DANEMA TSL pl

лого компании DANEMA TSL
Местоположение: Bodzewo 58, 63-820 Bodzewo
Телефон: +48 605 300 992
Сайт компании: danema.pl
Соцсети: facebook logo
E-mail: [email protected]

Отзывы (3)

 • User logoDimon Miller  

  Всім доброго дня! Фірма дуже погана, не йдіть сюди навіть навчатись, дуже гарно розкажуть про заробітну платню, а на справі свої гроші будете ходити і вибивати довго і нудно, і навіть не всі. Водій для них гірше собаки, є улюбленці які носять подаруночки, а всіх останніх хто не носе кидають на гроші, і дають такі закази, що хочеться звільнитись в той же день, 100% будуть підсовувати вам зліценіє о праці, щоб без шансів забрати своє, змушують порушувати тахо і кажуть ми за все заплатим, то не ведіться, потім ніхто нічого поліцаям не платить , кажуть ти водій і мав настояти, не доїхав пару годин водіння то мінус суточна зарплата, завантаження/розвантаження майже завжди в таких місцях що навіть Hegelmann та Girteka туди не їздять! Ще й довге очікування + сам розвантажуєш і завантажуєш, якщо не дай бог не взяв трубку від логіста бо розвантажував я сам що заборонено і ніхто вам за це не доплатить то з вас - доба по зарплаті і нікого не колише скільки ви проїхали і що робили. Коротше кажучи фірма навіть для старту дуже погана гірше ніж Lukmaz i Agmaz, в кінці може залишиться на тарілку супу і то без м’яса ! Авто старі розсипаються на ходу з вас це все вирахують, по типу це ви зламали, будете принімати авто дивіться усе, за будь яку пуклю, або ще щось 150-1000 євро! Нехай всім щастить окрім цієї фірми.

  3 месяца назад Ответить
 • User logoMcDrive 

  Фірма навіть для старту погана. Нічого доброго там Вас не навчать, постійно просять зривати паузу або перепрацьовувати. Якщо відмовляєтесь, намагаються не заплатити зарплату. Якщо Ви підпишете умову злецення (яку вам можуть підсунути) то фірма вам автоматично буде винна тільки крайову підставу(2150зл.) днювка не передбачена. Не поведіться на цей лохотрон!

  1 год назад Ответить
 • User logoТамработал 

  По началу было все супер, шеф был офигенный, но сами украинцы все испортили.. Своими призентами, передачками и т.д.  1 год назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Оставить отзыв может только зарегестированный пользователь!

Girteka Logistics

Простой, быстрый и надёжный способ перевести деньги домой
europeanunionua ge kz kg uz

digital tachograph

Три способа одевания цепей на колёса грузовика

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа