EM-Trans pl

лого компании EM-Trans
Местоположение: Słomiana 25 lok. 38, Kraków 30-316
Телефон: +48 662 543 484
Сайт компании: em-trans.pl
E-mail: [email protected]

Отзывы (7)

 • IAROSLAVIAROSLAV 

  Все, що написав Кирило, підтверджую. Тільки тепер ці аферисти пішли ще далі по беззаконню. При влаштуванні на роботу обстеження за свій кошт. Причому, поліклініка, в яку вони направляють дере понад 300зл. Я сказав, що не маю таких вільних коштів, то мені видали під розписку. Моє обстеження коштувало 329зл. Що власне дуже дивно, бо в Лудзькому воєводстві я платив а різних клініках і різних фірмах від 130 до 150зл. Але не це головне. Після підписання умови вони дають підписати ще кілька документів, серед них WEKSEL IN BLANKO(Вексель ін бланко) - це борговий документ, грубо кажучи -розписка, згідно з якою, той хто підписав, зобов'язаний виплатити фірмі 20 000 зл. Коли я запитав, що це за муйня, шеф відповів, що це ніби-то страхівка на випадок, якщо я кину десь авто в трасі закордоном. Це - брехня. Цей документ робить вас боржником (читай "рабом") фірми, як тільки шеф проставить в ньому дату повернення боргу. За законом, по цьому векселю борг стягується БЕЗУМОВНО! Ви не можете цього ні опротестувати, ні оскаржити в суді. Адреса бази: Wierzbno 11, 32-104 Koniusza,  біля Кракова. Будьте обережні! Читайте, що підписуєте. Оминайте цю фірму десятою дорогою. Коли я відмовився підписати вексель - мене "звільнили".

  9 месяцев назад Ответить
 • KiriloKirilo 

  База є, на базі є контейнери, спати можна, є душ, туалет в які треба піс.ячити в любу погоду пішки метрів 300. Є стіралка типу торпеда в космосі. Аля СССР з верхньою закидкою, 20 хв прання і можна витянути шмаття. Посуд мити там же де і туалет. Поїв і неси гари туди де всі миють руки в зливу чи холод. Сміття забирати з собою і вивозити як є виїзд в трасу. Вай фай є, але лише в 2 точках бази. Там де екперди сидять і біля доміка шефа. І то через раз, метр в право і пропало. Мережі не ловить жодної, з трьох операторів ледво одна риска від плея зявлялась і то біля курілки.

  Ну тепер головне. Їзда з магнітом в кабіні. Ніхто про нього під час прийому не говорить, вже як получаєш авто, приходить лушпань і тіпа каже ось тобі, вдруг пригодиться. Ти кажеш що не пригодиться а він такий, пригодиться 100%. Я викинув в перший же день. Далі довгі загрузки вигрузки по їх словах мають бути на магніті. Після того як хтось вліпить магніт і тіпа стоїть паузу під час роботи, вони потім кажуть що мол пауза фініш, агонь в перед.

  Ваги обїзд під заборони. Штрафи платить водій. Далі паузи, не водій вирішує скільки йому треба відстояти а супер експерди яким по 20 з гачком років. Вижим в перші дні на максимум. Коли водій планує трасу і вирішує що йому треба сьогодні стояти 11 а не скорочувати бо потім знадобиться 15-ка то їм це до дупи. В кінці тобі кажуть на консиліумі як у папи римського де збирається 8 чоловік і ти один, що мол ти часто стоїш 11 а не 9.

  Висновок, працював я там не повні 2 місяці, в кінці кажу я звільняюсь, а вони мол ну ти сам так рішив, ми тебе не хотіли звільняти, хотіли дати ще тижлень випробувальний.

  Щодо ЗП проблем ніяких, якщо немає зальотів, виплачують все до копійки, або в єврах або в злотих, кому що треба.

  А ще, 45 на базі безоплатні, те саме якщо на базі 24 крутиш. Зїзд на 45 виходить в пятницю на вечір або субота з ранку і стоїш аж до понеділка після обіду. Всі дні які на базі не оплачуються.

  Кадри міняються часто, машини гроби Є5 дафи, мануали і автомати, прицепи такі ж.


  1 год назад Ответить
  • User Name Yuriy 

   Kirilo привіт,дай свій номер

   1 год назад Ответить
 • ОлегОлег 

  Уроды полные,  как сам Шеф так и Польская логистика им ПОХ...Й  на водителей. Езда на магнитах и  любые штрафы  оплачиваете  только ВЫ сами за перегрузы, за магниты, за товар и тд......  Шеф такой человек ищет любую причину что бы с ВАС стянуть деньги.    Штрафы  за магниты от 1600 Евро попадете в Германии  с магнитом штраф 5000 Евро если головка не прошла техосмотр платит ВОДИТЕЛЬ в ЕС 500 Евро, все рассказать не возможно много разных ситуаций.... Маршрут они  Вам  сами  прокладывают тот что покороче а там как обычно ЗАКАЗЫ - запреты  под тоннаж вот ваши деньги..... ХОТИТЕ ПОПАСТЬ В ЖОПУ ИДИТЕ, ТОЛЬКО ТОГДА НЕ КОГО НЕ ВИНИТЕ..... Поляков осталось 2 человека с  20 машин, а  УКРАИНЦЫ РАБОТАЮТ ТОЛЬКО ТЕ КТО ШЕСТЕРЯТ...... РЕШАЙТЕ САМИ......

  1 год назад Ответить
 • ИванИван 

  Езда на магнитах. Тахографы испорчены, машины все убитые,прицепы тоже. Дирекции абсолютно пох....  на водителя. Текучка кадров постоянная.

  1 год назад Ответить
 • PetrPetr 

  Магниты, еще раз магниты....


  1 год назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа