EPO-Trans Logistic pl

лого компании EPO-Trans Logistic
Местоположение: ul. Graniczna 5 43-100 Tychy
Телефон: +48 608 509 912
Сайт компании: www.epo-trans.com.pl
E-mail: kadry@epo-trans.pl

Отзывы (6)

 • Михайло ЛуцьМихайло Луць

  Текучка кадрів, вираховують за перепал, низька зарплата. Особисто від себе скажу що на початок це чудова фірма. Мені при звільненні виплатили ВСІ кошти. Шо інші так бісяться я не в курсі — в кожного свої моменти, треба то розуміти. Експедитори як і всюди — є норм, а є дно. Особливо коли проводять якісь мутки за спиною шефа, що їм аж надто довіряє. Я звільнився виключно через низьку зарплату. Пережогів не було. Отримував невеликі премії за економічну їзду. Зараз там дещо підняли платню. Українців багато працює. Машини практично нові,  в лізингу. Шеф при прийомі на роботу детально розяснює принцип і умови нарахування зарплати. Так що нарікати, що мало платить, що непрозоро чи інше сенсу нема. Це учкомбінат непоганого рівня, де ви самі маєте уважно прослухати, на що підписуєтеся. Ставте питання, шоб не відчувати себе лохом. За загрузки роклою доплачують. Треба зголосити при виплаті. Не всьо там так погано як описують колеги. Тому вирішив доповнити невиправдано негативну інфу. Всім вдалих пошуків роботодавця.

  2 недели назад Ответить
 • ЖЕНЯЖЕНЯ

  ЛЮДЫ ТИКАЮТЬ БО ДУРЯТЬ НА ЗАРПЛАТИ ВЫРАХОВУЮТЬ ЗА ВСЕ ВИБАСТО КЛИМАТИЗАЦИЯ ПОРИЗЫ ЦАРАПЫНЫ ВСЕ НА ВОДИЛУ СПЫСУЮТЬ ЛОГИСТЫ ЗРАЗУ ПРЫКРЫВАЮТЬСЯ ШЕФОМ ХТО ПОМАЖЕ ИЛИ ХТО ЛЫЖЕ ТЫМ ДОБРЕ НЕЙДИТЬ НЕВИРТЕ ШЕФ ВИРЫТЬ В БОГА А ЛЮДЕЙ ДУРЫТЬ ВАКАНСИЙ ВАЛОМ ПОВИРТЕ Я ТАМ БУВ ИСПЫТАВ НА СВОЕЙ ШКУРЕ УХОДЫШ С ФИРМЫ И ЕСЛИ ЗВОНЯТЬ ШЕФУ ИЛИ СПИДИТОРУ ТО ТЫ ПРАЦИВНЫК ПОГАНЫЙ ОТ ХОРОШОГО ШЕФА ЛЮДЫ НЕ ТИКАЮТЬ

  5 месяцев назад Ответить
 • ДядяДядя

  Працював там! Фірма повне дно! Зарплату не заплатили! Там працює експедитор віталік су*ка який колись працював в транс сервісі! Постійна текучка людей...

  5 месяцев назад Ответить
 • МішаМіша

  Грошей платять дуже погано. Приходиться відходити собі ноги щоб хоч трошки забрати з обіцяного. Всіх грошей вам ніколи не віддадуть як би довго ви тут не пропрацювали(ну хіба що полякам)  Люди тікають пачками.  Вони додумались не віддавати зарплату якщо ви їдете до дому.  Ідіоти.   Як би ви платили то б ніхто не тікав. 

  7 месяцев назад Ответить
 • ЗиновийЗиновий

       Такого цирка ещё не видел!

  Высчитывают за автономку, пережоги, экспедиция, 2 см. стёртой краски на прицепе - 300 Евро! Что б выяснить за что с тебя сняли надо потратить несколько дней и попасть к её "величеству" на приём,  ЗА СВОИ ЖЕ ДЕНЬГИ!

   Ждёшь на базе по 2 недели рейс, в холодном бомжатнике . Между рейсами приёмка авто и прицепа, тратишь на много времени.

  Не рекомендую!

  11 месяцев назад Ответить
Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.

Оставить отзыв

Найти компанию

Nico Mooij

Ul. Aleja Rzecyospolitej 116 59220 Legnica, Polen pl

AR Trucking Agnieszka Gawrysiak

ul. Naftowa 2 65-705 Zielona Góra Polska pl