ILTRANS pl

лого компании ILTRANS
Местоположение: Radachowska 8 Osno Lubuskie, Lubuskie 69-220 PL
Телефон: +48 957558711
Сайт компании: iltrans.eu
E-mail: [email protected]

Отзывы (13)

 • YaroslavYaroslav 

  Хочеш попрацювати на благо фірми-вам в ILTRANS. Ставлення до водіїв-не людслюдське. По зарплаті намахують. Два тижні їздив по німцях на передніх лисих колесах ( дроти торчали), кожного дня обіцяв власник стянути на базу, поки я сам -не поїхав на загрузку, а з'їхав на базу, ще обурився по приїзді до мене власник.

  1 год назад Ответить
 • Ukraine Ukraine  

  Хочу розповісти про фірму IL-TRANS, що в Osno lubuskie ,обіцяють одну зарплату, а виплачують зовсім меншу, змушують працювати по 3-4 місяці, у відпустку поїхати дуже велика проблема. Зароблені гроші не віддають, коли розраховуєшся, або їдеш додому. безпідставно вираховують кошти з зарплати. Причому ніхто тобі про це нічого не не каже. Про хамство експедиції навіть не хочу писати, всі знають що Марчін з головою не дружить, якщо готові до цього,то йдіть працювати - вакансії є завжди, беруть всіх підряд.

  1 год назад Ответить
 • VasylVasyl 

  Пропрацював більше 2-х років обіцяли платити по 8000 злотих а платили по 5500 і то не завжди .Додому не пускали по 5 місяців а на базу зводили що 2 місяця.Зарплату отримуєш в кінці другого місяця за перший тому коли ідеш додому у відпустку одна зарплата залишається в них саме тому люди вертаються. В основному робота на автозаводах запчастин. Мартін (шеф) спокою не дає ніколи постійно пише co si deje що 15 хв. дзвонить  а коли завантажують або розвантажують то що 10 хв. і заставляє йти на офіс і питати коли завантаження або розвантаження .На мозги капає страшно .Машини нові але прицепи розвалюються находу. Беруть всіх підряд з досвідом і без . Тому люди які чикають на документа рубають дрова на базі або працюють на іхні пелорамі , щоб мати що істи і де  переночувати. Як звільнився і пішов на другу фірму як на світ народився.Тому хлопці минайте Iltrans 10 ми дорогами! Всім удачі на дорогах!

  1 год назад Ответить
 • СергейСергей 

  Кто хочет поработать и поехать домой без денег, то приходите в Илтранс.

  1 год назад Ответить
 • levinlevin 

  не работал в этой помойке.

  но когда искал первую работу в польше, наткнулся на это говно.  нашел много отрицательных отзывов...  отказался ехать к ним. на руках были документы уже от другой фирмы.

  так из офиса илтранса начали мне написывать угрожать... что анулируют мне визу)) когда у меня документы вообще от другой фирмы и от илтранса я ничего не имел вообще.

  тогда и убедился, что отзывы были верными)) 

  и нефиг надеяться на авось, что вот именно с тобой будет все нормально...)

  а кто говорит, что все хорошо, ага, уволишься, получишь все деньги на руки, что положено - тогда расскажи тут как там хорошо))

  1 год назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа