Holier Logistics Sp. z o.o. pl

лого компании Holier Logistics Sp. z o.o.
Местоположение: Poduchowne 3, 62-700 Turek
Телефон: +48 881 425 325
Сайт компании: holier-logistics.pl
E-mail: biuro@holier-logistics.pl
Количество машин ≈ 35

Отзывы (4)

 • User logoOleksandr Hyria

  Всім доброго дня працюю в цій фірмі пів року, що хочу сказати фірма невелика, близько 30 автівок. Як для мене - мені все подобається є невеликі перебої із пальним, але це мені здається не та проблема, на яку слід звертати увагу. Що до заробітної плати - все виплачується вчасно. Хочу відмітити логіста Лізу, чудовий працівник і майстер свого діла. Також є такий чоловік, який займається кадрами - це Міша. Як коли звернутися завжди допоможе розкаже і дасть пораду. і як же не згадати Арека, який займає посаду мабуть (зама) він і по ремонтах і по інших питаннях. Висновок такий я раджу цю фірму, як інші, не знаю дякую і думайте.

  1 год назад Ответить
 • User logoАнатолий Петрушин

  Работал в данной фирме около двух лет, если бы не ситуация на Украине работал бы и дальше. Фирма небольшая машин 30-35, машины большинство новые EURO6, старых мало. Прицепы есть шторы и рефы. Несколько логистик, логисты адекватные (это важно, проблем не было), автохофы, автострады без проблем, заправки ищут и подают, всё подсказывают. Пережогов нет. Работа строго по тахо. Смены могут быть в Польше или Германии. Деньги платили как и обещали + премии, без задержек и всяких там муток, с дня выезда до дня приезда, не было такого чтобы поехал домой без бабла. Короче фирма норм, работать можно, будет возможность приеду ещё.

  1 год назад Ответить
 • User logoVitalii

  Усім доброго дня. Пишу відгук для того, щоб застерегти водіїв влаштовуватись на фірму Holier Logistics, яка знаходиться в м.Турек, Подуховна 3. Я відпрацював в ній три тижні і вирішив далі не затягувати, а швидко розірвати стосунки з цим неподобством. Їзда з напівпорожніми баками, постійно випрошуєш заправку і ніколи немає грошей на картках... Картки не завжди активні і приходилось оплачувати деякі питання за власні кошти... Потім просите повернути ці кошти. Ви платили в євро, повернуть в злотих. Це жах а не фірма.. Я працював під логістикою Амазон. Також праця з недоумковатим логістом, який пише тобі, що ти мусиш порушувати час праці та інші питання. Більшість праці в ніч... Можете стояти день без праці, а потім ближче до ночі отримаєте заладунок. Ніякої оплати нічної праці та коефіцієнт нічної праці не обговорюється. Ви його не дізнаєтесь, не вирахуєте.. Обіцяють 85євро, а по факту їх вам потрібно буде випрошувати від шефа. Така ситуація зараз в мене. Отримаєте (може) в злотих з великою затримкою. Я припинив співпрацю 01.10.22, а станом 12.10.22 грошей ні на карту ні на руки не отримав. Намагались підсунути документ про моє отримання грошей на руки, але не вийшло. Я відмовився його підписувати. Та Ще й без пояснень на польській мові. Лише обіцянки.. Це непорядна фірма і усі обіцянки не заслуговують на повагу. Фірма дно. Авто не усі, але деякі аварійні. Резина теж. Гроші економлять на усьому. Якби не цензура цього сайту, назвав би речі своїми іменами. Застерігаю бажаючих влаштуватись на це неподобство, яке має назву Holier Logistics... Прошу усіх, хто читатиме, не робіть моєї помилки.. Не вірте обіцянкам.. За час праці під моїм керуванням ні авто ні вантаж пошкоджені не були. Усе доставлялись безпечно. Не знаю , що ще розповісти щоб уберегти від неправильних вчинків бажаючих.. За свої гроші напевно подаватиму до РІР та прокуратури... Будьте розумними, аналізуйте..... Усім удачі...

  1 год назад Ответить
 • User logoИгорь

  Думаю не стоит идти.  Вначале пишут что мол нужен водитель в Англию.  Морочат голову, а потом понимая что не пройдёт, то ищут причину отказать мол виза Английская нужна польский язык и тд. И управляет там Михаил. Либо с Украины либо рф. Жди подвоха особенно когда хитрость заложена при старте!

  3 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа