G-Transport Rafał Gamrat pl

лого компании G-Transport Rafał Gamrat
Местоположение: Trzyciąż 161 , 32-353 Trzyciąż
Телефон: +48 606 786 842
Сайт компании: g-transport.pl
E-mail: ksiegowosc@g-transport.pl

Отзывы (3)

 • User logoYuriy 

  Будьте обережні! Минайте G-Transport Rafal Gamrat десятою дорогою. Надзвичайно підступний тип, патологічна скупість якого унеможливлює нормальну роботу, 200 літрів adblu в кабіну, заправки по 120 літрів. Постійні дорікання і буллінг, помилки експидитора(близький друг шефа) обійдеться в 60% плати за каденцію, решту Gamrat присвоїть. Пояснення всі надумані, (фантазер на грабунок ще той). П'ятеро чоловік було звільнено без виплат, шостий поляк, який судиться по сьогодні. Дивна річ, всі практично пожалілись вPIP, результат 0.Оминайте колеги цю суперімпрезу! 


  3 года назад Ответить
  • User logo Rafał Gamrat 

   Panie Yuiry pochwal się Pan ile paliwa zginęło , jakie miał pan spalanie ( wyższe niż inni kierowcy) no i ten fantastyczny fakt kiedy to panu ukradli puste bańki po adblue razem z wężem hahah , jak nie było do czego spuścić to do baniek sie spuściło po adblue. takich praktyk nie będzie u mnie w firmie. 

   3 года назад Ответить
  • User logo Rafał Gamrat 

   Yuriy Bilyk pochwal się pan publiczności jeszcze jak to było jak się opiłeś we Włoszech na parkingu i zacząłeś zaczepiać innych kierowców po czym się wkurzyli i dostałeś po twarzy tak ,że wylądowałeś w szpitalu a przy tym byłeś pod wpływem narkotyków jak potem wykazały testy , a przez to ubezpieczenie nie pokryło kosztów leczenia za które musiałem zapłacić a tym samym potrącić Ci z wynagrodzenia. 

   2 года назад Ответить
 • User logoRafał Gamrat 

  N.ie znam dobrze Języka Ukraińskiego ale zapewne wielu z was zna Polski i zrozumie. Pan Piotr był pracownikiem który nie poradził sobie w tym zawodzie , Nie umiał jechać wg wyznaczonej trasy po Węgrzech po głównych drogach na co obowiązuje winieta na wyznaczona trasę. Zjechał z trasy za co dostał mandat w wysokości 1000 euro za dwie bramki. Kolejna sprawa to taka ,że zajechał drogę osobówce w Niemczech i spowodował wypadek i odjechał z miejsca zdarzenia nie informując nikogo o zaistniałym fakcie. Kolejna sprawa zakopał się na parkingu przejeżdżając przez krawężnik i stając kołami w ziemi tym samym spalił sprzęgło bo nie mógł wyjechać oraz rozwalił oponę na osi ciągnącej w ciągniku, W naczepie rozwalił dwie opony najprawdopodobniej o krawężniki. Nie umiał dobrze zapiąć plandeki. Zapomniał załadować towaru w Holandii tylko pojechał odrazu na rozładunek do Niemiec bez towaru. Problem z Paliwem miał taki ,że jego normy paliwowe wynosiły 35 litrów na 100 km zapewne było to spowodowane jego stylem jazdy, Nie umiał używać w sposób logiczny hamulców i doprowadził do spalenia tarcz i klocków hamulcowych. Niejednokrotnie otrzymywałem telefon od innych kierowców z drogi ,że powoduje zagrożenie na drodze , nie umie jechać płynnie gwałtownie przyspiesza i gwałtownie hamuje.  Jest to osoba niegodna polecenia jakiejkolwiek pracy w transporcie. Na wszystkie wyżej wymienione uszkodzenia posiadam dowody w postaci zdjęć , mandatów które otrzymał oraz nagrań z kamer monitoringu.

  3 года назад Ответить
 • User logoPetro 

  Фирма G-Transport Rafał Gamrat 32-353 Trzyciąż 161.
  Очень хитрый, жадный шеф. На собеседовании все хорошо. После вы можете не дождаться выплаты диеты. Машины заправляют по 30 литров дизеля. Считает пустые километры в 10ти краном размере, придумывает несуществующие мандаты по 1000 евро. Будьте осторожны и пусть вам не поподаются такие работодатели!  3 года назад Ответить
  • User logo Анатолий 

   100% правда.  Редкий экземпляр даже для Польши.

   3 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

Girteka Logistics

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа