DOMO-BEST Sp. z o.o. Sp.K. pl

лого компании DOMO-BEST Sp. z o.o. Sp.K.
Местоположение: ul. Poznańska 12, 64-300 Nowy Tomyśl
Телефон: +48 616 225 815
Сайт компании: domo-best.pl
Соцсети: facebook logo
E-mail: biuro@domo-best.pl

Отзывы (26)

 • User logoRobert Novak  

  Колеги, майте гідність до себе, не йдіть працювати до цієї фірми, фірма дуже гарно обіцяє але нічого не робить з того що говорить. Полькі водії повтікали давно, залишилось приблизно 10, решта українці (приблизно 200) які теж звільняються бо постійно затримують заробітну плату, якісь вигадають покарання щоб зняти гроші. Я не вірив коли читав але спробував і пожалкував що не повірив коментарям. Українців тут ненавидять бо ми розумніші та працьовиті. Логістика відсутня. Ремонту машини недопросошися, водій завжди винен. Кожен обирає своє, але ті кому все подобається не мають гідності, бракує розуму і скоріш за все байдуже де працювати, аби відїздити день-довечора. Далеко тут до ідеальної співпраці! Є гарний вислів з цього приводу: риба гниє з голови. Хто розумний-зрозуміє. Погоджуюсь з кожним коментарем.

  1 месяц назад Ответить
 • User logoAndrzej Wozniak  

  Nie polecam tej firmy, cały czas kłamstwo i oszustwo, żadnej powagi do kierowców. W tej firmie wszyscy żądzom tylko nie szefostwo. Całkowita nienawiść do Ukraińców, co w biurze co na warsztacie. Straciłem tam rok czasu, szkoda mi.

  1 месяц назад Ответить
 • User logoDevid 

  Czytam opinie o firmie i zgadzam się 50/50. Chciałem wrócić, zostało się tam dużo ludzi z którymi pracował wiele czasu, ale na razie nie. Dlaczego 50/50? Żeby dobrze pracowała firma to potrzebne pracować wszystkim a nie tak jak teraz, bardzo niska kwalifikacja kierowców a o pracownikach biurza lepiej milczeć, to wygląda na wyścigi szczurów a nie pracę w zespole. Właścicieli firmy nie wiedzą co się dzieje na firmie i to nie dziwne bo oni myślą o firmie, i właśnie tylko oni bo reszta ma gdzieś brak kierowców, opinie o firmie... Chce wyrazić swoje zdanie i większości ludzi tych którzy pracują teraz i tych którzy już na innych firmach, z któremi zawsze w kontakcie, potrzebne zwrócić uwagę na tych ludzi którzy niepotrzebne chodzą do pracy, za ich wypłaty lepiej kupić opony na samochody, będzie więcej korzyści. Nie potrzebne tracić czas i szukać kto pisze swoje opinie, to za pomocą Googla może zrobić każdy cudzoziemiec, a potrzebne myślic jak zrobić tak żeby pracowali jak zespół, i nie zapominać o tych szczurach i nierobach. Pozdrawiam.

  1 год назад Ответить
 • User logoMichal 

  Firma oszukują kierowców, nie płaci dniówki, a za km. Nie polecam firmy

  1 год назад Ответить
  • User logo Сергей 

   ja jeden rok tut pracuju i dniuwku mam caly rok, problemuw nigdy nie bylo


   Внимание! Отзыв мог быть оставлен сотрудником офиса или по его просьбе!

   pl Nowy Tomyśl  IP:94.154.96.213

   1 год назад Ответить
 • User logoRobert 

  Widać że to napisane z tej firmy. Żeby tak było dobrze to nikt nie odszedł z tej firmy, właśnie jak ja i wiele innych. Kłamstwo i oszustwo, kierowcy z Ukrainy dla nich to nic , żadnego szacunku, tak było i będzie zawsze, znam to od moich kolegów którzy jeszcze tam pracują. Tam potrafi pracować dwie trzy osoby, a reszta do sprzątania. Nie polecam nie komu, nawet dla wroga.

  2 года назад Ответить
 • User logoMarek 

  To jest bardzo dobra firma chłopaki!!! Pracuje już długo w tej firmie i nie mam żadnych zastrzeżeń ani do spedycji ani do pracy. Nie radze czytac tych negatywnych opinii co piszą ponizej!!!!!! Pracowałem w wielu firmach i nigdzie nie było mi na tyle dobrze co tutaj!!! 


  Внимание! Отзыв мог быть оставлен сотрудником офиса или по его просьбе!

  pl Nowy Tomyśl  IP:94.154.103.171

  2 года назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

Girteka Logistics

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа