FanLogic pl

лого компании FanLogic
Местоположение: ul. Wrocławska 16 58-309 Wałbrzych Poland
Телефон: +48 746665522
Сайт компании: fanlogic.eu
E-mail: biuro@fanlogic.eu

Отзывы (3)

 • User logoРома

  Фірма дійсно не дуже. Три місяці стажування за копійки, тому що більшість часу їздити поблизу. Якщо хочете десь до Європи, ходите і клянчите щоб вас до когось підсадили в пару. Багато часу можна сидіти на хостелі за який платите з власної кишені. Взуття, рукавиці і все інше також за свої. В карантин, як була недостача водіїв, то ви потрібні, зараз коли достатньо - ви ніхто... Заробити гроші можна якщо вас відправлять під логістику berger, хоча туди потрапляють не всі. Замало коментарів для фірми з постійним потоком водіїв. Писати можна багато, вирішуватися вам.

  3 года назад Ответить
 • User logoвиктор

  ну не 0.37 а 0.47 грошей за километр , а проезжали и по 14 000 ... ,зря пургу на фирму дуете , а за косяки везде высчитывают

  5 лет назад Ответить
 • User logoВодiй

  Прикро, що й досi нема вiдгукiв за цю жлобську контору. По-перше i найважливiще за чим ми йдемо на роботу за кордоном - це грошi. Але в цiй фiрмi ви нiчого не заробите. Тариф склада 37 копiйок за кiлометр, бiльше 10 тис. км наiздити не дають (37 *10000= 3700-300=3400 зл < 1000$). Коли пiдходить час розрахунку, а десь в 20 числах наступного мiсяця, то не дивлячись на стан рахунку , можно смiливо йти за поясненями, чому так мало заплатили (i так копiйки платять), так як, завжди вас дурять (то неправильно порахують, то складнi схеми вам демонструють та вигадують iншi схеми аби позбавити вас зарплатнi). Пiсля того , як вас вже обiбрали на неiснуючих проблемах, то ще обовязково  выраховують мiнiмум 300 злотых за поганi бали водiня, якi не можливо зберегти , так як завантаження та вивантаження вiдбуваються в тих мiсцях, де навiть велосипедом  iздити вузько, та i взагалi, гляньте гугл на тему "отримати хорошi бали на мерседес актрос" - гугл вiдповiсть одразу, що ти не сповна розуму i це взагалi не можливо !!! Але на цьому не закiнчуться оббирання вас, так як коли скiнчилася вiза i ви поiхали додому , то зарплатню можуть не дати поки ви не подзвоните до фiрми та поки не наробите там галасу , але якщо ви не з таких , то останю зарплатню не чекайте. 

  Дуже жаднi до грошей !! Зараз працюю в Украiнi та з жахом це згадую. Рекомендую цю фiрму тiльки ворогам ! 

  5 лет назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа