. Як звільнився і пішов на другу фірму як на світ народився.Тому хлопці минайте Iltrans 10 ми дорогами! Всім удачі на дорогах!

  1 год назад Ответить
 • СергейСергей 

  Кто хочет поработать и поехать домой без денег, то приходите в Илтранс.

  1 год назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа