trucker job

EM-Trans pl

лого компании EM-Trans
Местоположение: Słomiana 25 lok. 38, Kraków 30-316
Телефон: +48 662 543 484
Сайт компании: em-trans.pl
E-mail: emtrans@poczta.onet.pl

Отзывы (8)

 • User logoKierowca

  Работал в этом пи*деце, не идите туда !!! Поберегите нервы и деньги ! Логистика не работает совершенно . Все через одно место , постоянные проблемы с референц номером , планирование загрузок /выгрузок отвратительное. Ездят с перегрузами. Логист игнорирует когда пишешь , работают на по х*й , а считают себя королями . Шеф не лучше , когда не до чего до*баться , любой повод ищет. Коллектива там 0 , кр*сы одни работают да и люди которые  за разбитые машины с прицепами деньги выплачивают.  Экономят на днювках как только угодно! Стараются сводить на базу уже даже на 24. Ибо когда стоишь на базе никто тебе платить не будет. Текучка водителей там катастрофическая. Только механики и охранники нормальные. Не рассматривайте эту фирму для работы, не тратьте время, деньги и нервы. Спокойной работы там не получится , заработать тоже не заработаете . 

  2 года назад Ответить
 • User logoIAROSLAV

  Все, що написав Кирило, підтверджую. Тільки тепер ці аферисти пішли ще далі по беззаконню. При влаштуванні на роботу обстеження за свій кошт. Причому, поліклініка, в яку вони направляють дере понад 300зл. Я сказав, що не маю таких вільних коштів, то мені видали під розписку. Моє обстеження коштувало 329зл. Що власне дуже дивно, бо в Лудзькому воєводстві я платив а різних клініках і різних фірмах від 130 до 150зл. Але не це головне. Після підписання умови вони дають підписати ще кілька документів, серед них WEKSEL IN BLANKO(Вексель ін бланко) - це борговий документ, грубо кажучи -розписка, згідно з якою, той хто підписав, зобов'язаний виплатити фірмі 20 000 зл. Коли я запитав, що це за муйня, шеф відповів, що це ніби-то страхівка на випадок, якщо я кину десь авто в трасі закордоном. Це - брехня. Цей документ робить вас боржником (читай "рабом") фірми, як тільки шеф проставить в ньому дату повернення боргу. За законом, по цьому векселю борг стягується БЕЗУМОВНО! Ви не можете цього ні опротестувати, ні оскаржити в суді. Адреса бази: Wierzbno 11, 32-104 Koniusza,  біля Кракова. Будьте обережні! Читайте, що підписуєте. Оминайте цю фірму десятою дорогою. Коли я відмовився підписати вексель - мене "звільнили".

  3 года назад Ответить
 • User logoKirilo

  База є, на базі є контейнери, спати можна, є душ, туалет в які треба піс.ячити в любу погоду пішки метрів 300. Є стіралка типу торпеда в космосі. Аля СССР з верхньою закидкою, 20 хв прання і можна витянути шмаття. Посуд мити там же де і туалет. Поїв і неси гари туди де всі миють руки в зливу чи холод. Сміття забирати з собою і вивозити як є виїзд в трасу. Вай фай є, але лише в 2 точках бази. Там де екперди сидять і біля доміка шефа. І то через раз, метр в право і пропало. Мережі не ловить жодної, з трьох операторів ледво одна риска від плея зявлялась і то біля курілки.

  Ну тепер головне. Їзда з магнітом в кабіні. Ніхто про нього під час прийому не говорить, вже як получаєш авто, приходить лушпань і тіпа каже ось тобі, вдруг пригодиться. Ти кажеш що не пригодиться а він такий, пригодиться 100%. Я викинув в перший же день. Далі довгі загрузки вигрузки по їх словах мають бути на магніті. Після того як хтось вліпить магніт і тіпа стоїть паузу під час роботи, вони потім кажуть що мол пауза фініш, агонь в перед.

  Ваги обїзд під заборони. Штрафи платить водій. Далі паузи, не водій вирішує скільки йому треба відстояти а супер експерди яким по 20 з гачком років. Вижим в перші дні на максимум. Коли водій планує трасу і вирішує що йому треба сьогодні стояти 11 а не скорочувати бо потім знадобиться 15-ка то їм це до дупи. В кінці тобі кажуть на консиліумі як у папи римського де збирається 8 чоловік і ти один, що мол ти часто стоїш 11 а не 9.

  Висновок, працював я там не повні 2 місяці, в кінці кажу я звільняюсь, а вони мол ну ти сам так рішив, ми тебе не хотіли звільняти, хотіли дати ще тижлень випробувальний.

  Щодо ЗП проблем ніяких, якщо немає зальотів, виплачують все до копійки, або в єврах або в злотих, кому що треба.

  А ще, 45 на базі безоплатні, те саме якщо на базі 24 крутиш. Зїзд на 45 виходить в пятницю на вечір або субота з ранку і стоїш аж до понеділка після обіду. Всі дні які на базі не оплачуються.

  Кадри міняються часто, машини гроби Є5 дафи, мануали і автомати, прицепи такі ж.


  4 года назад Ответить
  • User logo Yuriy 

   Kirilo привіт,дай свій номер

   4 года назад Ответить
 • User logoОлег

  Уроды полные,  как сам Шеф так и Польская логистика им ПОХ...Й  на водителей. Езда на магнитах и  любые штрафы  оплачиваете  только ВЫ сами за перегрузы, за магниты, за товар и тд......  Шеф такой человек ищет любую причину что бы с ВАС стянуть деньги.    Штрафы  за магниты от 1600 Евро попадете в Германии  с магнитом штраф 5000 Евро если головка не прошла техосмотр платит ВОДИТЕЛЬ в ЕС 500 Евро, все рассказать не возможно много разных ситуаций.... Маршрут они  Вам  сами  прокладывают тот что покороче а там как обычно ЗАКАЗЫ - запреты  под тоннаж вот ваши деньги..... ХОТИТЕ ПОПАСТЬ В ЖОПУ ИДИТЕ, ТОЛЬКО ТОГДА НЕ КОГО НЕ ВИНИТЕ..... Поляков осталось 2 человека с  20 машин, а  УКРАИНЦЫ РАБОТАЮТ ТОЛЬКО ТЕ КТО ШЕСТЕРЯТ...... РЕШАЙТЕ САМИ......

  4 года назад Ответить
 • User logoИван

  Езда на магнитах. Тахографы испорчены, машины все убитые,прицепы тоже. Дирекции абсолютно пох....  на водителя. Текучка кадров постоянная.

  4 года назад Ответить
 • User logoPetr

  Магниты, еще раз магниты....


  4 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа