Domo-Best pl

лого компании Domo-Best
Местоположение: ul. Poznańska 12, 64-300 Nowy Tomyśl
Телефон: +48 61 622 58 1
Сайт компании: domo-best.pl
E-mail: [email protected]

Отзывы (18)

 • MokoMoko 

  Ta firma ma co roku 1,4 mln zł zysku netto! Córka właścicieli lansuje się w luksusie, mają wszystko a wy pracujecie bez wypłaty? Za darmo? Nie płacą wam przez kilka miesiąc a firma zarabia miliony... Gdzie tutaj logika, ja uciekłem od razu! I dziękuję Bogu 

  2 месяца назад Ответить
 • AndrejAndrej 

  Юрий извините но хочу говорить куда перешёл потому что начнутся звонки  с этой фирмы на мою новую с рассказами какой я плохой и т.п. Будет приложено максимум усилий чтобы меня уволили и я вернулся на домо бест, и там мне сделали бы огромное оддолжение  взявши обратно.  Извините ещё раз, но не хочу быть опять никем, только только начал чувствовать себя человеком.

  10 месяцев назад Ответить
 • AnatoliiAnatolii 

  Добрый день, уважаемые коллеги! Буду краток - работал на этой компании, не советую никому, логистика ужасная, офис относится с презрением к водителям, заработанные деньги приходится выпрашивать. Работа на перецепах, разгрузка ручной роквой с использованием гидроборта за 300 злотых в месяц. Ежедневно 3-6 выгрузок, вес одной палеты 600-700 кг. Всегда заезд под магазины. Никому не рекомендую.

  10 месяцев назад Ответить
  • User Name Giehykijew 

   Jest coraz gorzej a nie płacą i zabierają kasę. Jest na samochody typu Porsche, mclaren, Bmw właścicieli, ogromna kasa i lans młodej pani w internecie, gdzie jej ubrania kosztują więcej niż nasza roczna wypłata i ja już tam nie popracuje, są inne firmy. Tam jest jak w najgorszym śnie. 

   2 месяца назад Ответить
 • AndrejAndrej 

  Доброе время суток.  Читаю отзывы и вспоминаю работу в этой фирме как страшный сон. Но ничего не изменится.  Я работал там год и всё время вранье. Сейчас же работаю в том же городе но на другой фирме, нас много и нас уважают.

  Удачи вам ребята!

  10 месяцев назад Ответить
  • User Name Юрий 

   Andrej день добрый. Если не секрет на какую фирму перешёл, просто сейчас ищу работу по категории С ( без стажа) вот и смотрю отзывы. 

   10 месяцев назад Ответить
 • EdwardEdward 

  Pracowalem w domo best 7lat bylo spoko ekipa zgrana chłopaki na warsztacie ok magazyn ok...spedycja ok z wyjątkiem pana. R.fajny klimat byl .Niestety firma zaczęła zatrudniać RUSINÓW jak kto woli UA.....i tu sie zaczely jaja....- i samy jaja to na początku tego opinia, żaden Polak nie napisze dobrego słowa na temat domo best.
  I taki BZDURY może powiedzieć tylko ten kto pracuje do dziś, a znaczy to oczywiście nie kierowcy.
  Ile razy spotkałem polaków z tej firmy, z tej ekipy, wszyscy pytają czy jeszcze do dzisiaj pracuje ten kucharz Dawid, i czy tak samo nie mają wypłaty na czas?! Oni pracowałi jeszcze nie było Ukraińców. Od początku firmy nie było porządku, nie było kasy, kłamstwo i oszustwo.
  Kierowcy zaczęli odchodzić nie przez Ukraińców, a przez to co Monika nie dawała kasy na czas!!! Po co gadać źle na Ukraińców?! Chyba wiem, zazdrość!!!
  Ukraińcy lepiej pracują za polaków!!! I dla tego prawdziwy szef firmy transportowej chce żeby pracowało więcej Ukraińców, a nie polaków. Ukraińcy nie potrafią oszukiwać, to bardzo porządni ludzie.
    Tylko na domo best Ukraińców traktują jak bydło, na warsztacie i w biurze. Wszystko przez zazdrość.
    Wszyscy Ukraińcy mogą stwierdzić jak jeden że chcieli pracować na domo best, ale nie za darmo! I jest błąd polaków że oni myślą że Ukraińcy to bydło i mogą pracować za szklankę wody, Ukraińcy to ludzie, Ukraińcy płacą podatek do Polski nie do Ukraińy, do emerytur wszystkich kto nie lubi Ukraińców i dla ich rodziców!!!
  Co złego zrobił Ukrainiec dla Polaka?! Co?!
  Ten kto pisze głupotę na Ukraińców, sam głupi, on nie rozumie różnicy między Rosją i Ukraińskim narodem!!!
  Nie nie było i nie będzie porządku na tej firmie, chyba w końcu zjawić się gospodarz! Za dużo kierowników na tej firmie. Jeszcze chwilę i ochroniarz będzie mógł zwolnić ukraińskiego kierowca.

  10 месяцев назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

Girteka Logistics

Račių 1, Vilnius, Литва LT-03154 lt

AGMAZ

Pobiednik Mały 20 32-125 Pobiednik Mały pl

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа