EPO-Trans Logistic pl

лого компании EPO-Trans Logistic
Местоположение: ul. Graniczna 5 43-100 Tychy
Телефон: +48 608 509 912
Сайт компании: www.epo-trans.com.pl
E-mail: [email protected]

Отзывы (8)

 • VitaliyVitaliy 

  З усього написаного правди відсотків 10, а може й менше. Працюю вже шостий рік. Головне ставитись до усього з розумінням і повагою. Працювати можно!

  3 месяца назад Ответить
 • VitaliiVitalii 

  Колеги, всі пишуть, що грошей всіх не віддали. Хтось писав скаргу в pip? Це ж безкоштовно і просто. На таких хитрожопих, щоб задумались.

  2 года назад Ответить
 • Михайло ЛуцьМихайло Луць 

  Текучка кадрів, вираховують за перепал, низька зарплата. Особисто від себе скажу що на початок це чудова фірма. Мені при звільненні виплатили ВСІ кошти. Шо інші так бісяться я не в курсі — в кожного свої моменти, треба то розуміти. Експедитори як і всюди — є норм, а є дно. Особливо коли проводять якісь мутки за спиною шефа, що їм аж надто довіряє. Я звільнився виключно через низьку зарплату. Пережогів не було. Отримував невеликі премії за економічну їзду. Зараз там дещо підняли платню. Українців багато працює. Машини практично нові,  в лізингу. Шеф при прийомі на роботу детально розяснює принцип і умови нарахування зарплати. Так що нарікати, що мало платить, що непрозоро чи інше сенсу нема. Це учкомбінат непоганого рівня, де ви самі маєте уважно прослухати, на що підписуєтеся. Ставте питання, шоб не відчувати себе лохом. За загрузки роклою доплачують. Треба зголосити при виплаті. Не всьо там так погано як описують колеги. Тому вирішив доповнити невиправдано негативну інфу. Всім вдалих пошуків роботодавця.

  2 года назад Ответить
 • ЖЕНЯЖЕНЯ 

  ЛЮДЫ ТИКАЮТЬ БО ДУРЯТЬ НА ЗАРПЛАТИ ВЫРАХОВУЮТЬ ЗА ВСЕ ВИБАСТО КЛИМАТИЗАЦИЯ ПОРИЗЫ ЦАРАПЫНЫ ВСЕ НА ВОДИЛУ СПЫСУЮТЬ ЛОГИСТЫ ЗРАЗУ ПРЫКРЫВАЮТЬСЯ ШЕФОМ ХТО ПОМАЖЕ ИЛИ ХТО ЛЫЖЕ ТЫМ ДОБРЕ НЕЙДИТЬ НЕВИРТЕ ШЕФ ВИРЫТЬ В БОГА А ЛЮДЕЙ ДУРЫТЬ ВАКАНСИЙ ВАЛОМ ПОВИРТЕ Я ТАМ БУВ ИСПЫТАВ НА СВОЕЙ ШКУРЕ УХОДЫШ С ФИРМЫ И ЕСЛИ ЗВОНЯТЬ ШЕФУ ИЛИ СПИДИТОРУ ТО ТЫ ПРАЦИВНЫК ПОГАНЫЙ ОТ ХОРОШОГО ШЕФА ЛЮДЫ НЕ ТИКАЮТЬ

  2 года назад Ответить
 • ДядяДядя 

  Працював там! Фірма повне дно! Зарплату не заплатили! Там працює експедитор віталік су*ка який колись працював в транс сервісі! Постійна текучка людей...

  2 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа