Forystar 2 Sp. z o.o. pl

logo firmy Forystar 2 Sp. z o.o.
Lokalizacja: ul. Kochanowskiego 7, 05-500 Piaseczno
Numer telefonu:
E-mail:

Opinie (5) przetłumaczone za pomocą Google Translate

  • Марина МОШЕННИЦА Марина МОШЕННИЦА

    Firma Forystar 2 (dawniej ADK, Forystar) zatrudnia oszustów. Nie płacą pieniędzy, nie płacą za 45-godzinne przerwy, nie płacą za parkowanie, przewozy kabotażowe z wykroczeniami, nie są przestrzegane warunki ustalonej kadencji (starają się utrzymać kierowcę w trasie jak najdłużej i oszukiwać (wyrzucać pieniądze) ile się da zarobkami), wiele samochodów stoi na biegu jałowym, w złym stanie technicznym (próbują zmusić kierowców do korzystania z wadliwego sprzętu). Dyspozytor i kierownictwo firmy nie mają wiedzy i umiejętności do pracy w logistyce, będąc amatorami, którzy nie mają specjalistycznego wykształcenia (tak naprawdę wszystkie problemy musi rozwiązać kierowca). Kary nie są płacone. W rozmowie obiecują kwotę stanowiącą równowartość 100 euro za każdy dzień pracy, ale tak naprawdę w umowie jest określona minimalna wysokość wynagrodzenia w Polsce, więc łatwiej oszukać kierowcę na pieniądze. Na duńskich liniach występują ciągłe przerwy w pracy. W rozmowie obiecują 45-godzinne przerwy w bazie w Danii (baza to przyczepa na terenie przedsiębiorstwa z publicznym prysznicem i toaletą nie najlepszej jakości), ale tak naprawdę kierowca może nie pojechać do bazy ani razu w ciągu całej kadencji, więc zmuszony jest robić przerwy w krzakach, polach, lasach i na parkingach publicznych (kary za nieprzekroczenie 45-godzinnych przerw kierowca płaci z własnej kieszeni). Dojazd i powrót do Warszawy odbywa się minibusem, a kierowca może wrócić samodzielnie i w nocy, biorąc pod uwagę średni dystans 1500 km.

    21-06-2026 Odpowiedz
  • Gari Gari Gari Gari

    Drodzy koledzy, jeśli szanujecie swoją pracę i doświadczenie, omijajcie to biuro. Niektórzy piszą tutaj pozytywne recenzje. Piszą je, żeby mogli otrzymać zapłatę. Informacje 100%. Stosunek do kierowców bestialski. Wyrzucają pieniądze. Szanuj siebie i swoją pracę. Życzę wszystkim powodzenia w znalezieniu godnej firmy.

    13-04-2026 Odpowiedz
  • Максим Меркулов Максим Меркулов

    Pracuję w tej firmie ponad pół roku, podróżuję podwójnym wagonem. Ogólnie jestem zadowolony ze wszystkiego: praca stabilna, pieniądze wypłacane terminowo, bez opóźnień. Warunki są jasne, wszystko zgodnie z pierwotnymi ustaleniami. Samochody są w dobrym stanie, jeśli są pytania, są rozwiązywane. Firma jest polska, logistycy mówią po rosyjsku, co jest bardzo wygodne - zawsze można się dobrze wytłumaczyć i szybko rozwiązać wszelkie problemy. Podejście do kierowców odpowiednie, bez niepotrzebnej presji.

    09-04-2026 Odpowiedz
  • No Name No Name

    Nieprawda! Obecnie pracuję w adk, nie ma nic podobnego do powyższego. Jeśli traktujesz swoją pracę sumiennie, kierownictwo będzie Cię odpowiednio traktować! Przyjdź i przekonaj się sam)))

    02-04-2026 Odpowiedz
    • user avatar Gari Gari
      Marina! Nie pisz tu bzdur. Twoje biuro stało się sławne nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Razem z Arthurem płaćcie pieniądze wszystkim oszukanym facetom.
      13-04-2026 Odpowiedz
  • Vin Disen Vin Disen

    Dzień dobry, firma ta, podobnie jak inne, tworzona jest co pół roku lub co rok, przez tych samych ludzi Arthura i Denisa. Masowo oszukują kierowców. Załączam link do recenzji ich poprzednich firm gdzie wszystko jest jasne i jasno opisane. adk-transport-sp-z-oo

    27-08-2024 Odpowiedz
    • user avatar Antonio segundas
      Z czasem szukam, jaka firma. I patrzą na to, jak się rozwijają. I Goterian, ADK Transport, a oto nowa firma. Idź na bok. Nigdzie nie spotkasz takiego horroru. Przeczytaj recenzje o tej firmie. Wszystko jest prawdą. Nie wierz, idź do pracy.
      08-03-2025 Odpowiedz


Udostępnij znajomym:

  • facebook-share
  • viber-share
  • whatsaap-share
  • telegram-share
  • twitter-share
Informacja!
Komentarze takie jak „Gówno firma!” nie zostanie opublikowany!
Negatywne i pozytywne komentarze powinny być uzasadnione.
Publikowanie danych osobowych jest zabronione!
Zabronione jest obrażanie i poniżanie!

Zostaw opinia