trucker job

Don Trucking pl

лого компании Don Trucking
Местоположение: ul. Glinki 144 85-861 Bydgoszcz
Телефон: +48 523350500
Сайт компании: www.don-trucking.pl
E-mail: info-pl@don-trucking.eu
Количество машин ≈ 235

Отзывы (8)

 • User logoKit

  Доброго дня! Хочу залишити відгук про свою минулу фірму. Почну с того що фірма була одна з кращих свого часу, поки на керівну посаду не став яцек. З того часу і почались різні непорозуміння, почалась політика викорінення старих водіїв ( тобто не продовжували умову або говорили що йде скорочення штату), ставку яцек зробив на новобранців і більшість які без досвіду, тому що їм зарплату можна платити набагато меншу приблизно на 30-40%, але коли дзвониш і питаєш при влаштуванні на роботу, то обіцяють 3000€, а по факту 7-8 тис злотих, крім того щей недоплати різні яцек придумував (наприклад немаєш адр -5€, якщо є адр то за те що ти його перевозиш нічого не отримуєш). І дізнатись яка в тебе точна зарплата то є неможливо, питаєш в бугхалтерії вони відправляють в кадри, питаєш в кадрах ті до яцека, а він до бугхалтерї, кортко кажучи футболять одні до одних хоча вони всі знають що тобі нарахували. З нового року коли було законе підвищення Польським Урядом підстави яцек сказав що зарплата залишиться така як була, а це значить що кожного місяця кожний водій не дораховується в середньому 350 злотих. На даний час фірма фірма втратила декілька хороших експедицій, і була змушина зменшити автопарк, думаю що причина того це керівництво яцека. На теперішній час в фірмі залишилось десь 10% старих відіїв, хоча я незнаю чого вони ще не пішли, але це особиста справа кожного..

  1 год назад Ответить
  • User logo Volodymyr Diachuk  

   А можна детальніше поговорити про цю фірму, посто розглядаю її як варіант для роботи. Хочу дізнатися про маршрути.які машини і.. т.д.

   11 месяцев назад Ответить
  • User logo Don Trucking LNG Trucking  

   Szanowny Panie,

   Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i z przykrością słyszymy, że nie jest Pan zadowolony z pracy w Don Trucking. Jesteśmy świadomi, jak ważna jest dobra atmosfera pracy i staramy się zapewnić stabilne i partnerskie relacje zarówno w naszych długoterminowych relacjach handlowych, jak i w zatrudnieniu kierowców.

   Niestety, obecne warunki makroekonomiczne nie pozwalają nam na polepszenie warunków zatrudnienia w tym konkretnym momencie. Niemniej jednak, jesteśmy w stanie zaoferować wynagrodzenie zgodne z rynkowymi standardami, które nie było w żaden sposób obniżane. Pamiętajmy, że wynagrodzenie kierowcy zależy od ilości przepracowanych dni, a ostateczne warunki wynagrodzenia są ustalane przy podpisywaniu umowy, uwzględniając oczekiwania obu stron.

   Jacek, nasz kierownik floty, zawsze stara się być pomocny i otwarty na dialog z kierowcami. Zawsze możecie liczyć na jego wsparcie, niezależnie od tego, czy zdecydujecie się pozostać w naszej firmie, czy też podjąć decyzję o odejściu do innej. Jesteśmy zawsze gotowi do porozumienia, które satysfakcjonuje obie strony, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że kierowcy są fundamentem naszej działalności.

   Jeśli uważa Pan, że został Pan potraktowany niesprawiedliwie, serdecznie zachęcamy do indywidualnego kontaktu i wyjaśnienia sytuacji. Chcemy, aby każdy nasz pracownik czuł się doceniony i zadowolony z warunków pracy.

   Dziękujemy jeszcze raz za przekazanie swojej opinii. Bierzemy je pod uwagę i będziemy dążyć do ciągłego doskonalenia naszej firmy i relacji z pracownikami.

    

   Z poważaniem,

   Don Trucking Sp. z o.o.

   -----

   Шановний пане,

   Дякуємо за вашу думку, і нам дуже прикро, що ви не задоволені роботою в компанії "Don Trucking". Ми розуміємо, як важлива хороша атмосфера на роботі, і ми прагнемо забезпечити стабільні та партнерські відносини як у наших довгострокових комерційних зв'язках, так і в працевлаштуванні водіїв.

   На жаль, поточні макроекономічні умови не дозволяють нам поліпшити умови працевлаштування в даний конкретний момент. Тим не менше, ми готові запропонувати заробітну плату, яка відповідає ринковим стандартам і не знижувалася в жодний спосіб. Пам'ятайте, що заробітна плата водіїв залежить від кількості працюваних днів, а остаточні умови заробітної плати встановлюються при укладанні угоди з урахуванням очікувань обох сторін.

   Яцек, наш менеджер флоту, завжди старається бути корисним і відкритим для діалогу з водіями. Ви завжди можете розраховувати на його підтримку, незалежно від того, чи ви вирішите залишитися в нашій компанії, чи прийняти рішення перейти до іншої. Ми завжди готові до узгодження, яке задовольняє обидві сторони, оскільки розуміємо, що водії є основою нашої діяльності.

   Якщо ви вважаєте, що з вами поводилися несправедливо, ми щиро закликаємо вас зв'язатися з нами особисто та прояснити ситуацію. Ми хочемо, щоб кожен наш співробітник відчувався цінним та задоволеним умовами роботи.

   Ще раз дякуємо за вашу думку. Ми беремо її до уваги і будемо прагнути до постійного вдосконалення нашої компанії та взаємовідносин з працівниками.

   З повагою,

   Don Trucking Sp. z o.o.

   11 месяцев назад Ответить
 • User logo Міша

  Добрий день ! Підкажіть як можна влаштуватись на фірму . Стаж по Європі маю . Дякую +380680256068

  3 года назад Ответить
 • User logoАлександр

  Подскажите без опыта по европе туда берут? Говорят отличная контора.

  3 года назад Ответить
 • User logoСергей

  Подскажите как сейчас эта фирма?

  4 года назад Ответить
 • User logoVasiliy

  Предложили работу в этой фирме. Может кто то подскажет что за фирма. Заранее спасибо

  5 лет назад Ответить
  • User logo stepan 

   подскажите как выйти на контакт отдела кадров или сами поскажите как работается в этой фирме, мой Вайбер +38063981407. я работаю Европа сканирования на литовца. Заранее Спасибо!

   3 года назад Ответить
  • User logo Kryvastanenka Vyktar 

   Привет. Подскажи, работаешь ещё на Don Truking?

   2 года назад Ответить
 • User logoАндрей

  Приветы.

  Что за фирма.кто что может сказать? В планах поехать и пообщаться с руководством.

  5 лет назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

transfergo

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа