Demotrans pl

лого компании Demotrans
Местоположение: Wrocławska 56, 56-410 Dobroszyce
Телефон: +48 514056900
Сайт компании: www.demotrans.pl
E-mail: andrzej.blach@demotrans.pl

Отзывы (6)

 • User logoOrlenko Leonid 

  Я довго думав і все таки вирішив написати ПРАВДУ: працювали ми з колегою з березня 2015 по листопад 2015 року! Спочатку все було добре (тому що багато питань контролвав власник Павел Калєта). диспечера спочатку ганяли нас як котів (переїдьте туди..., станьте під загруз там... і подібне... (але вони не думали і не знали що із усіх повідомлень на ці завдання я буду робити фото)). Після першого місяця роботи ми з"їхали на базу (ще в Олєшніцу). Пані Анна відчитала карти і вияснилось що в нас з колегою по три порушення. Пан Анжей (директор) в усіх порушеннях звинуватив нас (як непрофесійних шоферів), а тоді я на Наш захист показав йому фото переписки з диспонентами ( я був такий злий що хотів піти до Павла Калєти і все йому розповісти, але пан Анжей мене зупинив і сказав що ми мусимо поїхати на 28 днів додому щоб скасувались порушення. Всі зміни напівпричепів (всі пошкодження я все фотографував). Після тяжкого з"їзду на базу (були в трасі біля 2,5 місяця) ми звільнилися. В бухгалтерії вже на новій базі Тшебниця жінка Павла Калєти (пані Анна) хотіла що ми підписали видаткові ордери на суми грошей близько 12тисяч злотих. А фактично ми заробили десь близь 7-7,5 тисяч злотих. За таку ВІДМОВУ підписати пані Анна сказала що ми взагалі не отримаємо зароблені гроші. Я сказав якщо ми не отримаємо зароблені гроші то я пожаліюсь в інспекцію праці, поліцію і прокуратуру. Після миття, прибирання - ми здали тягача Мерса. Зароблені гроші всі отримали. А саме СТРАШНЕ в цій фірмі що по закінченню року і перерахунку ПІТ 37 ми повинні були отримати ПІТ 11--- моя сума якого складала 186 злотих, які в кінцевому результаті ВКРАЛА фірма. Ось так з сумом ми поїхали до дому на Україну! Якщо у фірми є совість і порядність можете повернути ПІТ 11.

  2 года назад Ответить
 • User logoYrii 

  Подскажите контакты отдела кадров Демотранс и как добираться на базу, с проблемами или без.

  2 года назад Ответить
 • User logoСергей 

  Добрый день. Как можно устроиться на работу в эту компанию? Может есть телефон отдела кадров?

  2 года назад Ответить
 • User logoElena 

  Как можно устроиться на работу туда? Может есть у кого телефон, куда можно обратиться? Спасибо 

  4 года назад Ответить
 • User logoВиталий 

  Привет всем кто за рулем :)  Я отработал в Демотранс 1 год. постоянно в 2йном экипаже. свои 8000 злотых в месяц я зарабатывал всегда. один раз имел штраф 400 зл с каждого за опоздание на розгрузку. А именно заехал на заправку хотя мне можно было и не заезжать. В принципе сам виноват. Это моя первая компания по Эвропе. Никакого негатива у меня к компании нету и пока не собираюсь менять место работы. Главное работать чесно и будет Вам счастье.

  4 года назад Ответить
 • User logoЕвгений 

  Я работал там 3 месяца . Обещают до 8000 zl. На двойном экипаже ставка 200 злотых и больше ничего. Чтобы заработать мин. +6000 - должны сидеть 30 дней в кабине!. Омывайка 5 литров на 30 дней на зиму и держи как хочешь в чистом виде. Машину за вами не закрепляют - каждый раз новая. В некоторых автомобилях просто ужасный срач.

  6 лет назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Спецсимовлы типа смайлов (🤣🤣🤣) - не допускаются!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

Girteka Logistics

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа