AR Trucking Agnieszka Gawrysiak pl

лого компании AR Trucking Agnieszka Gawrysiak
Местоположение: ul. Naftowa 2 65-705 Zielona Góra Polska
Телефон: + 48 68 455 30
Сайт компании: artrucking.pl
E-mail: artrucking@artrucking.pl

Отзывы (8)

 • ОльгаОльга

  Ребята! Сьогодні звілнили мого чоловіка з цієі фірми AR Trucking Agnieszka Gawrysiak. Знаєте за що? За те що він розмовляв з украінцем! Як вам? Річ в тому що Рафел намагається щоб всі хто нього роблять украінці між собою не розмовляли. Схема така.... робиш три місяці і тебе звільняють або роблять так щоб ти сам пішов. Бо як писав Віталій вони виплачують зарплату через два-три місяці. А уявіть що проходить через цю фірму за три місяці 15 водіів і кожному не виплачують по 3000-4500 евро. Як вам? А щоб схема працювала потрібно щоб водіі не спілкувались між собою, бо хтось піде раніше. Як що ви зараз шукаєте роботу не ходіть сюди. Я закликаю всіх водіів кого кинула ця фірма або інша -пишіть відгуки !!!! Щоб знали інші водіі які зараз шукають роботу куди вони потраплять і що іх чекає. Цю фірму не рекомендую нікому.  

  4 дня назад Ответить
 • ВиталийВиталий

  Згоден з відгуками. Фірма отстой. В договорі вони хитро написали: за перший місяць роботи, виплачують через два місяці. Наприкалад, почав роботу з 1 жовтня підставу отримуєшь 10 листопада у розмірі 1633 зл. А решту виплатять 30 листопада і можете бути впевнені шо це буде половина від того на що сподіваєтесь. І це в кращому випадку. Та при цьому враховуй  що ти в трасі і приідеш в грудні, бо на базу раз в місяць. Тобто листопад і грудень відпрацював безкоштовно.   Взагалі Рафел на те і  сподіваєтся що ви підете і він не буде нічого виплачувати. На тому і зарабляє Рафел та його дружина Агнєжка. 

  2 недели назад Ответить
 • СержСерж

  Фирма повна фигня.Я сам з тих кого киданули.Видпрацював 5 мисяцив (без виизду)не було кому працювати.Зарплату не отримав.Тому пидписуюсь пид кожним словом що написав Андрий.Якщо фирма така класна як пише Евген то чому нема кому працювати?

  2 недели назад Ответить
 • Андрій Андрій

  Колеги обходьте цю фірму 10-ю дорогою.ЦЕ МОЯ ВАМ ПОРАДА.А ЄВГЕНІЙ ПИШЕ ЇРУНДУ БО ВІН ЩЕ ТАМ ПРАЦЮЄ.ВІН ПРОПРАЦЮВАВ ТАМ 2 МІСЯЦЯ ПО УМОВІ ЗЛІЦЕНІЮ А ЦЕ ОЗНАЧАЄ ТІЛЬКИ ПІДСТАВА І ТІШИТЬ СЕБЕ ШО ВОНИ ЙОМУ ВІДДАЛИ ЗАРПЛАТУ А НЕ РАХУЮЧИ ШО 2 МІСЯЦІ ПРАЦЮВАВ БЕЗПЛАТНО.

  2 недели назад Ответить
 • ЄвгенійЄвгеній

  Продовжим відгук. Отримати опит можна беруть усіх, перших два місяця по ( умові о зліценія), далі (умова праці). Я знаю  чьоловіків, з якими не розрахувались. Робіть висновки самі...

  3 недели назад Ответить
Информация!
Комментарии типа "Фирма гавно!" публиковаться не будут!
Негативные и позитивные комменты должны быть обоснованы.

Оставить отзыв

Найти компанию

Gaja Pluss

Ogres iela 5-27 Rīga, Latvija, LV-1019 lv

J.PIETRZAK

ul. Poznańska 20A, 66-440 Skwierzyna pl