GARANT TRANSPORT pl

лого компании GARANT TRANSPORT
Местоположение: ul. Dekabrystów 41/516, 42-200 Częstochowa
Телефон: +48 537 890 220
Сайт компании: garanttransport.pl
E-mail: [email protected]

Отзывы (7)

 • Vitalii BublykVitalii Bublyk 

  Почитал отзывы и решил написать свой. Мне после работы под Хегельманом работа в Garant Transport нравится. Перецепов нет, паллет нет, зарплата строго по датам. Отработал пока две каденции по два месяца. Пересменка в Польше. График работы свободный, руководство старается входить в положение. Пока все хорошо. Советую.

  2 месяца назад Ответить
 • ОлегОлег 

  Имел неосторожность попасть на работу в эту фирму! Галимый совок, хоть и с молодыми сотрудниками и с регистрацией в Евросоюзе. По договору говорят одно, а на деле сплошная самодеятельность и полное игнорирование цивилизованных законов. Там работать могут только те, кто себя не уважает. 

  2 месяца назад Ответить
 • Олег Олег  

   Аферисты , прокладка хегельмана.  Тупо без объяснений кидают на деньги . Я отработал в этой компании 2 месяца. Не тратьте свое время . 

  5 месяцев назад Ответить
 • тимтим 

  Доброго дня колеги. Хочу Вас застерегти від співпраці з компанією Garant Transport! і не має значення то чи Катовіце чи Ченстахово. Фірма брала свої почтки від Хегельман і це були її золоті часи для водіїв. на данний момент  керівництво фірми практикує звільнення водіів заднім числом і подачу заяв в поліцію про викрадення водіями автосполучень.  Особисто знаю випадок в якому при відмові водія працювати після не отримання заробітної плати за 4 місяці, брат близнюк чоловіка(Ігора) Люби Кушнаренко приїздив до дружини водія та погрожував їм. Два водія пішли з фірми з не виплатою приблизно 2000 евро (борг фірми, до водіїв питань не було, Хегельиан в усьому винен). керівництво фірми економить на кожній дрібниці, обслуговування та ремонт авто теж це стосується. практикується : розрахуйся своєю каторю,  а ми потім скинемо гроші (вкращому випадку побачите свох гроші після звіту за каденцію), а можете нічого не отримати-залічка... ще багато писати можлио але думаю і так достатньо. 

  6 месяцев назад Ответить
 • ОлександрОлександр 

  Я не знаю який відсоток обманутих водіїв в цій фірмі, але думаю близький до 100%.

  Те що описав водій вище - абсолютна правда. Відпрацював в цій фірмі сім місяців, бачив весь цей треш на власні очі. Можна довго описувати всю ту дичину яка відбувається в цій фірма, але це не має жодного сенсу. 

  6 месяцев назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа