Transfera UAB lt

logo firmy Transfera UAB
Lokalizacja: Tinklų g. 25, Panevėžys
Numer telefonu: +370 67235060
Strona internetowa: transfera.lt
E-mail: cc@transfera.lt
Liczba samochodów (wstępnie): 59

Opinie (5) przetłumaczone za pomocą Google Translate

  • Aliaksandr Kozhapenko Aliaksandr Kozhapenko

    Dzień dobry wszystkim. Postanowiłem przekazać informacje na temat tej firmy uab transfera. Pracowałem w tej firmie trzy lata i trzy miesiące.. Chciałbym od razu zauważyć, że płaca minimalna dociera na czas 10 dnia każdego miesiąca, jak w zegarku, plus cotygodniowe zaliczki, tworząc w ten sposób dobre wrażenie na firmie, ale są niuanse. Kiedy dostaniesz pracę, dają ci wiele dokumentów do podpisania, w tym dokument stwierdzający, że pracownik zgadza się na minimalne minimum podlegające opodatkowaniu. przebiegłe sformułowania, a oni się do ciebie uśmiechną i powiedzą, że to dla księgowości i nie ma to wpływu na twoją pensję, chociaż jak się później okazało ma to duży wpływ. Jeśli nie podpiszesz, zostań w domu i dorosnij. Co więcej, podpisując umowę, możesz na koniec roku zapomnieć o odliczeniu podatku.. A to zaledwie minus 3-5 euro od dziennej pensji. po drugie idziesz na kod, nie wiesz za ile pracujesz i jesteś całkowicie zależny od mini-topowego kierownika księgowego Andrzeja, który ustala pensję. Po przybyciu z komisariatu ja i, jak sądzę, wielu moich kolegów, byliśmy zmuszeni podpisać umowę z dziewczyną Vaidą, aby rzekomo podpisywała mandaty za przekroczenie prędkości na trzy lata w wysokości około 1000 euro.. Jak się później okazało, nie przeszli księgowości. Dlatego od razu powiedz, że mandaty przychodzą do Twojego domu, a masz gwarancję, że wiesz, że mandat jest Twój, ponieważ firma ma cały dział kar, pytanie brzmi, czy rozwiązują kary, czy je wyciągają. Jeszcze jeden niuans: wygasło moje pozwolenie na pracę, wygasł czerwony papier, podczas kontroli błędów wystawili karę w wysokości 3000 euro, pieniądze zostały przelane na moją kartę, którą płaciłem; później okazało się, że według księgowości traktowali to jako moją pensję. Dlatego nie płać kartą.. Są wydatki, które należy wysłać do menadżera Andrzeja Ed***sa i pozwolić mi zapłacić z konta firmowego. Staraj się nie podpisywać żadnych niepotrzebnych lub wątpliwych dokumentów. Natychmiast uzgodniono niuanse dotyczące ściany za 200 euro, na przykład kaucję płaconą, gdy pracownik przechodzi na kadencję; jednak gdy dział księgowości dokonuje tłumaczenia, wystawia je jako zaliczkę, dlaczego?. To są drobne chwyty księgowe.. Jeśli nadal musisz płacić kartą, wykonaj i zapisz kopie dokumentów. Po moim zwolnieniu Andrzej nie zapłacił mi muru 300 euro i nie odbierał telefonów mimo że był online. Złożyłem dokumenty do związku zawodowego i za pośrednictwem inspekcji pracy wygrałem od firmy 3500 euro. Chcę dać radę każdemu. Weź chip pod uwagę raz w roku, ponieważ chip przechowuje informacje przez rok, a następnie zapisuje je na nowo. Po drugie, rób kserokopie wszystkich prac budowlano-montażowych, szczególnie tych przybrzeżnych. Wykonaj kopie wszystkich dokumentów eksploatacyjnych. Mam nadzieję, że te informacje pomogą Ci przynajmniej w jakiś sposób zabezpieczyć się przed bezprawiem tego typu menedżerów tej firmy. Dzień dobry wszystkim. Chciałbym podzielić się kilkoma informacjami na temat tej firmy UAB Transfera. Pracowałem tam trzy lata i trzy miesiące. Pragnę zaznaczyć, że płaca minimalna przychodzi jak w zegarku 10-go każdego miesiąca plus cotygodniowe zaliczki, co robi dobre wrażenie na firmie, choć są pewne zastrzeżenia. Kiedy ubiegasz się o pracę, otrzymujesz wiele dokumentów do podpisania, w tym dokument wyrażający zgodę na minimalny dochód podlegający opodatkowaniu. To trudne sformułowanie, uśmiechną się do ciebie i powiedzą, że to służy księgowości i nie ma wpływu na twoją pensję, choć jak się okazuje, ma. Jeśli nie podpiszesz, zostań w domu i przygotuj się. Podpisanie takiego dokumentu może w praktyce oznaczać zapomnienie o odliczeniu podatku na koniec roku. A to dokładnie 3-5 euro mniej od Twojej dziennej pensji. Po drugie idziesz w stronę koncesji, nie wiesz ile zarabiasz i jesteś całkowicie zależny od Andrzeja, mini-top managera ds. płac, który ustala Twoje wynagrodzenie. Po powrocie z aresztu ja i, jak sądzę, wielu moich kolegów, byliśmy naciskani przez kobietę o imieniu Wajda, aby podpisała rzekomo trzyletnie mandaty za przekroczenie prędkości na łączną kwotę około 1000 euro. Jak się później okazało, kary te nie zostały rozliczone w księgowości. Dlatego natychmiast poproś o dostarczenie mandatów do domu. W ten sposób będziesz mieć pewność, że kara należy do Ciebie, ponieważ firma posiada wydzielony dział ds. kar. Pytanie brzmi, czy zajmują się karami, czy tylko je ustalają? Kolejna sprawa: miałem nieważne pozwolenie na pracę (czerwony papier), a podczas kontroli wystawili mi karę 3000 euro. Pieniądze zostały przelane na kartę, którą płaciłem. Jak się później okazało, dział księgowości zapisał to jako moją pensję. Dlatego nie dokonuj żadnych płatności kartą. Jeżeli są jakieś wydatki, przekaż je menadżerowi Andrzejowi Edvardasowi i pozwól mu opłacić je z konta firmowego. Staraj się nie podpisywać żadnych niepotrzebnych lub wątpliwych dokumentów. Niuans dotyczący chipa: początkowo zgodziliśmy się na kaucję w wysokości 200 euro, która została wpłacona w momencie wyjazdu pracownika na urlop, ale gdy dział księgowości dokona przelewu, jest ona rozpatrywana jako zaliczka. Dlaczego? Są to drobne oszustwa księgowe. Jeśli nadal musisz płacić kartą, wykonaj i zapisz kopie dokumentów. Po zwolnieniu Andrzej nie wpłacił mi kaucji 300 euro i nie odbierał telefonów, mimo że był online. Złożyłem dokumenty w związku i za pośrednictwem inspekcji pracy wygrałem od firmy 3500 euro. Mam dla wszystkich radę: sprawdź chip raz na rok, gdyż chip przechowuje informacje przez rok, a potem je nadpisuje. Po drugie, wykonaj kserokopie wszystkich SMR, zwłaszcza kabotażowych. Zrób kopie wszystkich dokumentów dotyczących wydatków. Mam nadzieję, że te informacje pomogą Państwu w jakiś sposób uchronić się przed bezprawiem zarządzania tą firmą, takim jak te opisane powyżej. Dzień dobry wszystkim. Chciałbym podzielić się kilkoma informacjami na temat tej firmy UAB Transfera. Pracowałem tam trzy lata i trzy miesiące. Pragnę zaznaczyć, że płaca minimalna przychodzi jak w zegarku 10-go każdego miesiąca, a także cotygodniowe zaliczki, co robi dobre wrażenie na firmie, choć są pewne zastrzeżenia. Kiedy ubiegasz się o pracę, otrzymasz szereg dokumentów do podpisania, w tym formularz zgody na minimalny dochód podlegający opodatkowaniu. To skomplikowany wzór, uśmiechną się do ciebie i powiedzą, że to dla celów księgowych i nie będzie miało wpływu na twoje wynagrodzenie, chociaż okaże się, że tak. Jeśli nie podpiszesz, zostań w domu i przygotuj się. Podpisanie tego dokumentu może tak naprawdę oznaczać, że na koniec roku zapomnisz o ulgach podatkowych. A to tylko 3-5 euro zniżki od dziennej pensji. Po drugie, masz uprzywilejowaną perspektywę, nie wiesz, ile zarabiasz i jesteś całkowicie zależny od Andrzeja, mini-top managera ds. wynagrodzeń, który ustala Twoje wynagrodzenie.. Po powrocie z aresztu ja i wielu moich kolegów zostaliśmy zmuszeni do podpisania przez kobietę nazwiskiem Wajda trzyletniej kary za przekroczenie prędkości na łączną kwotę około 1000 euro.. Jak się później okazało, kary te nie zostały uwzględnione w dziale księgowości. Dlatego poproś o natychmiastową dostawę mandatów do domu. W ten sposób masz gwarancję, że kara będzie Twoja, ponieważ firma posiada specjalny dział do spraw kar. Pytanie, czy uregulowają kary, czy tylko je sformalizują? Kolejny problem: wygasło moje zezwolenie na pracę (czerwony papier) i podczas kontroli dali mi karę w wysokości 3000 euro. Pieniądze zostały przelane na kartę, za którą płacę. Później okazało się, że dział księgowości zapisał to jako moją pensję. Dlatego nie płać kartą. Jeżeli są jakieś wydatki, zgłoś je menadżerowi Andrzejowi Edwardasowi i pozwól mu opłacić je z konta firmy. Staraj się nie podpisywać niepotrzebnych lub podejrzanych dokumentów. Niuans dotyczący chipa: początkowo zgodziliśmy się wpłacić kaucję w wysokości 200 euro, która została wpłacona, gdy pracownik wyjechał na urlop, ale kiedy dział księgowości dokonał przelewu, została ona przetworzona jako zaliczka. Dlaczego? Są to drobne oszustwa księgowe. Jeśli nadal musisz płacić kartą, wykonaj kopie dokumentów i zachowaj je. Po zwolnieniu Andrzej nie wpłacił mi kaucji 300 euro i nie odbierał telefonów mimo że był online. Złożyłem dokumenty do związku i za pośrednictwem inspekcji pracy wygrałem od firmy 3500 euro. Mam dla wszystkich radę: raz na rok sprawdź chip, bo chip przechowuje informacje przez rok, po czym je nadpisuje. Po drugie, wykonaj kopie wszystkich SMR, zwłaszcza kabotażowych. Uzyskaj kopie wszystkich dokumentów dotyczących wydatków. Mam nadzieję, że te informacje pomogą Państwu w jakiś sposób uchronić się przed nielegalnym zarządzaniem tą firmą, takim jak te opisane powyżej.

    28-04-2026 Odpowiedz
  • Усмон Панжиев Усмон Панжиев

    Pracuję już rok, wszystko jest w porządku, wszyscy menadżerowie są w porządku, płatności są na czas, nie ma żadnych problemów. Pracuję w Europie już 5 lat i mogę porównać z innymi firmami i jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie, polecam każdemu

    08-12-2025 Odpowiedz
    • user avatar Ivan Ivanov
      Firma jest okropna, chłopaki, bracia i siostry, nie pracują w tej firmie, stwarzają zupełnie inne warunki pracownikom niż obiecują, ciągle są nielegalne potrącenia z pensji za paliwo, za drobne szkody, jest kierownik transportu, Anzhi, on jest kompletnie oszołomiony, wszystko kalkuluje, wymyśla nawet masę rzeczy, żeby coś odliczyć od kierowcy, jest jak Cygan, szukający czegoś, za co mógłby dać trochę pieniędzy. Wiem, że teraz wielu kierowców odchodzi, a menadżerowie odchodzą do innych firm, a nie tylko pojedynczo. Jeśli menedżerowie już odeszli, to coś jest nie tak z firmą i mają stałą rotację personelu. Pracowałem prawie 4 lata, widziałem, to jest straszne, nie postrzegają kierowcy jako osoby, jesteś jak tablica rejestracyjna. Całkowicie zgadzam się z poniższymi komentarzami moich kolegów.
      15-03-2026 Odpowiedz
  • Вячеслав Чайко Вячеслав Чайко

    Ten epos jest dedykowany wszystkim kierowcom planującym przyjazd do tego „biura Sharashkina”. . . . Zacznijmy od obietnic, które przekażą ci Anzhey, Dmitry lub inne nieodpowiednie kierownictwo tej stodoły. NIE OTRZYMASZ NIC OBIECANEGO, za Adres nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty i nie będzie, niezależnie od tego, ile Ci obiecują, wymiana palet, rozładunek, załadunek odbywa się według kolejności rzeczy i jest bezpłatny, dotarcie do samochodu zastępczego zajmuje dwa dni, zajmując się po drodze ważniejszymi sprawami (odbiór materiałów cyfrowych, przekazanie kart pobytu i TD). W urzędzie stale będziesz dostawał niezrozumiałe dokumenty do podpisania, puste formularze itp.. D. Twoim zadaniem nie jest podpisywanie czegokolwiek bez wyjaśnienia.. Tylko w weekend parkuj na parkingu dla bezdomnych, autohop na własny koszt, jeżdżą na łysych oponach, deszcz, śnieg, to nie ma znaczenia. Generalnie z liniami wszystko jest zabawne, zostajesz wezwany do pracy na jednej linii, po dotarciu do samochodu okazuje się, że linia jest gówniana i dlatego osoba z niej schodzi. Nie oczekuj nawet średniej kwoty zwrotu podatku.. Po prostu nie dostają wypłaty, nie ma tu płatnego urlopu, rotacja personelu jest bardzo duża, menadżerowie nie mają zielonego pojęcia, nie znają nawet podstaw RTO, ale regularnie piszą skargi na kierowcę, kalkulacje wymyślonych mandatów bez przedstawienia zdjęć i dowodów, nie trać czasu, obejdź to biuro 9 mil dalej. Nie zapomną obciążyć Cię opłatą za parkowanie własnego samochodu na terenie firmy, ale kluczyki do samochodu musisz zostawić w biurze, aby mogli nim pojechać lub otworzyć je według własnego uznania. Nikt Ci nie wyjaśni wgnieceń i zadrapań na Twoim samochodzie.. Zgadzam się z kolegami, którzy wystawili powyższe opinie, nie warto tracić czasu na to biuro. Powodzenia wszystkim.

    30-10-2025 Odpowiedz
    • user avatar Ivan Ivanov
      Wszystko zgodnie z prawdą i na temat, tak właśnie jest w tym zasranym biurze
      15-03-2026 Odpowiedz
  • Kot Kot

    W 2018 roku pracowali Litwini i Białorusini. Wszystko było świetne. Potem zaczęli wszystkich rekrutować, Litwini wyjechali. Jeśli chodzi o pracę, istnieje wiele różnych linii. A są tacy, którzy chcą wrócić do domu w drugim tygodniu. W państwie pojawia się coraz więcej pracowników Girteki, którzy uczą, jak pracować. 30 minut nie zostało ukończonych - dzwonią do ciebie, zatrzymali się w potrzebie - dzwonią itp. Człowiek imieniem Edvardas, od którego zależy to, jak zamknie się twój rytm, nieustannie udowadnia i pokazuje, jak trzeba jechać na dobrą piłkę, a mu niczego nie udowodnisz. Dyspozytorzy pracują tylko dla własnej korzyści i nie dbają o Ciebie, piszą tylko reklamacje na kierowcę. Praktycznie nie ma starych samochodów, ale nikt się nimi nie opiekuje. Jazda na łysych i popękanych oponach jest normalna. Pieniądze są przekazywane w dniu złożenia raportu, ale z jednym zastrzeżeniem: przez dwa lata pracy na pewno nigdy nie otrzymałem pieniędzy. Zawsze od 20 do 70 euro to za mało. Mówią, że wrócimy i to wszystko. Zastąpienie to także wieczny cyrk, nie są w ogóle zorganizowane od słowa. Koraliki idą jeden po drugim, tylko w jednym są 4 osoby, a w drugim 6-8. Od profesjonalistów: wynajmują hotele za 45, ale tam, jakie szczęście, kiedyś wynająłem taki hotel, że bałem się tam jechać. A co najważniejsze, reżyser (Davidas) ma wśród kierowców swoich ludzi. Oznacza to, że wie wszystko o wszystkich. Generalnie firma nie jest ani rybą, ani mięsem i nie radziłbym tam jechać. PS Tax jest rzeczywiście skradziony.

    13-07-2022 Odpowiedz
    • user avatar Юра
      Dziś firma jest gorsza niż Hirti. Zacznę od podróży do robota. Musisz być w biurze przez 10 godzin, przez cały dzień planują wycieczki i zamienniki. Koraliki zostawiają bazę na 20. 00 - 21. 00 wieczorem w piątek. Koraliki są brudne, śmierdzące. W niektórych nie ma żadnej klimatyzatora, potem zaczynają się „kręgi”, 5 osób zmienia się w koraliku, cała reszta zadań, takich jak uruchamianie miotły lub pasy dla kogoś, w pobliżu samochodu, w którym będziesz w niedzielę lub poniedziałek rano. Jeśli chodzi o reżim pracy i odpoczynku, wszystko jest złe, dwa 24 z rzędu bez odszkodowania, to nawet nie jest omawiane, zakaz zakazu. Przetwarzanie 1 godziny jest normą, przez 45 godzin firma usuwa płatne parkowanie, zdarza się tak. W piątek, stań, gdziekolwiek chcesz, a potem w sobotę rano idziesz na płatny parking, stoimy dokładnie 45 godzin, w poniedziałek musisz opuścić parking i iść gdziekolwiek chcesz. Jest jazda ekologiczna, dla której nie ma opłaty. Zabronione jest uruchomienie samochodu w upale, również „młotki” są zabronione, wymagają karty ADR, dla której nie ma dopłaty. Postawa menedżerów do kierowcy „piekło”, nieustannie pisze skargi na kierowców. Istnieją normalne linie, no cóż, w „troika” jest kierowca, reszta linii jest taka, że ​​chcesz wrócić do domu. Paleta zastępcza na każdej 2. linii. Kiedy odejdziesz, możesz zgodzić się na linię hiszpańską, a po przyjeździe znajdziesz się na Belgii, na portach. Po przybyciu do bazy nie wszystkie otrzymują pensję, pozostało 300 - 400 euro dla kwatery głównej, wypadek lub uszkodzony ładunek franczyzy 950 euro na kierowcę. Stary kierowca wiosną w 2024 r. Wszystko pozostało, Masovo wziął Uzbeks, obrót ludzi jest na dziś bardzo duży, personel kierowców jest pusty.
      11-07-2025 Odpowiedz
  • AliakseiAliaksei

    Zaraz o "Transferze" ostrzenie devidów ma tylko okraść kierowcę: nie płacą podatku, nie płacą niewykorzystanego urlopu, zmuszają ich do naruszenia tego dyspozytor i po prostu nie dbają o kierowcę . Kierowca transferów po prostu nie jest osobą! Davidas osobiście dzwoni i przekonuje, że 15 godzin 30 minut całkowitego czasu nie jest naruszeniem, a wydruk z tachografu rozwiąże wszystkie problemy. Mantas prawie wszystkie swoje opowieści o super-firmowym „transferze” zaczyna od: ała (jeśli Litwin zaczął mówić od: au. 100% kłamie) WYSOKO NIE POLECAM !!! LEPIEJ W NIEMCZECH... KU JEST BARDZIEJ UCZCIWY

    08-06-2022 Odpowiedz
    • user avatar Виталий Жданович
      Zajebista kancelaria, w której nadawca uważa się za pępek ziemi, tylko pieniądze biorą się z tego, że uderzył normalnego kierowcę, a nie coś, do czego zmusił go jakiś pojebany kierownik. Mówię o tym, że pizdaboly nie są potrzebne w tym biznesie, po co kurwa przepłacać kretynowi, który siedzi przy komputerze i nie umie rozwiązywać problemów. W KRÓTCE BEZ KURWA SZACUNKU DO WŁAŚCICIELA, CHCE PIENIĘDZY, NIECH LOGISTYKA SIEDZI NA AUTACH, BĘDZIE IDEALNIE
      02-12-2022 Odpowiedz


Udostępnij znajomym:

  • facebook-share
  • viber-share
  • whatsaap-share
  • telegram-share
  • twitter-share
Informacja!
Komentarze takie jak „Gówno firma!” nie zostanie opublikowany!
Negatywne i pozytywne komentarze powinny być uzasadnione.
Publikowanie danych osobowych jest zabronione!
Zabronione jest obrażanie i poniżanie!

Zostaw opinia