Herfert Wojciech Transport pl

лого компании Herfert Wojciech Transport
Местоположение: ul. św.Jana Pawła II 20, 64-400 Międzychód
Телефон: +48 957 482 382
Сайт компании: transportherfert.pl
E-mail: julita.p28@gmail.com
Рейтинг:
5

Отзывы (4)

 • User logoОлександр Хухлей

  Працюю тут 4 роки, роблю свою роботу без комбінацій, і отримую гарні гроші. Багато відгуків не відповідають дійсності. Працюють тут і українці і поляки. Фірма їздить сталими трасами. Всі 45 годинні паузи на базі (вони не оплачуються), паузи 24 в трасі оплачуються. Нема екобалів і різного роду вирахувань. Більшість машин 2-6 річні. Офіційне працевлаштування (Umowa o prace). Одним словом, робити можна. Рекомендую


  Оценка:
  5


  1 день назад Ответить
 • User logoДенис Давидюк

  Доброго дня колеги, я згідний з Андрієм, відношення там до нас немає не якого, Войтек вообще ах.... Від жадності !!!!! Приходиш на роботу говорять що все платять і одну ціну, говорять днювка 400 платять максимум 9000 в місяць по факту дає менше починає сказки розказувати мене, вугрів за три місяці почті на 1000 евро, а експедитор то вообще пізд..... Уматовий як приїду хочу до нього в гості заїхати, завантаження дає уєбанске їздиш по палеиі забераєш почті на домах в людей, по 3-4 загрузки так і розгрузки, обмен палет сам розвантажуєш завантажуєш машину говорить що за це платять на виході, шеф **** рубає як там оплата він по днювкі не одає своє, приїду ще в інспекцію поїду, бо последний місяць заплатив тільки 4300 так Войтек тебе люди скоро з'їдять, на робиш собі делоа, стара гвардія говорить сказки як там чудово ))) не раджу цю фірму обходьте стороною.

  6 месяцев назад Ответить
 • User logoАндрій Мулик

  Доброго дня товаріщи водії. Дуже дуже не раджу цю фірму, приходиш умови хороші зарплата тоже, шеф розказує гарно кожен день в трасі оплачується, но як і на більшість фірмах, до розрахунку проблема !!!

  Сам пока не скажеш зп не скинуть, а коли бачиш смс в шоці, не дораховуєшся дві тисячі злотих, приїздиш на фірму начинаєш запитувати де гроші, то шеф начинає жалуватись що машина не заробила мало заказів, хотя робиш по чотири загрузки по шість вигрузок заміна палетів так і їх здача, робиш машину в трасі він за це просто говорить дякую в найкращому випадку. єслі чекаєш червоного папір на базі і шеф просить на бусі забрати привезти товар чи допомагати робити машини і говорить що буде рахувати тобі якісь гроші, це потом буде просто дякую, експедитор підводить гарненько до 45 в трасі но штрафи не беруть на себе не він не шеф, друге говорить що самостійні загрузки води на складах оплачується но уви це не так то що ще шеф на днювкі дурить в місяць то загрузки вигрузки точно не платить експедитор в кінці говорить це твоя робота. в них такий ритм роботи місяць два робиш і в кінці зі словами ти мене втомив зі своїм недовольством їдь до бази і до побачення, останній місяць який працював в лучшоміу випадку дасть Войтек 500 евро мого товариша вже як п'ятий місяць ігнорить не хоче відати гроші, відношення до Українців на повному нулю, хлопці оминайте чих шахраїв.

  8 месяцев назад Ответить
 • User logoАндрей

  Народ кто работал в этой фирме оставьте хоть какой-то отзыв плиз в двух словах про фирму. предложили в ней работу не знаю идти или нет.

  3 года назад Ответить
  • User logo Андрій Мулик  

   Фірма говно, експедитор пі.... Но це таке толстого ще жизнь і люди накажуть, а вот Войтек кидає людей на гроші жостко як працюєш то то стандартно до 2000 не доплачує начинає сказки тулити, говорить днювка 400 дай бог щоб по 300 -350 платив. Ми пішли звідти з товаришем то заплатив мені 4 а товаришу до цього дня ігнорує відати, то заява в піп буде на тій неділі. Войтек **** не кідай людей і відай гроші людям, ХЛОПЦІ НЕ РАДЖУ І НЕ ЙДІТЬ ТУДА ПРАЦЮВАТИ

   8 месяцев назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа