trucker job

FSS Fracht Polska Sp. z o.o. pl

лого компании FSS Fracht Polska Sp. z o.o.
Местоположение: Ignacego Łukasiewicza 3, 31-429 Kraków
Телефон: +48 600 576 617
Сайт компании: fss-fracht.de
E-mail: polska@fss-fracht.de

Отзывы (1)

 • User logoSergey

            Фірми «FSS Fracht» ( https://www.facebook.com/fssfracht.de/), «FSS Fracht Polska Sp.z.o.o., Krakow» (http://krs.infoveriti.pl/Fss,Fracht,Polska,Krakow, KRS, 0000601793.html), «FSS Transporte Sp.z.o.o.» (http://krs.infoveriti.pl/Fss, Transporte, Krakow,KRS, 0000695113.html), це одні і тіж самі фірми. Якщо уважно почитати, номера телефонів (+48600576617), юридична адреса фірм (Ignacego  Łukasiewicza 3, 31-429 Krakow), директор (Salonek, Paul Franz) співпадають.

  Дана  інформація взята з мережі інтернет, можна легко перевірити.

             Мені довелося попрацювати у фірмі «FSS Transporte Sp.z.o.o., Krakow», за дві інші фірми писати не буду, хоча на мою думку як власник один, то і відношення до роботи по трьох фірмах не буде сильно відрізнятися.

            1.Транспортних засобів своїх не мають, орендують. За технічним станом транспортних засобів не слідкують. По території Німеччині проходилось їздити із закінченим технічним оглядом. Обігрів салону «вебаста» не працює, на одній із машин комп’ютер показував помилку «Система управління двигуном несправна», протектори шин не відповідали вимогам Правил дорожнього руху (зношені, тріщини), проблеми в АКПП.

           Про дані недоліки неодноразово було повідомлено представників фірми. Відповідь була приблизно така: «Ми не є власниками транспортних засобів, і слідкувати за технічним станом не забов’язані».    

             2. Логістіка. Логісти даної фірми недосконало володіють «Правилами режима труда и отдыха водителей» (распорядження Европарламента 561/2006). Що в свою чергу неодноразово приводило до конфліктів з водіями. Заставляли зривати паузи, перевищувати керування транспортним засобом та інше, щоб фірма не платила штраф за несвоєчасне доставлення вантажу.

  Згідно інструкції п.11. При контактах с клиентами при загрузке/разгрузке следует использовать только название фирмы FSS Fracht. НЕЛЬЗЯ подавать название своей фирмы («FSS Transporte Sp.z.o.o.»). Фирма FSS Fracht должна фигурировать моментах с клиентами FSS Fracht.

              3. Оплата праці. З деякими фірма були заключені договора про завантаження, розвантаження водіями машин. За завантаження, розвантаження фірма отримувала кошти, при цьому водію нічого не платили.

              Інструктаж по техніці безпеки під час завантаження, розвантаження ніхто не проводив.

              Оплата (підстава) зараховувалась на картку. Решта, після різних незрозумілих (придуманих) відрахувань виплачувалася особисто Paulom налічкою в кабінеті, що суперечить Польському законодавству про оплату праці.

              На даний час всі транспортні засоби зведені на Польщу. По незрозумілих причинах з водіями не проведена оплата праці (підстава + зарплата в «конверті»). На телефонні дзвінки не відповідають.    


  5 лет назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа