Antwerk pl

лого компании Antwerk
Местоположение: ul.Portowa 22, 30-709 Kraków
Телефон: +48 534 993 102
Сайт компании: antwerk.pl
Соцсети: facebook logo
E-mail: [email protected]

Отзывы (2)

 • Yra z FranekaYra z Franeka 

  Отже це агенство з працевлаштування, Влаштовують на  німецьку фірму  KP Logistik на машинах з німецькими номерами. тобто абсолютно незаконно. Відразу скажу що обіцяних 1900 і різних премій НІХТО не отримує, а те що заробив треба забирати дуже довго, до трьох місяців.(А то і більше)  Робота полягає в доставці по супермаркетах NETTO I NORMA, тобто вигрузка на водієві а також загрузка повернень (лергут). Їзда по Берліну та околицях, підїзди інколи просто ахрєнітєльні(особливо норма) Недай боже щось розбилось  з товару під час доставки, все вішається на водія, без пояснень і доказів, куратор Юра ніколи нічого не рішає і не допомагає, скоріше навпаки. Приклад: при вивантаженні розбилось два ящика пива з цілої палети (палети з пивом не стрейчуються не упаковуються лише тоненька смужка на верхньому ряді ящиків) весь палет вертають і все оплачує водії 400 є, І так з будь яким товаром, упаковка інколи дуже погана, ітого ні грошей, ні Пива, ні товару.Забудь яке пошкодження машини штраф 800 є(кажуть що така франжиза, навіть за найменшу царапину) Режим водіння заставляють порушувати постійно, під знаки їдеш постійно, штрафи маєш купу завжди спішиш.По приїзді на базу чекаєш годину другу поки з"їдуться декілька водіїв і тоді легковою машиною їдеш на общагу.(10-15 км) В кімнаті живуть від двох до пяти людей, кухня обща, дурдом повний, антисанітарія кругом, вічні п"янкі і гулянкі ніколи не відпочинеш. Потім щоб попасти на роботу встаєш за годину дві і ловиш машину щоб доїхати на базу, одна дві машини на 30 -050 людей.Куратор Юра неадекват повний звільняє людей просто так..З нового року сказали, що працювати можна тільки пів року, а пів року в дома. З плюсів виплата авансів щотижня перших три рази 100 а потім 250,

  Отже, те що обіцяють з початку виконуюють відсотків на 10, зарплату заборговують постійно, документи ліпа, поїхати додому можеш в любий момент і рівно половина того що ти заробляєш забирає фірма (розповідали поляки які праюють напряму на KP) Думайте я не рекомендую категорично.

  3 дня назад Ответить
 • АлександрАлександр 

  Через данное агенство работал 5 месяцев водителем-курьером DHL-express в Хербольцхайме, Германия. Сама работа, конечно, тяжелая, особенно в первые недели, но со временем обучаешься и ко всему привыкаешь. Что же касается договоренностей с агенством Antwerk, а это оформление, обещанная з/плата, режим работы, условия проживания, все было соблюдено и выполнено. Получил ценный опыт.

  3 недели назад Ответить

Поделитесь с друзьями:

Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.
Публиковать персональные данные запрещено!
Оскорблять и унижать кого-либо запрещено!
Ответственность: ЧИТАТЬ

Оставить отзыв

Найти компанию

digital tachograph

Как правильно описать нарушение РТО на распечатке тахографа